Performa 74-5+L в ЗАО «Лілея» (Тернополь)

29 ноября 2007
Performa 74-5+L в ЗАО «Лілея» (Тернополь)

З моменту інсталяції вже пройшов певний час, тому можу з упевнінестю стверджувати, що машина підійшла нам абсолютно по всім параметрам і не викликала жодних нарікань щодо якості кінцевої продукції ні у друкарів, ні у замовників.

Леонид Каминский, генеральний директор:

Основні напрямки діяльності нашого підприємства – поліграфічна продукція (бланки, книжки) та етикетка. З метою якомога адекватніше відреагувати на збільшення замовлень та задля підвищення якості друку, вирішили придбати нову друкарську машину. З моменту інсталяції вже пройшов певний час, тому можу з упевнінестю стверджувати, що машина підійшла нам абсолютно по всім параметрам і не викликала жодних нарікань щодо якості кінцевої продукції ні у друкарів, ні у замовників.

Ми придбали машину з лакувальною секцією, адже 80% наших замовлень потребують лакування. Задоволені і її технічними параметрами – подвійні друкарські циліндри, 7-годинна схема побудови друкарських циліндрів, також повністю влаштовує швидкість машини, її компактність та рівень автоматизації.

Друкарі дуже швидко опанували нову машину – умовно кажучи, друкарю достатньо подивитись в інструкцію, натиснути кнопку і отримати чудовий результат. Performa 74-5+L  активно друкувала у нас вже через місяц після запуску.

Технические характеристики Performa 74-5+L

Макс. формат листа  520×740 мм
Мин. формат листа  330×330 мм
Макс. толщина бумаги 0,6 мм
Макс. область печати 510×735 мм
Макс. скорость печати 13 тыс. л/час
 
Поделиться ссылкой