+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


MARK ANDY

MARK ANDY
Mark Andy - найбільший світовий виробник узкорулонних флексографічних машин.
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Mark Andy 2200
9H50E5RO Mark Andy 2200 1.00грн.

На складі


Вузькорулонна флексографічна машина Mark Andy 2200 є однією з найбільш затребуваних флексографічних друкованих машин в галузі. Машина Mark Andy 2200 оснащена системою управління натягом роля, що самовирівнюються касетами і високорівневими системами сушіння і закріплення.Від базової моделі 2200L..

Mark Andy Digital +3600
35TFH1I0 Mark Andy Digital +3600 1.00грн.

На складі


Модуль Mark Andy Digital +3600 гнучко адаптується до різних умов і дозволяє з легкістю модифікувати існуючий модельний ряд флексографських машин, забезпечуючи швидкісну цифрову печатку із високою роздільною здатністю. Це не просто додаткова опція - це повністю цифровий робочий потік. Mark Andy Digit..

Mark Andy Digital One
BY4BHS3W Mark Andy Digital One 1.00грн.

На складі


Mark Andy Digital One допоможе максимізувати продуктивність флексографських машин і підвищити загальну прибутковість виробництва. Завдяки безпрецедентно низькому рівню початкових інвестицій, Mark Andy Digital One - ідеальний вибір для входження в цифровий бізнес. Digital One доповнює лінійку рішень ..

Mark Andy Digital Series
GZ6L6TRA Mark Andy Digital Series 1.00грн.

На складі


Mark Andy Digital Series - модульне друкарське обладнання, яке базується на основі Performance Series. Воно складається з секції п'ятифарбного струменевого УФ-друку (CMYK + білий), а також будь-якої кількості флексографічних, трафаретних або фінішних секцій (включаючи лакування, нанесення холодної ф..

Mark Andy Performance P3
V4CX6ZE0 Mark Andy Performance P3 1.00грн.

На складі


Розроблена з використанням технології Business Responsive, модель Performance P3 оснащена високо точним прямим приводом. Доступна і зручна друкарська станція включає в себе інтегровані блоки самоналаштування, систему подачі фарби з максимально швидким завантаженням, новаторську систему автоматизації..

Mark Andy Performance P4
TT8KRRBA Mark Andy Performance P4 1.00грн.

На складі


Одна машина Performance P4 по продуктивності порівнянна з двома традиційними машинами! Розширюйте можливості вашої друкарні Performance Р4 оснащена ерводвигунами з автоматизованою системою контролю і управління натягом полотна, що забезпечує чудову якість приведення і друку. Унікальна рейкова систем..

Mark Andy Performance P5
HUS1QZDY Mark Andy Performance P5 1.00грн.

На складі


Сконструйована відповідно до концепції Business Responsive Technology, серія Performance забезпечує ефективність за рахунок серйозних конкурентних переваг. Business Responsive Technology Redefining Label and Package Printing Production Business Response Technology - це технічні і технологічні іннова..

Mark Andy Performance P7
4YIPDAHR Mark Andy Performance P7 1.00грн.

На складі


Модель Performance Series P7 була розроблена відповідно до Business Response Technology. Установка на виробництві Mark Andy P7 дозволяє замінити по продуктивності відразу дві традиційні флексомашини, чим досягається істотна економія витрат на персонал і електроенергію. Виробничі площі також використ..

Серія Mark Andy Performance P3 \ P5 \ P7
KPLB7V3Z Серія Mark Andy Performance P3 \ P5 \ P7 1.00грн.

На складі


Серія Performance Серія PERFORMANCE представлена модифікаціями P7, P5, Р3, а також P4. Основна відмінність вказаних модифікацій полягає в схемі приведення машин: Модифікація Р7 має окремі сервоприводи формних валів і окремі сервоприводи валів протитиску. Модифікація Р5 має окремі сервоприводи формни..

Сушка ProLED
IBAKCX42 Сушка ProLED 1.00грн.

На складі


Технологія розрахована як на безперебійну роботу нових, так і на апгрейд вживаних узкорулонних друкарських машин. Система UV LED ефективно затверджує фарби і лаки на найрізноманітніших матеріалах, включаючи тонкі плівки, які стають нестабільними при впливі високих температур від традиційних ртутних ..