+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Змив для форм і анілоксових валів

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK
OXUXKV9A ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для систем змивки в лінію, а також для ручного очищення анілоксових валів. Регулярне використання засобу Anilox Cleaner - Aqua / UV Ink гарантує оптимальний обсяг осередків анілоксового вала і економічний процес чищення. Характеристики Лужний засіб для чищення Не викликає коро..

ANILOX CLEANER - GEL
LBB5BV15 ANILOX CLEANER - GEL 1.00грн.

На складі


Гель має спеціальну формулу для регулярного чищення циліндрів і валів для друку. Anilox Cleaner - Gel видаляє всі відкладення фарби і лаку з анілоксових валів і, таким чином, гарантує друк з високою якістю. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14.9 pH. Відносна щільність 1.033 при 20 ° C. Гель повн..

ANILOX CLEANER - IN-LINE
1DLA5LD5 ANILOX CLEANER - IN-LINE 1.00грн.

На складі


Концентрований засіб для чищення розроблено спеціально для щоденного очищення поверхонь, забруднених водними і сольвентними фарбами. Anilox Cleaner - In Line ретельно очищає осередки анілоксового вала і дозволяє підтримувати високу якість друку і ефективне використання фарби. Характеристики Лужний а..

ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE
3HQ01RGI ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для регулярного очищення анілоксових валів від водних і сольвентних фарб. Спеціальна формула повністю підходить для очищення циліндрів глибокого друку і анілоксових валів і забезпечує бездоганний результат очищення. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14 pH. Відносна щільніс..

ENVIROFLEX Anilox Paste
JYXVSY9S ENVIROFLEX Anilox Paste 1.00грн.

На складі


Унікальна герметична формула дозволяє прилипати до металевих і гумовим частинам для полегшення ретельного очищення. Змивається водою. Очищає від УФ і водорозчинних фарб і покриттів. Може використовуватися в комбінації з іншими VARN ENVIROFLEX засобами для підтримки анілоксових валів в найкращій форм..

ENVIROFLEX AQUA Wash
9YSZ4MTV ENVIROFLEX AQUA Wash 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних та УФ фарб і покриттів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може застосовуватися як в чистому вигляді, так і розведеному водою в співвідношенні до 1:10. ПРАВИЛА ВИКОР..

ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner
3S4CNWFK ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для глибокого очищення всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Це суміш водорозбавляються розчинників і спеціальних засобів для агентів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може застосову..

ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner
BFD7GWTO ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Підходить для очищення сильно забруднених анілоксових валів, фотополімерних пластин і частин друкарської машини від спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Значно скорочує час очищення. Ретельно очищає осередки анілоксових валів, продовжуючи термін їх служби. Підходить для роботи в системах авт..

ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner
FFEWPW4Z ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціально створене для роботи в ваннах ультразвукового очищення і рекомендовано їх виробниками. Не піниться. Працюючи виключно з водою, дозволяє легко мити ванну. Розлучається в співвідношенні 1: 4. Серія засобів VARN ENVIROFLEX не викликає корозію сталевих валів, не викликає «відколу» кераміки кер..