044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Змив для форм і анілоксових валів

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK
OXUXKV9A ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK 1.00грн.

На складі


ANILOX CLEANER – AQUA/UV INK може використовуватися для систем змивки в лінію, а також для ручного очищення анілоксових валів. Регулярне використання засобу Anilox Cleaner - Aqua/UV Ink гарантує оптим..

ANILOX CLEANER - GEL
LBB5BV15 ANILOX CLEANER - GEL 1.00грн.

На складі


Гель має спеціальну формулу для регулярного чищення циліндрів і валів для друку. Anilox Cleaner - Gel видаляє всі відкладення фарби і лаку з анілоксових валів і, таким чином, гарантує друк з високою я..

ANILOX CLEANER - IN-LINE
1DLA5LD5 ANILOX CLEANER - IN-LINE 1.00грн.

На складі


ANILOX CLEANER - IN-LINE концентрований засіб для чищення розроблено спеціально для щоденного очищення поверхонь, забруднених водними і сольвентними фарбами. Anilox Cleaner - In Line ретельно очищає о..

ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE
3HQ01RGI ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для регулярного очищення анілоксових валів від водних і сольвентних фарб. Спеціальна формула повністю підходить для очищення циліндрів глибокого друку і анілоксових валів і забе..

SAS Additiv Anilox
PUREANILOX1 SAS Additiv Anilox 1.00грн.

На складі


Опис Засіб для глибокого очищення анілоксових валів у лакувальній секції для всіх типів фарб (УФ-на водній основі та на основі розчинника). Переваги Відмінна очищувальна здатність Відмі..

SAS Additiv UV Universal
PUREUV20 SAS Additiv UV Universal 1.00грн.

На складі


Опис Універсальна змивка для УФ-, УФ-світлодіодних, гібридних та традиційних фарб, включаючи УФ-фарби для флексографії та трафаретного друку, як на водній основі, так і на основі розчинників. Підхо..

VARN ENVIROFLEX Anilox Paste
JYXVSY9S VARN ENVIROFLEX Anilox Paste 1.00грн.

На складі


VARN ENVIROFLEX Anilox Paste - універсальна паста для чистки анілоксових валів. Унікальна герметична формула дозволяє прилипати до металевих і гумовим частинам для полегшення ретельного очищення. Зми..

VARN ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner
3S4CNWFK VARN ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для глибокого очищення всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Це суміш водорозбавляються розчинників і спе..

VARN ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner
BFD7GWTO VARN ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


VARN ENVIROFLEX підходить для очищення сильно забруднених анілоксових валів, фотополімерних пластин і частин друкарської машини від спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Значно скорочує час очи..

VARN ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner
FFEWPW4Z VARN ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner 1.00грн.

На складі


VARN ENVIROFLEX - спеціально створене для роботи в ваннах ультразвукового очищення і рекомендовано їх виробниками. Не піниться. Працюючи виключно з водою, дозволяє легко мити ванну. Розводиться в спів..

VERN ENVIROFLEX AQUA Wash
9YSZ4MTV VERN ENVIROFLEX AQUA Wash 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних та УФ фарб і покриттів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може з..