+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Післядрукарське поліграфічне обладнання

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Клейові системи Baumer hhs
B47211HH Клейові системи Baumer hhs 0.00грн.

На складі


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Система дозволяє знизити витрату клею, виключити появу виробничого браку і зменшити споживання електроенер..

Casemaker Digi Caser
G0KBUNEC Casemaker Digi Caser 1.00грн.

На складі


Digi Caser - оптимальна напівавтоматична машина для виготовлення обкладинок малими і середніми тиражами. Завдяки автоматизованим функціям загину, склейки та зручному пристрою автоподачі, машина здатна виготовляти різноманітні види продукції: тверді книжкові обкладинки, настільні календарі, папки і т..

Digi Binding машина для виготовлення фотокниг

Клейова система машини Digi Binder дає можливість працювати з щільними паперами, фотопапером та іншою продукцією, надрукованою цифровим способом. Digi Binder також може вшивати жорсткі вставки зі сторінок ДВП між зошитами блоку. Технічні характеристики Максимальний розмір, мм 370 x 310 Мінімальний р..

Digi C 'Taper
54CWH3O7 Digi C 'Taper 1.00грн.

На складі


Центральне скріплення стає все більш затребуваним рішенням при виготовленні фотоальбомів і фотокниг, так як дозволяє досягти високоточної фальцовки, а також уникнути проблеми розтріскування. Особливо цей метод важливий для збільшення розміру цифрових відбитків, обмежених форматом друку. Машина Kisun..

Digi Gilder R Напівавтоматична машина для золочення торців книжкового блоку

Незвичайне і красиве зовнішнє оформлення зробить Вашу книгу більш вигідною в очах покупця. Унікальне оформлення обрадує навіть найвибагливішу людини. А Ваші родичі, близькі, партнери по бізнесу запам'ятають такий подарунок надовго! Особливості машини: Гаряче тиснення фольгою Легка експлуатація Обріз..

Digi Gilder S Автоматична машина для золочення обрізів книжкового блоку

Незвичайне і красиве зовнішнє оформлення зробить Вашу книгу більш вигідною в очах покупця. Унікальне оформлення потішить навіть найвибагливішу людини. А Ваші родичі, близькі, партнери по бізнесу запам'ятають такий подарунок надовго! Особливості цієї машини: гаряче тиснення фольгою (золочення) альбом..

Digi Joint Former машина для обтиску корінця

Технічні характеристики: Продуктивність (швидкість роботи), книг / год до 100 Максимальний розмір книги, мм 400х400 Мінімальний розмір книги, мм 136х136 Товщина книги, мм 8-60 Габарити (ДxШxВ), мм 600х600х1000Вага, кг 115..

MB autoSET 18 / XT
WRMO4CBV MB autoSET 18 / XT 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: автоматичне налашатування на формат - системи подачі, модуля акумуляції листів перед фальцюванням, чотирьохкасетної фальцевальной станції і станції накопичення після фальцювання, листопроводної системи, самонакладів вкладень, модуля подачі конвертів, станцій загину клапана і за..

MB Labeller MR393 TL
N11IHDEO MB Labeller MR393 TL 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: модульна побудова; мобільна несуча база; інтеграція в лінію з іншими пристроями; подача продукції з фальцевальної системи; центральний пульт управління; система контролю наявності етикеткової стрічки. Технічні характеристики Labeller MR393 TL Товщина продукції, мм до 5 Ширина п..

MB leafletFOLDER NET 21
3OMDYSHD MB leafletFOLDER NET 21 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: онлайн-версія впроваджується в потокову фасувальну лінію і повністю з нею синхронізується; автономна версія може також виробляти іншу фальцьовану продукцію, наприклад, рекламні буклети; автономна версія крім спеціалізованої продукції, може виробляти будь-яку іншу Фальцьована пр..

MB Multimaster 38 PBA
KV1KMKUR MB Multimaster 38 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; пневматичний самонаклад зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 4 до 6 касет; опціональні ріжучі, перфораційні і бігувальні ножі; лічильник компле..

MB multipageMAILER
1BJX8YF7 MB multipageMAILER 1.00грн.

На складі


Подача здійснюється з листового самонакладу, з рулону або безпосередньо з цифрової друкарської машини. У новому акумуляційному модулі за один цикл проводиться комплектація відправлення, наноситься клей і здійснюється фальцювання. Крім виготовлення оригінальних поштових відправлень системи multipageM..

MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA
Q7M7J3EH MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; три типи самонакладів: фрикційний, пневматичний або пневматичний зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 2 до 4 касет; опціональні ріжучі, перфора..

MB prestigeFOLD NET 38/52/66
5VKOZ54L MB prestigeFOLD NET 38/52/66 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: пневматичний або високостапельний самонаклад; бічний роздув стопи; подача листа вакуумним барабаном і присосками за задій край; автоматична наслаштування всіх параметрів фальцювання на формат (самонакладу і столу рівняння, касет і валів, приймального пристрою) з сенсорного пуль..

MB System NET 52
PT7RER3W MB System NET 52 1.00грн.

На складі


Системи на базі фальцювальних машин з автоматичним налаштуванням prestigeFOLD NET оснащуються різними типами подавальних і допоміжних пристроїв. Зручність експлуатації, короткий час приладження і мінімальні відходи - унікальні переваги рішень. Лінійка представлена наступними системами...

MB System NET 52 ACCU
ZM3UOXKU MB System NET 52 ACCU 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: при виробництві поштових відправлень крім рулонної подачі система оснащується пристроєм подачі нескінченного формуляра зі стопи з наступним фальцюванням листів або сформованих комплектів документів; при виробництві книжково-журнальної продукції система оснащується пристроєм рул..

MB System NET 52 MAIL
WEQJ0AAK MB System NET 52 MAIL 1.00грн.

На складі


..

MB System NET 52 PoD
ULGYE5PB MB System NET 52 PoD 1.00грн.

На складі


..

Mitabook
EJ0D6TIS Mitabook 1.00грн.

На складі


Нова система MITABOOK спеціально розроблена для ринку фотокниг з метою заповнити нішу між відносно повільними напівавтоматичними системами і повністю автоматизованими системами для великих обсягів виробництва. MITABOOK пропонує принципово новий процес книговставки: цій машині не потрібно відкривати ..

Mitafold
EU8BZHU3 Mitafold 1.00грн.

На складі


Mitafold виготовляє високоякісні, точно підігнані сторінки для виробництва фотокниг, використовуючи матричний метод (м'який складальний карман і акуратний притиск після фальцювання). Якісно обробляє листи з фотографіями, надруковані методом цифрового друку, незалежно від напрямку волокон і структури..

Mitamax
VPOOWSI6 Mitamax 1.00грн.

На складі


Цей тип підготовки книжкового блоку потрібен, зокрема, для виробництва цифрового друку альбомів, фотокниг або настільних книги для дітей в невеликих кількостях. Особливості Прекрасно квадратних книжкових блоків Швидкий приготуй Простота в експлуатаціїМаленька площаВисока вихідна..

Morgana AutoСreaser Pro 33 \ Pro 50
52CYSJHC Morgana AutoСreaser Pro 33 \ Pro 50 1.00грн.

На складі


Переваги: Morgana AutoCreaser працює з матеріалами щільністю до 400 г / м2. AutoCreaser можна запрограмувати на виконання 16 бігів за один прохід з мінімальним відстанню між ними - 4 мм.Часто повторювані роботи можна зберегти в пам'яті. Моделі AutoCreaser Pro 33 і 50 оснащені сенсорним екраном з діа..

MORGANA CardXtra Plus
R463W04I MORGANA CardXtra Plus 1.00грн.

На складі


Переваги: Бігування і різання на менший формат за один прохід листа Зручний ергономічний дизайн Продуктивність - 140 візиток в хвилину Діапазон щільності паперу - 105-400 г / м2 Точність різу - +/- 0.1 мм Формати - A4, SRA4, B4, A3, SRA3 (макс. Довжина - 320 мм) При розробці пристрою були враховані ..

Morgana DigiBook 200
T39LT7BR Morgana DigiBook 200 1.00грн.

На складі


Поліуретан є найсильнішим і довговічним клеєвим засобом на ринку і має кілька суттєвих переваг у порівнянні з іншими засобами для склеювання. Попадання тонера, чорнила, покриття або фарби в зону корінця книги може негативно вплинути на якість клеєння гарячим клеєм. Якість клеєння поліуретаном не змі..

Morgana DigiBook 300
6P0A9O1P Morgana DigiBook 300 1.00грн.

На складі


Машина DigiBook 300 проста у використанні, персонал легко навчається роботі з нею. Управління здійснюється через сенсорний екран з графічним інтерфейсом, який дозволяє програмувати налаштування всіх операцій за кілька секунд, в тому числі цикли запуску і завершення роботи машини. Наявність вбудовано..