044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Післядрукарське поліграфічне обладнання

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Клейові системи Baumer hhs
B47211HH Клейові системи Baumer hhs 0.00грн.

На складі


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Систем..

Фальцювальна швейна лінія Smyth Digitaline
SmythDigitaline Фальцювальна швейна лінія Smyth Digitaline 0.00грн.

На складі


Фальцювальна швейна лінія Smyth Digitaline для фальцовки аркушів та шиття книжкових блоків SMYTH Digitaline розроблена для оперативного випуску книжкової продукції малими накладами в компаніях офсетно..

Фальцювальна швейна машина SMYTH DX-70

Автоматична машина для фальцовки аркушів та шиття книжкових блоків SMYTH DX70 розроблена для оперативного випуску книжкової продукції малими накладами в компаніях цифрового друку. Компактна та прос..

Фальцювальна швейна машина SMYTH DX-70 plus

Фальцювальна швейна машина для фальцовки аркушів та шиття книжкових блоків SMYTH DX70 plus розроблена для оперативного випуску книжкової продукції малими накладами в компаніях цифрового друку. Оріє..

Фальцювальна швейна машина SMYTH DX50

Фальцювальна швейна машина SMYTH DX50  для фальцовки аркушів та шиття книжкових блоків SMYTH DX50 розроблена для оперативного випуску книг малими накладами в компаніях цифрового друку. Орієнто..

Morgana DigiFold Pro XL Morgana DigiFold Pro XL
d385700i Morgana DigiFold Pro XL 1.00грн.

На складі


Morgana DigiFold Pro XL - автоматична бігувальна система, призначена для виготовлення буклетів та обкладинок із щільних паперів в офсетних та цифрових друкарнях. Побудована на базі патентованої тех..

Morgana DigiFold Pro
5FMJ25CT Morgana DigiFold Pro 1.00грн.

На складі


Morgana DigiFold Pro - це автоматичний бігувальник/фальцювальник. Він сконструйований спеціально для цифрових і офсетних друкарень з потребою в професійному бігуванні і фальцюванні важких матеріалів а..

Casemaker Digi Caser
G0KBUNEC Casemaker Digi Caser 1.00грн.

На складі


Digi Caser - оптимальна напівавтоматична машина для виготовлення обкладинок малими і середніми тиражами. Завдяки автоматизованим функціям загину, склейки та зручному пристрою автоподачі, машина здатна..

Digi Binding
DD2EE5NX Digi Binding 1.00грн.

На складі


Клейова система машини Digi Binder дає можливість працювати з щільними паперами, фотопапером та іншою продукцією, надрукованою цифровим способом. Digi Binder також може вшивати жорсткі вставки зі стор..

Digi C 'Taper
54CWH3O7 Digi C 'Taper 1.00грн.

На складі


Центральне скріплення стає все більш затребуваним рішенням при виготовленні фотоальбомів і фотокниг, так як дозволяє досягти високоточної фальцовки, а також уникнути проблеми розтріскування. Особливо ..

Digi Gilder R
Z2A48SQP Digi Gilder R 1.00грн.

На складі


Незвичайне і красиве зовнішнє оформлення зробить Вашу книгу більш вигідною в очах покупця. Унікальне оформлення обрадує навіть найвибагливішу людини. А Ваші родичі, близькі, партнери по бізнесу запам'..

Digi Gilder S
UBWYTM4F Digi Gilder S 1.00грн.

На складі


Незвичайне і красиве зовнішнє оформлення зробить Вашу книгу більш вигідною в очах покупця. Унікальне оформлення потішить навіть найвибагливішу людини. А Ваші родичі, близькі, партнери по бізнесу запам..

Digi Joint Former
DQWZRYKX Digi Joint Former 1.00грн.

На складі


Технічні характеристики Продуктивність (швидкість роботи), книг / год до 100 Максимальний розмір книги, мм 400х400 Мінімальний розмір книги, мм 136х136 Товщина книги, мм 8-60 Габарити (ДxШxВ), мм 600х..

MB autoSET 18 / XT
WRMO4CBV MB autoSET 18 / XT 1.00грн.

На складі


Технічні особливості Автоматичне налашатування на формат - системи подачі, модуля акумуляції листів перед фальцюванням, чотирьохкасетної фальцевальной станції і станції накопичення після фальцюв..

MB Labeller MR393 TL
N11IHDEO MB Labeller MR393 TL 1.00грн.

На складі


Технічні особливості Модульна побудова; мобільна несуча база; інтеграція в лінію з іншими пристроями; подача продукції з фальцевальної системи; центральний пульт управління; система ко..

MB leafletFOLDER NET 21
3OMDYSHD MB leafletFOLDER NET 21 1.00грн.

На складі


Технічні особливості Онлайн-версія впроваджується в потокову фасувальну лінію і повністю з нею синхронізується; автономна версія може також виробляти іншу фальцьовану продукцію, наприклад, рек..

MB Multimaster 38 PBA
KV1KMKUR MB Multimaster 38 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості Механічне налаштування параметрів; пневматичний самонаклад зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; ..

MB multipageMAILER
1BJX8YF7 MB multipageMAILER 1.00грн.

На складі


Подача здійснюється з листового самонакладу, з рулону або безпосередньо з цифрової друкарської машини. У новому акумуляційному модулі за один цикл проводиться комплектація відправлення, наноситься кле..

MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA
Q7M7J3EH MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості Механічне налаштування параметрів; три типи самонакладів: фрикційний, пневматичний або пневматичний зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станці..

MB prestigeFOLD NET 38/52/66
5VKOZ54L MB prestigeFOLD NET 38/52/66 1.00грн.

На складі


Технічні особливості Пневматичний або високостапельний самонаклад; бічний роздув стопи; подача листа вакуумним барабаном і присосками за задій край; автоматичне наслаштування всіх параметр..

MB System NET 52
PT7RER3W MB System NET 52 1.00грн.

На складі


Системи MB System NET 52 MAIL / PoD / ACCU на базі фальцювальних машин з автоматичним налаштуванням prestigeFOLD NET оснащуються різними типами подавальних і допоміжних пристроїв. Зручність експл..

MB System NET 52 ACCU
ZM3UOXKU MB System NET 52 ACCU 1.00грн.

На складі


Технічні особливості При виробництві поштових відправлень крім рулонної подачі система оснащується пристроєм подачі нескінченного формуляра зі стопи з наступним фальцюванням листів або сформован..

MB System NET 52 MAIL
WEQJ0AAK MB System NET 52 MAIL 1.00грн.

На складі


MB System NET 52 PoD
ULGYE5PB MB System NET 52 PoD 1.00грн.

На складі


Mitabook
EJ0D6TIS Mitabook 1.00грн.

На складі


Нова система MITABOOK спеціально розроблена для ринку фотокниг з метою заповнити нішу між відносно повільними напівавтоматичними системами і повністю автоматизованими системами для великих обсягів вир..