+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


ZECHER

ZECHER

Компанія Zecher є найбільшим виробником анілоксових валів в Німеччині. Zecher виробляє керамічні Анілоксових вали з лазерним YAG-гравіюванням і хромовані анілокси з механічним гравіюванням для всіх типів флексографських друкарських машин.

 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK
OXUXKV9A ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для систем змивки в лінію, а також для ручного очищення анілоксових валів. Регулярне використання засобу Anilox Cleaner - Aqua / UV Ink гарантує оптимальний обсяг осередків анілоксового вала і економічний процес чищення. Характеристики Лужний засіб для чищення Не викликає коро..

ANILOX CLEANER - GEL
LBB5BV15 ANILOX CLEANER - GEL 1.00грн.

На складі


Гель має спеціальну формулу для регулярного чищення циліндрів і валів для друку. Anilox Cleaner - Gel видаляє всі відкладення фарби і лаку з анілоксових валів і, таким чином, гарантує друк з високою якістю. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14.9 pH. Відносна щільність 1.033 при 20 ° C. Гель повн..

ANILOX CLEANER - IN-LINE
1DLA5LD5 ANILOX CLEANER - IN-LINE 1.00грн.

На складі


Концентрований засіб для чищення розроблено спеціально для щоденного очищення поверхонь, забруднених водними і сольвентними фарбами. Anilox Cleaner - In Line ретельно очищає осередки анілоксового вала і дозволяє підтримувати високу якість друку і ефективне використання фарби. Характеристики Лужний а..

ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE
3HQ01RGI ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для регулярного очищення анілоксових валів від водних і сольвентних фарб. Спеціальна формула повністю підходить для очищення циліндрів глибокого друку і анілоксових валів і забезпечує бездоганний результат очищення. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14 pH. Відносна щільніс..

Анілоксові вали
7YCB7965 Анілоксові вали 1.00грн.

На складі


На оптимальне фарбоперенесення, крім друкарсько-технічних властивостей фарби, технологічних умов друку, типу флексографічної друкарської машини і цехових умов, впливають кілька головних параметрів анілоксового вала: лініатура; глибина осередку; форма осередку. В даний час найбільшого поширення набул..

Анілоксові вали Zecher з керамічним покриттям

Вихід за межі встановленого стандарту Zecher зробив крок вперед, запропонувавши захищаюче від корозії покриття. Після полірування кераміки здійснюється додаткове згладжування, що виконується на більш низькій швидкості. Кожен анілоксовий вал піддається супертонкому поліруванню за допомогою абразивно..

Анілоксові вали Zecher з хромовим покриттям

Анілоксові вали Zecher. Хромовий функціональний шар створює основу для лазерного гравірування анілоксових валів Zecher. Гравірування таких валів здійснюється на спеціальній поверхні з мідним покриттям. За допомогою інструменту з алмазним наконечником кожна клітинка вирізається індивідуально.Переваги..

Додаткове обладнання Zecher
LZB18KP0 Додаткове обладнання Zecher 1.00грн.

На складі


Захисні рукава для анілоксових валів Поверхня анілоксових валів дуже чутлива до механічних впливів. Захисні рукава і підкладки Zecher гарантують оптимальний стан друкарських валів протягом довгого часу. Типові рішення Стандартна ПВХ-модель з фіксатором- «липучкою» має в своєму розпорядженні захисни..

Обробка поверхні валів Zecher
CGV5BQK2 Обробка поверхні валів Zecher 1.00грн.

На складі


ITS® ITS® є абсолютно новою технологію обробки поверхні. Вона однаково сумісна з хромовими валами і керамічними валами з лазерним гравіюванням. Особливість рішення - невидиме покриття, що наноситься на вал.Принцип ITS® Обробка поверхні ITS® змінює молекулярну структуру керамічного матеріалу і робит..

Очищення анілоксових валів Zecher
XG87EVAK Очищення анілоксових валів Zecher 1.00грн.

На складі


Ваші вали будуть вам вдячні Наші методи чищення допомагають побороти погіршення якості, сприяючи підтримці відмінних результатів друку протягом довгого часу. Регулярний догляд дозволяє продовжити термін служби анілоксового вала і заощадити кошти.Переваги Професійна глибока ультразвукова чистка Zeche..