+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Обладнання для виробництва упаковки та етикетки

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Pantone Color Match Card - карта кольорокорекції

Карта кольорокорекції Pantone Color Match Card має розміри кредитної карти, і з нею підібрати Pantone під надихаючий колір стає так само просто, як зробити знімок - з рівнем точності, що наближається до дорогих пристроїв вимірювання кольорів. ХарактеристикиЛамінований картонний матеріал легкий ..

Клейові системи Baumer hhs
B47211HH Клейові системи Baumer hhs 0.00грн.

На складі


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Система дозволяє знизити витрату клею, виключити появу виробничого браку і зменшити споживання електроенер..

ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK
OXUXKV9A ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для систем змивки в лінію, а також для ручного очищення анілоксових валів. Регулярне використання засобу Anilox Cleaner - Aqua / UV Ink гарантує оптимальний обсяг осередків анілоксового вала і економічний процес чищення. Характеристики Лужний засіб для чищення Не викликає коро..

ANILOX CLEANER - GEL
LBB5BV15 ANILOX CLEANER - GEL 1.00грн.

На складі


Гель має спеціальну формулу для регулярного чищення циліндрів і валів для друку. Anilox Cleaner - Gel видаляє всі відкладення фарби і лаку з анілоксових валів і, таким чином, гарантує друк з високою якістю. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14.9 pH. Відносна щільність 1.033 при 20 ° C. Гель повн..

ANILOX CLEANER - IN-LINE
1DLA5LD5 ANILOX CLEANER - IN-LINE 1.00грн.

На складі


Концентрований засіб для чищення розроблено спеціально для щоденного очищення поверхонь, забруднених водними і сольвентними фарбами. Anilox Cleaner - In Line ретельно очищає осередки анілоксового вала і дозволяє підтримувати високу якість друку і ефективне використання фарби. Характеристики Лужний а..

ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE
3HQ01RGI ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для регулярного очищення анілоксових валів від водних і сольвентних фарб. Спеціальна формула повністю підходить для очищення циліндрів глибокого друку і анілоксових валів і забезпечує бездоганний результат очищення. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14 pH. Відносна щільніс..

auto.fill / multi.fill
3GNEE5CY auto.fill / multi.fill 1.00грн.

На складі


Якщо рівень фарби падає нижче встановленого, барвистий клапан відкривається і залишається відкритим, поки рівень фарби не підніметься до потрібного значення. auto.fill працює на основі специфічного для кожної машини рівня фарби, програмованого в датчику. Користувач може встановити необхідне значення..

Cпектрофотометр X-Rite i1Pro 2
QBLU98EW Cпектрофотометр X-Rite i1Pro 2 1.00грн.

На складі


Основні особливості нового спектрофотометра i1Pro 2: Нова конструкція джерела світла дозволяє проводити вимірювання в 3-х стандартизованих умовах вимірювання (ISO 13655 M0: вольфрам, ISO 13655 M1: D50, ISO 13655 M2: UV-Cut) і використовувати функцію компенсації оптичного відбілювача (Optical Brighte..

ENVIROFLEX Anilox Paste
JYXVSY9S ENVIROFLEX Anilox Paste 1.00грн.

На складі


Унікальна герметична формула дозволяє прилипати до металевих і гумовим частинам для полегшення ретельного очищення. Змивається водою. Очищає від УФ і водорозчинних фарб і покриттів. Може використовуватися в комбінації з іншими VARN ENVIROFLEX засобами для підтримки анілоксових валів в найкращій форм..

ENVIROFLEX AQUA Wash
9YSZ4MTV ENVIROFLEX AQUA Wash 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних та УФ фарб і покриттів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може застосовуватися як в чистому вигляді, так і розведеному водою в співвідношенні до 1:10. ПРАВИЛА ВИКОР..

ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner
3S4CNWFK ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для глибокого очищення всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Це суміш водорозбавляються розчинників і спеціальних засобів для агентів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може застосову..

ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner
BFD7GWTO ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Підходить для очищення сильно забруднених анілоксових валів, фотополімерних пластин і частин друкарської машини від спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Значно скорочує час очищення. Ретельно очищає осередки анілоксових валів, продовжуючи термін їх служби. Підходить для роботи в системах авт..

ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner
FFEWPW4Z ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціально створене для роботи в ваннах ультразвукового очищення і рекомендовано їх виробниками. Не піниться. Працюючи виключно з водою, дозволяє легко мити ванну. Розлучається в співвідношенні 1: 4. Серія засобів VARN ENVIROFLEX не викликає корозію сталевих валів, не викликає «відколу» кераміки кер..

Farnsworth Munsell 100 Hue Test (Тест Фарнсворта Манселла)

Цей портативний 15-хвилинний тест аналізує, наскільки точно Ви бачите колір. Просте у використанні ПО для підрахунку балів покаже, чи не спостерігається у Вас порушення колірного зору, наприклад, дальтонізм, і, якщо так, то в якій частині спектра. Про тест Тест Farnsworth-Munsell 100 Hue використов..

Heights MANTA 660/920
K13834Z3 Heights MANTA 660/920 1.00грн.

На складі


Машини ряду MANTA доступні в двох ширинах (660 і 920 мм) і з двома опціями: версія LP / D оснащена секцією видалення чорної маски з цифрових пластин; версія LP / A не включає секцію видалення чорної маски і призначена для аналогових пластин. Стандартно всі машини MANTA LP мають унікальну одинарну 4-..

Heights PROFILE A1 / A2 / A3 / A4
X64QZ4S8 Heights PROFILE A1 / A2 / A3 / A4 1.00грн.

На складі


Ідеально підходить для виведення малих обсягів пластин з використанням обмеженого асортименту матеріалів і форматів, з вимогами економії простору і засобів. Всі пристрої оснащені зверненими вниз орбітально обертовими миючими головками, одним лотком для експонування, 2 лотками сушки формату A4, 3 лот..

Heights S-LINE 26C
7E2GFRZ3 Heights S-LINE 26C 1.00грн.

На складі


S-LINE 26C - найбільш технологічно просунутий пристрій типу "все в одному" формату 26/32 з доступних на сьогодні. Оснащений надсучасною секцією видалення цифрової маски, повністю автоматичної змивки, функціями чистки і протирання. Відрізняється високою потужністю прямого і зворотного експонування з ..

Heights S-LINE 36 ECDLF
SDZOIEWG Heights S-LINE 36 ECDLF 1.00грн.

На складі


Призначена для роботи за найвищими стандартами, S-LINE 36 ECDLF використовує охолоджуваний повітрям масив UVA-ламп з контролем температури, який дає найвищу потужність експонування в своєму класі. На додаток до високопотужного джерела випромінювання, система має високоефективно охолоджуючий майданчи..

Heights S-LINE 36 IP
IOERJM3U Heights S-LINE 36 IP 1.00грн.

На складі


Високоефективна сервопривідного система вимивання включає дві спеціальні щітки для видалення чорної маски, вісім щіток основного вимивання, окрему верхню очищувальну щітку і витирати щітку (всі вібруючі), а також дві бічні чистять щітки. Новітня піктографічна (без тексту) операційна система полегшує..

Heights S-LINE 36C
6B0HMABQ Heights S-LINE 36C 1.00грн.

На складі


Окрема секція видалення цифрової маски (LAM). Змивка, чистка та протирання форм в один прохід.Усі процеси повністю автоматизовані. Висока потужність прямого і зворотного експонування. Повністю автоматизована сушка з 4 лотками. Два види закріплення ультрафіолетовим випромінюванням (UVa і UVc). Канал ..

Heights S-LINE 36D / 42D / 52D
TKAHEOQG Heights S-LINE 36D / 42D / 52D 1.00грн.

На складі


Система сушки побудована за найвищими стандартами у відповідь на вимоги безперервного виведення форм з високим ступенем навантаження, як аналогових, так і цифрових сольвентних. Пристрій оснащений трьома комплектами з двох літаків сушки, кожен з яких має власний настроюється таймер, вентилятор і нагр..

Heights S-LINE 36P
EC32NEV6 Heights S-LINE 36P 1.00грн.

На складі


Завдяки спеціальній секції видалення чорної маски, S-LINE 36P здатна працювати з новітніми цифровими пластинами найвищої якості. Конфігурація щіток включає: дві щітки в секції видалення чорної маски, а також спеціальну очищувальну і витирати щітку (всі вібруючі). Новітня піктографічна (без тексту) о..

Heights S-LINE 42 і 52 DLF
YCSJOJTC Heights S-LINE 42 і 52 DLF 1.00грн.

На складі


Пристрій оснащений трьома комплектами з двох лотків сушки, кожен з яких має власний таймер, що налаштовується, вентилятор і нагрівач, що забезпечують постійну температуру і рівномірну циркуляцію повітря по всьому пристрою. Температура сушіння безперервно відстежується ПЛК, що гарантує її підтримку в..

Heights S-LINE 42 і 52 LF
AT0F7NN9 Heights S-LINE 42 і 52 LF 1.00грн.

На складі


Пристрій має один лоток, масив випромінювачів, що включає високоефективні лампи UV-A і UV-C, що забезпечує рівномірне і ефективне пост-експонування поверхні пластин. Пристрій LF може бути налаштований як незалежна система або ж інтегрований в одне з рішень S-LINE 6 Drawer Dryer. Потужна, якісна конс..

Heights S-LINE 47 IP
VUPVPREI Heights S-LINE 47 IP 1.00грн.

На складі


Ергономічність і простота експлуатації є стандартними характеристиками системи, завдяки інтегрованій програмованій перфорації пластин, спеціальним тримачам пластини і перфоратора, системі простого чищення сольвентом, волюметричній помпі, опціонально віддаленого доступу і операційній системі на основ..

Поліграфічне обладнання для виробництв упаковки та етикетки в Україні. У розділі представлені флексографічні друкарські машини і формове устаткування, фарби і лаки для флексографічного і глибокого друку, анілоксові вали і ракельні полотна.