044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Обладнання для виробництва упаковки та етикетки

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AB-AQUA BAG Flexo флексографічна фарба водорозчинна

Водорозчинна флексографічна фарба для друку на паперових мішках. Екологічно безпечна. Серія AB призначена для системи флексографського друку, яка є спеціально розробленою системою друку на паперових п..

AQ-AQUA COATED Flexo флексографічна фарба водорозчинна

«AQ – це спеціальна серія на водній основі, призначена для флексографського друку з гарною стійкістю до стирання та подряпин. Вона підходить для упаковки з ідеальним глибоким заморожування..

AU-AQUA UNIVERSE Flexo флексографічна фарба водорозчинна

«Серія AU підходить для систем флексодруку, може наноситися на різні типи друкованих матеріалів, має відмінні друковані властивості та високу стійкість кольору». Метод друку: Флек..

BFL-FLEXO LAMINATION флексографічна фарба спирторозчинна

Фарби для флексографського ламінування з низькою швидкістю висихання для флексодруку, також підходять для ламінування. Метод друку: Флексографські Характеристики: Відмінна можлив..

BPLXXXX-PRIMOLAM Rotogravure фарба спирторозчинна

«BPL – це особлива серія фарб на основі нітроцелюлози, призначена для оброблених коронним розрядом та хімічно оброблених поліефірів для флексографських машин з високими характеристиками ла..

BRL‐ROTOLAM Rotogravure фарба спирторозчинна

Фарби Rotolam підходять для робіт з ламінування, можуть наноситися на різні типи друкованих матеріалів, мають високу термостійкість і чудові друковані властивості. Метод друку: Глибокий друк Ха..

FR-NOVAFLEX Flexo флексографічна фарба спирторозчинна

FR – Novaflex – це серія, спеціально розроблена для флексографського друку з гарною стійкістю до подряпин та стирання Метод друку Флексографські Характеристики Ідеа..

PFS-POLYFLEX S Flexo флексографічна фарба спирторозчинна

Polyflex S – це серія, розроблена для поверхневого друку з гарною стійкістю до стирання та подряпин Метод друку: Флексографські Характеристики: Ідеальна здатність друку І..

TM – ROTOKRYL Rotogravure фарба спирторозчинна

Серія спеціально розроблена для рукавних ПВХ плівок Метод друку: Ротогравюра Техничні характеристики: Відмінна можливість друку Відмінна адгезія до ПВХ-плівок Глянцевий ..

Клейові системи Baumer hhs
B47211HH Клейові системи Baumer hhs 0.00грн.

На складі


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Систем..

Mark Andy 2200
9H50E5RO Mark Andy 2200 1.00грн.

На складі


Вузькорулонна флексографічна машина Mark Andy 2200 є однією з найбільш затребуваних флексографічних друкованих машин в галузі. Машина Mark Andy 2200 оснащена системою управління натягом роля, що ..

Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set
GP6102B Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set 1.00грн.

На складі


Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set під час друку допоможе перетворити CMYK на Pantone і навпаки. У комплект входять напрямні, надруковані на крейдованому та некрейдованому папері. Упе..

Pantone Color Match Card
P8721ECL Pantone Color Match Card 0.00грн.

На складі


Карта кольорокорекції Pantone Color Match Card має розміри кредитної карти, і з нею підібрати Pantone під надихаючий колір стає так само просто, як зробити знімок - з рівнем точності, що наближається ..

Pantone Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated Pantone Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated
GP1601B Pantone Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated 1.00грн.

На складі


Pantone Formula Guide – найкращий спосіб вибрати, повідомити та порівняти кольори для логотипів, упаковки та вивісок. Нове видання пропонує ще 224 прямих колірних збігів із системою Pantone Fash..

Анілоксові вали Zecher з хромовим покриттям

Анілоксові вали Zecher. Хромовий функціональний шар створює основу для лазерного гравірування анілоксових валів Zecher. Гравірування таких валів здійснюється на спеціальній поверхні з мідним покриттям..

Машина для друку на паперових стаканчиках PY650 / 850

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Модель PY650-5B PY850-5BШвидкість друку 60 м / хв. 60 м / хв.Число кольорів 5 5 Макс. ширина роля 660 мм 860 мм Макс. ширина друку 650 мм 850 мм Макс. діаметр друку 1400..

Машина для формування паперових стаканчиків DB-L12

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Модель DB-L12Продуктивність 45-55 шт. / Хв. Щільність паперу 150-250 г / м², з одностороннім ПЕ-покриттямОбсяг стаканчиків 75-150 мл Живлення 220 В 50 Гц 3,8 кВт або 380 В 5..

ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK
OXUXKV9A ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK 1.00грн.

На складі


ANILOX CLEANER – AQUA/UV INK може використовуватися для систем змивки в лінію, а також для ручного очищення анілоксових валів. Регулярне використання засобу Anilox Cleaner - Aqua/UV Ink гарантує оптим..

ANILOX CLEANER - GEL
LBB5BV15 ANILOX CLEANER - GEL 1.00грн.

На складі


Гель має спеціальну формулу для регулярного чищення циліндрів і валів для друку. Anilox Cleaner - Gel видаляє всі відкладення фарби і лаку з анілоксових валів і, таким чином, гарантує друк з високою я..

ANILOX CLEANER - IN-LINE
1DLA5LD5 ANILOX CLEANER - IN-LINE 1.00грн.

На складі


ANILOX CLEANER - IN-LINE концентрований засіб для чищення розроблено спеціально для щоденного очищення поверхонь, забруднених водними і сольвентними фарбами. Anilox Cleaner - In Line ретельно очищає о..

ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE
3HQ01RGI ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для регулярного очищення анілоксових валів від водних і сольвентних фарб. Спеціальна формула повністю підходить для очищення циліндрів глибокого друку і анілоксових валів і забе..

Farnsworth Munsell 100 Hue Test
ABLW6WPQ Farnsworth Munsell 100 Hue Test 1.00грн.

На складі


Farnsworth-Munsell FM100 Hue (тест Фарнсворта Манселла) - портативний 15-хвилинний тест аналізує, наскільки точно Ви бачите колір. Просте у використанні ПО для підрахунку балів покаже, чи не спос..

Heights MANTA 660/920
K13834Z3 Heights MANTA 660/920 1.00грн.

На складі


Heights  MANTA доступні в двох ширинах (660 і 920 мм) і з двома опціями: версія LP/D оснащена секцією видалення чорної маски з цифрових пластин; версія LP/A не включає секцію видалення чорної мас..

Heights PROFILE A1/A2/A3/A4
X64QZ4S8 Heights PROFILE A1/A2/A3/A4 1.00грн.

На складі


Heights PROFILE ідеально підходить для виведення малих обсягів пластин з використанням обмеженого асортименту матеріалів і форматів, з вимогами економії простору і засобів. Всі пристрої оснащені зв..

Heights S-LINE 26C
7E2GFRZ3 Heights S-LINE 26C 1.00грн.

На складі


Heights S-LINE 26C - найбільш технологічно просунутий пристрій типу "все в одному" формату 26/32 з доступних на сьогодні. Оснащений надсучасною секцією видалення цифрової маски, повністю авт..

Поліграфічне обладнання для виробництв упаковки та етикетки в Україні. У розділі представлені флексографічні друкарські машини і формове устаткування, фарби і лаки для флексографічного і глибокого друку, анілоксові вали і ракельні полотна.