044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


B47211HH Друк

Baumer HHS

Клейові системи Baumer hhs

На складі

0.00грн.

Короткий опис

Надійне і високоточне обладнання для нанесення клею від Baumer hhs.


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Система дозволяє знизити витрату клею, виключити появу виробничого браку і зменшити споживання електроенергії, завдяки мультизоновому принципу в системах нанесення термоклею. Залежно від області застосування діафрагмові і поршневі насоси монтуються або безпосередньо на резервуарі, або на настінних кронштейнах. Наш великий асортимент головок додатків пропонує відповідне рішення для кожної системи.

Застосування 


Картонна упаковка

Нанесення клею на картонну упаковку зверху та знизу у безконтактний спосіб 

Збільшення швидкості виробництва та вимоги до якості, гнучкості та продуктивності вимагають використання новітніх технологій склеювання.

Система Baumer hhs точно наносить клей, не торкаючись заготовки на будь-якій швидкості. Закрита система мінімізує час очищення та налаштування. Це здійснює безперервне нанесення клею без забруднень, від простої машини до максимальної швидкості більше 700 м/хв., що сприяє виготовленню найскладніших виробів. Обладнання, що використовується для цієї мети, - це модульна система, яка включає подачу клею, швидкодіючі не зношувані електромагнітні форсунки та зручний блок керування, з яким легко змінювати роботу одним натисканням.

Процес виготовлення складної коробки стає технічно все більш досконалим і ставить все більш високі вимоги до систем склеювання і забезпечення якості. Сучасна потужна система, здатна впоратися з найсуворішими технічними вимогами високошвидкісних, повністю автоматизованих ліній, доступна у вигляді модульної системи Xtend.

Склеювання картонної упаковки

Фальцювально-склеювальні процеси це фінішний етап виготовлення упаковки. Деякі види упаковки вимагають, як лінійного, так й поперечного нанесення клею для забезпечення безпроблемного відкриття та вкладення брендової або фармацевтичної продукції на автоматичних пакувальних лініях.

Використання термоклею

Термоклей характеризується особливо швидким затвердінням і здатністю склеювати матеріали, такі як пластик або фольга. У спеціальних конструкціях упаковки термоклей використовується разом з дисперсійним клеєм. Таким чином, точка адгезії швидко фіксується, так що дві склеєні поверхні не зсуваються і навіть не розходяться до того, як холодний клей затвердіє.

Використання холодного клею

Використання холодного (дисперсійного) клею, обумовлено низькою вартістю, простотою в обслуговуванні та забезпеченні довготривалої стабільністі точки адгезії. Надійні форсунки нанесення клею гарантують надійність виробництва при мінімальному обслуговуванні. Число форсунок адаптовано до продукту та швидкості машини. Найбільш дрібні об'єми клею наносяться в крапковому режимі.

Забезпечення якості продукції

Додаткові системи моніторингу продукту на наявність заздалегідь визначених критеріїв. Зчитувачі коду визначають упаковку, щоб уникнути переплутань, а сенсори клею перевіряють правильність нанесення клею перед закриттям. Вироби з дефектами видаляються без зупинки машини. Кожну систему можна розширити, включивши додаткові модулі. Випускаються нижні клейові блоки з однією або двома форсунками, а також індивідуально програмовані багатофорсуночні головки. Можливе також комбіноване нанесення холодного та термоклею. Додаткова, інтегрована система для зчитування коду, виявлення клею або реєстрації даних забезпечує вихід якісної продукції.


Післядрукарські процеси

Склейка при фальцюванні аркушів

Рішення для безконтактного нанесення клею в фальцювальних секціях при виготовленні поштових відправлень. Від однієї форсунки до багатофорсуночних клейових головок для нанесення клею на корінець фальцю при виготовленні 8-, 16-ти сторінкових брошур або складних систем для поштових розсилок з читанням коду та контролем клею. Вимоги до економічної ефективності та точності склеювання фальців при обробці аркушів вимагають складної концепції системи. В залежності від замовлення, будь то поштова розсилка, конверти, бланки, приклейка зразків карток та продуктів, ламінованих карток, бокова та корінцева проклейка - Baumer hhs розробляє технологію, яка гарантує конкурентну перевагу. Електричні та електропневматичні форсунки холодного клею забезпечують швидке і точне нанесення крапки, лінії, нанесення покриття або розпилення клею.

Зволоження фальцю

Зволоження фальцю або пом’якшення, використовується для зменшення напруги в корінці вкладишів для фармацевтичних або косметичних продуктів. Застосування комбінації води та спирту для складання ліній до того, як процес складання почне зменшувати натяг у згині. Це забезпечує рівну і компактну форму багатозгинних буклетів та полегшує використання в подальших процесах обробки та в пакувальних процесах.

Гарантія якості

Компоненти забезпечення якості Baumer hhs оптимально підбираються під потреби ринку - будь то моніторинг клею, зчитування коду або видалення невідповідної продукції. Системи контролю якості поєднують нанесення клею, моніторинг клею та зчитування коду в єдиній системі з центральним управлінням.

Системи оснащені двоступеневою системою попередження про дефекти: перший ступінь - це візуальна сигналізація для дефектної продукції, з додатковим видаленням або маркуванням в кінці станції, залежно від вимог. Другий етап – зупиняється фідер подачі, якщо виникають багато дефекти. Безконтактна система Vario glue® не ускладнює прохід продукції та не зменшує швидкості машини, при мінімальному часі налаштування та очищення. Стандартні конфігурації систем доступні для всіх типів машин. Спеціальні конфігурації можуть бути швидко та недорого виготовлені на основі модульної конструкції. Зчитування коду, моніторинг клею та камери за запитом.

100% контроль вкладишів

У фармацевтичному та косметичному виробництві неприпустимо використовувати вкладиші без друку або помилкові вкладиші. Для забезпечення вимог якості під час виробництва може знадобитися різноманітна конфігурація системи:

- виявлення чистого аркуша;

- узгодження зі зразком;

- зчитування коду;

- видалення невідповідного вкладишу.

Baumer hhs поєднав усі ці вимоги в єдиній системі. В систему з централізованим контролем можуть бути інтегровані: камери стеження, нанесення клею, зволоження фальцю.

Виготовлення пакетів

Використання поліетиленових пакетів у всьому світі скорочується або навіть забороняється для захисту навколишнього середовища. Паперові пакети - екологічна альтернатива.

Силіконова клейова крапля

У повсякденному житті ви можете знайти безліч прикладів для виробів, склеєних силіконовою клейовою краплею. Силіконову краплю часто можна знайти в рекламних листах, які мають бути відкриті замовником. Кредитні картки наклеюються на лист, коли вони надсилаються поштою. У цьому випадку важливо, щоб на картці та листі не залишалося залишків клею й вони не були пошкодженими.

Виготовлення стаканчиків

Кріплення паперових рукавів на стаканчик

Для поздовжнього нанесення клею використовується гібрид термоклею та холодного клею. Термоклей забезпечує початкову адгезію, а холодний клей забезпечує температурну стійкість. Це гарантує міцне з’єднання при підвищенні температури (наприклад, у мікрохвильовці).


Гофрована упаковка

Високоякісне склеювання гофрованого картону

Потужна система направлення й вирівнювання заготовки та багатокрапкового безконтактного нанесення клею. Клейова станція, встановлюється на будь-якій стороні машини не перешкоджаючи ходу заготовки. Клей наноситься в крапковий або багатокрапковий спосіб на потрібну довжину клейового клапану. При не використанні клейової системи, клейові головки автоматично паркуються у модуль з водяною ванною. Це дозволяє уникнути заблокованих форсунок. Керувати клеєм можна за допомогою датчиків або системи камер.

Міцні багатофорсуночні головки для нанесення холодного клею: швидкі, точні та ефективні, мають надзвичайно високу резервну потужність і гарантують максимальну надійність виробництва при мінімальному обслуговуванні. Крапковий режим дозволяє наносити найменшу кількість клею.

Керування і контроль нанесення клею за допомогою центральної консолі або з мобільного настільного модуля. Просте керування інтерфейсом Xtend² з функцією зберігання для повторних завдань.

Подача клею з резервуара або центральної системи поршневими насосами з регулюванням тиску дозволяють адаптувати тиск та кількість нанесеного клею до швидкості машини.

Багатосмуговий сенсор моніторингу нанесення клею за частки секунди перевіряє відсутність або наявність клею у потрібному місці або наявність перекосу виробу та приймає рішення щодо відповідної якості.

Інтегрована система камери для оцінки й моніторингу зображення клейового клапану та при потребі збереження зображення для документації.

Зовнішня упаковка

Виготовлення зовнішньої упаковки методом обгортання - це сталий виробничий процес, який не змінювався роками. Клей наносили на класичних клейових лініях з електропневматичними клейовими головками. Baumer hhs має рішення для зменшення витрат клею при виготовленні зовнішньої упаковки.

У партнерстві з виробниками машин по формуванню зовнішньої упаковки Baumer hhs може впровадити надсучасні ефективні рішення. Як приклад провадження у виробничу лінію до 80 електричних клейових форсунок HME-500, які ідеально відповідають вимогам надійності та довговічності.


Пакування цигарок

Тютюнова промисловість характеризується дуже високими вимогами щодо зручності у використанні, продуктивності та якості. Baumer hhs є виробником клейових систем та компонентів, для провідних виробництв пакувального устаткування по виготовленню цигарок у картонній та у м'якій упаковці. Точне нанесення крапок клею, тривалий термін експлуатації та мінімальні вимоги до технічного обслуговування роблять Baumer hhs надійним постачальником для цієї галузі.


Промислові лінії для фінішної упаковки продуктів

Baumer hhs пропонує надійні рішення для фінішної упаковки на автоматизованих лініях, від нанесення клею перед приєднанням етикетки, заклеювання гофрованої тари, до стабілізації транспортних палет.

Цифровий шрифт Брайля

Цифровий шрифт Брайля - на вимогу

Злагоджена система, що включає спеціально розроблену друкуючу головку, витончену концепцію роботи та систему забезпечення якості, інтегровані в концепцію, утворює рішення, яке охоплює всі потреби сучасного фармацевтичного виробництва упаковки: цифровий шрифт Брайля.

Система друку Брайля легко програмується лише кількома натисканнями кнопки. Тексти можна вводити звичайним текстом через сенсорний екран і негайно перетворювати на шрифт Марбурга середнього шрифту. Опціонально доступна система камер яка перевіряє наявність та достатню висоту надрукованих шрифтів Брайля. Результатом є PDF-журнал кожного завдання, що містить інформацію про якість продукції, досягнуту в дусі належної виробничої практики. Система управління також доступна для інших виробничих середовищ. Система також може бути інтегрована в пакувальні лінії. У цьому випадку друковані дані також можуть бути доповнені необов’язковими поточними фактами, такими як дата виготовлення.


Конверти

Надійне склеювання конвертів з функцією моніторингу. Для виготовлення конвертів, Baumer hhs пропонує візуалізацію спеціальних процесів. Система управління поєднує нанесення клею з контролем клею та оснащена двоступеневою системою попередження. Перший крок - це візуальна сигналізація, якщо клей нанесено неправильно, а потім видалення або маркування невідповідного виробу як другий крок.


Фармацевтика

У багатьох фармацевтичних виробництвах використовуються системи фірми Baumer hhs, що забезпечують бездоганну продукцію від фармацевтичної коробки до транспортної упаковки.

Докази втручання в упаковку Починаючи з 2019 року, всі ліки, що відпускаються за рецептом, повинні мати ознаки про втручання, відповідно до Директиви ЄС 2011/62 / ЄС. В даний час доопрацьовується стандарт CEN / DIN, щоб надати виробникам ясність щодо вимог. Baumer hhs зіграв важливу роль у розробці цього стандарту. Отже, всі рішення, пропоновані Baumer hhs, відповідають цьому стандарту.

Одним із рішень, що гарантує доказ про втручання відповідно до стандарту, є склеювання картонних коробок. Можна використовувати термоклей, термоклей PUR, холодний клей, а також комбінацію клеїв.

Системи від Baumer hhs стали незамінними у виробництві фармацевтичних вкладишів. Окрім рішення для камери Xcam для запобігання змішуванню, використовуються головки зволоження фальцю та форсунки для холодного клею. Виробництво вкладишів обсягом до 320 сторінок неможливе без зволоження фальцю. Крім того, вкладиші можна скріпити економічним латексним холодним клеєм.


Спеціальні машини

Незалежно від ваших задач, обробка друкованої продукції, виробництво упаковки, переробка деревини, автомобілебудування чи конструювання спеціальних машин, Baumer hhs розробляє та виготовляє технологію, яка забезпечує стійку конкурентну перевагу.

Склеювання фільтрів

Автомобільна промисловість вимагає високої надійності та експлуатаційної доступності виробничого обладнання. Рівномірне нанесення клейових ліній можна досягти за допомогою шестерінчастих насосів, розроблених для цього спеціального призначення.

Втулки та туби

При формуванні початку рулону паперу традиційно приклеюється двостороння клейка стрічка на втулку - це трудомісткий та витратний етап ручної роботи. Двосторонню стрічку можна замінити спреєвим нанесенням клею.

Anti Slip стабілізації транспортних палет

Використання клейового з’єднання товарів для збереженні при транспортуванні. Це екологічно та зменшує витрати. 

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]