044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Budin Masterbatch

 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
 Суперконцентрати антиблокуючих добавок

Антиблок добавка використовуються для запобігання злипання пластикових плівок. Пропонує відмінний антиблокуючий ефект, не впливаючи на прозорість плівки. Також пропонують хороші антиблокуючі властив..

Budin Akarca Антистатик AS-003
CVK4B6AS Budin Akarca Антистатик AS-003 1.00грн.

На складі


Концентраты-добавки Budín Akarca предназначены для придания изделиям определенных характеристик. Обладают отличной дисперсией в соответствующей полимерной основе. Важливо Добавка мігру..

Budin Akarca Міцність MK-001
NPRPBGQB Budin Akarca Міцність MK-001 1.00грн.

На складі


Концентрати-добавки Budín Akarca призначені для надання виробам певних характеристик. Володіють відмінною дисперсією у відповідній полімерній основі. Матеріал-носій ..

Budin Akarca нуклеатора NU-001
16S9Q5N8 Budin Akarca нуклеатора NU-001 1.00грн.

На складі


Концентрати-добавки Budín Akarca призначені для надання виробам певних характеристик. Мають відмінну дисперсією у відповідній полімерній основі. Матеріал-носій PP ..

Budin Akarca Оптичний відбілювач 101 / ОВ-5

Концентрати-добавки Budín Akarca призначені для надання виробам певних характеристик. Володіють відмінною дисперсією у відповідній полімерній основі.  Матеріал-носій ..

Budin Akarca Осушувач NA-001
7W5HK3U0 Budin Akarca Осушувач NA-001 1.00грн.

На складі


Концентрати-добавки Budín Akarca призначені для надання виробам певних характеристик. Володіють відмінною дисперсією у відповідній полімерній основі.   Матеріа..

Budin Akarca Ультрафіолет UV-002
3KLI6PNG Budin Akarca Ультрафіолет UV-002 1.00грн.

На складі


Концентрати-добавки Budín Akarca призначені для надання виробам певних характеристик. Володіють відмінною дисперсією у відповідній полімерній основі.  Матеріал-носій ..

Добавка Budin Akarca СЛІП. 2148 Олеамід, 2148 / EUPE Ерукамід

Важливо: в багатошарових плівках (COEX) рекомендується використовувати дану добавку в самий внутрішній шар з підвищенням товщини плівки кількість добавки повинна зменшуватися Існує ..

Просвітлююча добавка Budin Akarca SA-001
AX516GMN Просвітлююча добавка Budin Akarca SA-001 1.00грн.

На складі


Матеріал-носій LDPE Індекс кольору не має кольору Активна речовина DI (Paramethylbenzylıdene) Sorbıtol Зміст активної речовини 10% ..

Процесингова добавка Budin Akarca PA-001
RI0JECF2 Процесингова добавка Budin Akarca PA-001 1.00грн.

На складі


Застосування добавки збільшує термін служби обладнання, підвищує його продуктивність, знижує температуру переробки, запобігає налипання на голівці екструдера, усуває поверхневі дефекти. ..

Суперконцентрат PA для усунення дефектів

Суперконцентрат PA при додаванні 1-2% PA 90 і PA 95 усувають дефекти поверхні ("риб'яче око", "акуляча шкіра", "апельсинова шкірка" і т. д.), знижують енергоспоживанн..

Суперконцентрати антиоксидантів

Добавка антиоксидант для полімерів використовуються в пропорції 1-2% там, де потрібно поліпшення термальної та робочої стабільності виробів з поліолефіну, у пропорції 5% на час простою та в пропорції ..

Чорний суперконцентрат барвника (мастербатч)

Чорні барвники полімерів з високим вмістом вуглецю характеризуються чудовою дисперсністю, матовою та глянсовою природою, високою термічною міцністю та економічною ефективністю. Продукти з вмістом вуг..