044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


CVK4B6AS Друк

Budin Masterbatch

Суперконцентрати антистатиків

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Суперконцентрати антистатиків для зняття статичного заряду з поверхні пластмасових продуктів.

Суперконцентрати антистатиків використовуються для зняття статичного заряду з поверхні пластмасових продуктів, полегшуючи таким чином виробництво та обробку, а також знижуючи накопичення пилу:
  • рекомендується для довготривалого антистатичного ефекту і найбільше підходить для HDPE-плівок, а також для PE- або PP-інжекторного та видувного формування.
  • рекомендується для короткочасного антистатичного ефекту під час обробки та нетривалого застосування (зазвичай 1-2 місяці), для екструзії поліолефінової плівки та формованих виробів.
  • поєднує в собі швидкість ефекту з довготривалими антистатичними властивостями, покращеними завдяки синергетичній дії добавок, що містяться.
  • також містить швидкодіючий та довготривалий антистатик у поєднанні з антиблокуючим засобом.
  • містить вільний від амінів антистатичний засіб, що має високу ефективність в малій концентрації і не впливає на колір і прозорість полімеру, а також має сертифікат FDA. Використовується в основному для HDPE-плівок та інжекційних та видувних виробів із PP.
  • бажаний антистатик для полістиролу та стиролових кополімерів. Зважаючи на те, що при додаванні необхідної кількості можлива зміна прозорості, рекомендується в основному для непрозорих виробів.
  • рекомендується для довготривалого антистатичного ефекту та найбільше підходить для інжекційних та видувних виробів із PP.

Примітки:
  1. тип полімеру та присутність добавок, що підвищують ступінь ковзання, та інших можуть змінити антистатичний ефект.
  2. максимальний термін зберігання суперконцентратів – 6 місяців, проте краще вжити їх протягом 3 місяців.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]