+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Промислові рішення X-Rite

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Багато кутові спектрофотометр X-Rite MA-T

Спільне використання з новим хмарним програмним забезпечення EFX QC спрощує процес передачі допусків і методів вимірювання на віддалених один від одного предпрітятіях. Нові візуальні інструменти дозволяють здійснювати моніторинг продуктивності в режимі реального часу і надавати ефективні рішення для..

Багатокутний спектрофотометр MA68II

Портативний прилад для контролю кольору перламутрових, металевих пігментів і пігментів з особливим ефектом: • П'ять кутів вимірювання (15 °, 25 °, 45 °, 75 °, 110 °) • Показ колориметричних величин в форматах: L * a * b *, ΔL * Δa * Δb *, L * C * h °, ΔL * ΔC * ΔH *, Flop index, ΔFlop index, ΔEL * a..

Безконтактний спектрофотометр X-Rite MatchRite iVue

Маючи змінюваний розмір апертури (від 6 до 12 мм), MatchRite iVue пропонує найменший розмір області вимірювань. Завдяки ПО рецептуванню ColorDesigner PLUS, безконтактний спектрофотометр X-Rite MatchRite iVue є потужним інструментом для обслуговування замовників на ринку роздрібний продаж побутових ф..

Безконтактний спектрофотометр X-Rite VS450

Cпектрофотометр VS450 - рішення для безлічі проблем в області вимірювань, які залишалися невирішеними. Продукти, які зазвичай вимагають захисту від фізичних контактів, (рідини і пасти), або поверхня яких змінюється при зіткненні, такі як зразки під склом, тепер можуть вимірюватися в природному, незм..

Настільний спектрофотометр X-Rite Ci4200

Завдяки ергономічності, удосконаленій функціональності і універсальності Ci4200 / Ci4200UV встановлює новий стандарт настільних спектрофотометрів. Це зручний у використанні компактний настільний інструмент зі сферичною геометрією вимірювання. У поєднанні з програмним забезпеченням для контролю якост..

Настільний спектрофотометр X-Rite Ci7860

На всіх стадіях виробництва продукції висока якість відтворення кольору є очевидною метою. Сьогодні, коли продукція мож виготовлятися на різних підприємствах, розташованих по всьому світу, виникає проблема забезпечення точної специфікації кольору на всіх етапах виробництва. Застосування приладів для..

Портативний спектрофотометр X-Rite Ci61

Тому спектрофотометри X-Rite серії Ci6x представляють собою надійне рішення для широкого спектру галузей і сфер застосування, а додаткові пристосування і аксесуари дозволяють адаптувати інструменти для точного вимірювання кольору на різних поверхнях. Можливості спектрофотометрів X-Rite Ci6x: Вбудов..

Програмне забезпечення PantoneLIVE
LA89DU4W Програмне забезпечення PantoneLIVE 1.00грн.

На складі


Спектральні дані коректніше, ніж робота «по плотностям». Але знання спектральних даних з віяла Pantone ще не гарантує результат, який влаштує клієнта. Кольори в цьому віялі - не еталон, а зразок. Реальний колір - результат взаємодії фарби, запечатується та друкованого процесу. Щоб всі учасники робот..

Програмне забезпечення X-Rite Color iMatch Family

Після розрахунку рецептури Color iMatch видає рекомендації щодо оптимізації вартості барвників, що входять в рецепт, і по мінімізації колірного відхилення. Важливою особливістю програми є також і те, що вона дозволяє адаптувати рецепт стосовно до різних типів субстратів. Наприклад, якщо рецепт розра..

Програмне забезпечення X-Rite Color iQC

Color iQC - функціонально-орієнтоване програмне забезпечення, яке виключає оцінку кольорів на основі припущень і здогадок. Доступні три рівні відповідно до специфіки виду промисловості і з вимогами колірної комунікації: Basic, Professional, Standart.Особливості програми• Конструкція на базі документ..

Програмне забезпечення X-Rite ColorDesigner PLUS

Спектрофотометр дозволяє виміряти будь-який колірний відтінок, а програма для створення рецептур, протягом кількох секунд, розрахує його рецептуру. Часто замовник приходить в магазин з якимись конкретними колірними ідеями. Для пошуку всіх цих кольорів обмежена кількість рецептур і способів їх пошуку..

Програмне забезпечення X-Rite NetProfiler 3

При роботі з комплексними поставками друкованої продукції та упаковки через мережу постачальників, яка включає в себе виробничі потужності в різних географічних регіонах. NetProfiler знижує розбіжність між спектрофотометрами, викликане зносом обладнання та оточуючими умовами використання. Гарантія т..

Програмне забезпечення X-Rite X-Color QC

Особливості програми: Революційна технологія xDNA (динамічний цифровий аналіз компанії X-Rite) створена, щоб гарантувати точність і повноту уявлення колірної інформації. Пристосована до роботи з різними вимірювальними приладами і форматами баз даних. Гнучкий інтерфейс, який налаштовується користувач..

Програмний пакет X-Rite Color Formulation Master

Програмний додаток є сумісним з усіма типами спектрофотометрів X-Rite і підтримує всі види геометрій вимірювання - спрямовану, сферичну і багатокутові. Модульний принцип роботи програми X-Rite ColorMaster дозволяє користувачеві на п'яти рівнях вибрати конкретне, що відповідає його потребам, рішення ..

Рішення для контролю продукції
QP269FP1 Рішення для контролю продукції 1.00грн.

На складі


W80 Series W80 Series - краще в своєму класі рішення для підбору кольору побутових фарб. Завдяки інноваційному ПЗ ColorDesigner® PLUS і універсальному безконтактному спектрофотометру MatchRite iVue, ваш фарбовий відділ стане центром колірного дизайну. WS70 Series WS70 Series пропонує вимірювання кол..

Ручний спектрофотометр X-Rite RM400
8V9HJA99 Ручний спектрофотометр X-Rite RM400 1.00грн.

На складі


Характеристики спектрофотометра X-Rite RM400: Геометрія 45 ° / 0 ° Ідеальне пристрій для продавців побутової фарби в малих обсягах Точність і економність Мала вага і гнучкість Розмір зразків вимірювання від 1,3 см і більше..

Серія ручних приладів X-Rite Ci5X
QLBPVDVQ Серія ручних приладів X-Rite Ci5X 1.00грн.

На складі


Характеристики серії ручних приладів X-Rite Ci5X: Багатофункціональність. Ручний прилад X-Rite Ci51 підходить для ручних і настільних вимірювань, зручність додає пульт дистанційного керування Легкість в обігу. Гранична простота експлуатації, підтримувана візуальним і звуковими індикаторами стану. По..

Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600

На всіх стадіях виробництва продукції висока якість відтворення кольору є очевидною метою. Сьогодні, коли продукція може виготовлятися на різних підприємствах, розташованих по всьому світу, виникає проблема забезпечення точної специфікації кольору на всіх етапах виробництва. Застосування приладів дл..

Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600 Серія спектрофотометрів X-Rite Ci7800 / Ci7600

На всіх стадіях виробництва продукції висока якість відтворення кольору є очевидною метою. Сьогодні, коли продукція може бути виготовлятися на різних підприємствах, розташованих по всьому світу, виникає проблема забезпечення точної специфікації кольору на всіх етапах виробництва. Застосування прилад..

Спектроколориметр портативний X-Rite RM200QC

Особливості спектроколориметра RM200QC Оперативний контроль кольору на будь-яких етапах виробництва. Усунення проблем, пов'язаних з різним рівнем підготовки персоналу: робота з приладом не вимагає спеціальних знань. Можливість здійснювати вхідний контроль якості сировини. Геометрія вимірювання 45/0 ..

Спектрофотометр X-Rite CF57 / CF57U з кутовою геометрією

Даний прилад використовується для вимірювання кольору різних матеріалів, включаю папір, пластик, текстиль та ін. Тримач щільно утримує зразок перед отвором для введення проби, забезпечуючи надійне вимірювання. Особливості приладу: Міцна і надійна конструкція, призначена для повсякденного використанн..

Спектрофотометр X-Rite Ci4100
CEM2B0PU Спектрофотометр X-Rite Ci4100 1.00грн.

На складі


Завдяки вдосконаленому механізму Ci4100 вимірювання можна проводити в горизонтальному і вертикальному положенні. Визначенню піддаються багато кольорів і відтінків, навіть темно-червоні, коричневі і зелені. Спектрофотометр X-Rite Ci4100 призначений для поширення в господарських магазинах і для роздрі..

Спектрофотометр багатокутний X-RITE MA9X

Надає користувачам наступні можливості: Відповідність міжнародним стандартам. Повна відповідність і перевищення вимог сучасних стандартів DIN і ASTM. Робота на основі xDNA ™ (MA98). Пов'язана з ексклюзивним програмним забезпеченням вимірювання і аналізу X-Rite X-Color. Програмована послідовність вим..