+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Друкарське обладнання

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Labelmen PW-260-R4C
RBBULHOK Labelmen PW-260-R4C 1.00грн.

На складі


4-х фарбна ротаційна планетарна машина високого друку. Завдяки наявності 4-х секцій саме високого друку дозволяє друкувати з високою якістю переважну більшість повнокольорових робіт, що практично не реалізовується у флексографії. Призначена для високоякісного друку самоклеючих етикеток, ярликів, «су..

Labelmen Серія PW-260-R
OMLBCPUA Labelmen Серія PW-260-R 1.00грн.

На складі


Фарбовий апарат складається з 12 валиків і має 14 зон регулювання подачі фарби, що забезпечує максимально точне налаштування насиченості зображення. Друкарські секції EZ CHANGE забезпечені висувними каретками, що дозволяють швидко замінювати формні циліндри. Автоматичне налаштування попереднього при..

Labelmen Серія PW-260-RT для друку по тубного ламінату

Базова комплектація машини секція розмотування з електронною системою контролю натягу полотна в діапазоні 0,5 - 15 кг виробництва Mitsubishi (Японія), пневматичним шпинделем діаметром 76 мм і сенсором закінчення матеріалу. система проводки полотна з новітньою електронною системою автоматичного бічно..

Mark Andy 2200
9H50E5RO Mark Andy 2200 1.00грн.

На складі


Вузькорулонна флексографічна машина Mark Andy 2200 є однією з найбільш затребуваних флексографічних друкованих машин в галузі. Машина Mark Andy 2200 оснащена системою управління натягом роля, що самовирівнюються касетами і високорівневими системами сушіння і закріплення.Від базової моделі 2200L..

Mark Andy Digital +3600
35TFH1I0 Mark Andy Digital +3600 1.00грн.

На складі


Модуль Mark Andy Digital +3600 гнучко адаптується до різних умов і дозволяє з легкістю модифікувати існуючий модельний ряд флексографських машин, забезпечуючи швидкісну цифрову печатку із високою роздільною здатністю. Це не просто додаткова опція - це повністю цифровий робочий потік. Mark Andy Digit..

Mark Andy Digital One
BY4BHS3W Mark Andy Digital One 1.00грн.

На складі


Mark Andy Digital One допоможе максимізувати продуктивність флексографських машин і підвищити загальну прибутковість виробництва. Завдяки безпрецедентно низькому рівню початкових інвестицій, Mark Andy Digital One - ідеальний вибір для входження в цифровий бізнес. Digital One доповнює лінійку рішень ..

Mark Andy Digital Series
GZ6L6TRA Mark Andy Digital Series 1.00грн.

На складі


Mark Andy Digital Series - модульне друкарське обладнання, яке базується на основі Performance Series. Воно складається з секції п'ятифарбного струменевого УФ-друку (CMYK + білий), а також будь-якої кількості флексографічних, трафаретних або фінішних секцій (включаючи лакування, нанесення холодної ф..

Mark Andy Performance P3
V4CX6ZE0 Mark Andy Performance P3 1.00грн.

На складі


Розроблена з використанням технології Business Responsive, модель Performance P3 оснащена високо точним прямим приводом. Доступна і зручна друкарська станція включає в себе інтегровані блоки самоналаштування, систему подачі фарби з максимально швидким завантаженням, новаторську систему автоматизації..

Mark Andy Performance P4
TT8KRRBA Mark Andy Performance P4 1.00грн.

На складі


Одна машина Performance P4 по продуктивності порівнянна з двома традиційними машинами! Розширюйте можливості вашої друкарні Performance Р4 оснащена ерводвигунами з автоматизованою системою контролю і управління натягом полотна, що забезпечує чудову якість приведення і друку. Унікальна рейкова систем..

Mark Andy Performance P5
HUS1QZDY Mark Andy Performance P5 1.00грн.

На складі


Сконструйована відповідно до концепції Business Responsive Technology, серія Performance забезпечує ефективність за рахунок серйозних конкурентних переваг. Business Responsive Technology Redefining Label and Package Printing Production Business Response Technology - це технічні і технологічні іннова..

Mark Andy Performance P7
4YIPDAHR Mark Andy Performance P7 1.00грн.

На складі


Модель Performance Series P7 була розроблена відповідно до Business Response Technology. Установка на виробництві Mark Andy P7 дозволяє замінити по продуктивності відразу дві традиційні флексомашини, чим досягається істотна економія витрат на персонал і електроенергію. Виробничі площі також використ..

Rotoflex DLI
UZVXEAXT Rotoflex DLI 1.00грн.

На складі


Переваги найвища точність швидкісний фінішинг збільшена продуктивністьХарактеристики DLI Система контролю URC 2.0 зручний інструмент для керування звітами та аналізу роботи Report Management System (RMS); автоматичне виявлення довжини етикетки; оптимізований підрахунок етикеток (мультистрічкових, рі..

Rotoflex DSI
GNE6IFIT Rotoflex DSI 1.00грн.

На складі


Характеристики DSI Система контролю URC 2.0 зручний інструмент для керування звітами та аналізу роботи Report Management System (RMS); високопродуктивний процесор; досконала система виявлення дефектів: • незалежний багатосмуговий лічильник; • функція MMLD для виявлення пропущених етикеток або даних;..

Rotoflex HSI серія
TGF3WMM1 Rotoflex HSI серія 1.00грн.

На складі


Переваги Виняткова продуктивність і надійність Функціональність і ефективність Гнучкість і простота робочого процесу Характеристики Система контролю URC 2.0 зручний інструмент для керування звітами та аналізу роботи Report Management System (RMS); високопродуктивний процесор; досконала система виявл..

Rotoflex Security серія
D5UICPJC Rotoflex Security серія 1.00грн.

На складі


Ключові переваги повторна інспекція після виправлення помилки - гарантія високої точності; виявлення пропущених етикеток, залишків облоя, склейки, міток, точок, бляклих квітів, колірних відхилень, помилок і помилок в приводке; читання одно- і двомірних штрих-кодів, перевірка читабельності штрихкодів..

Rotoflex Vericut3
NIRRKL0N Rotoflex Vericut3 1.00грн.

На складі


ПеревагиДосконалий фінішинг Автономна робота Цифра і флексографія Ключові переваги сервопривідна багатофункціональна платформа; швидке і точне налаштування і зміна завдання; зниження відходів, завдяки ефективній роботі і високому ступеню автоматизації; зручний для оператора інтерфейс управління;Стан..

Rotoflex VLI серія
M8LZEEU9 Rotoflex VLI серія 1.00грн.

На складі


Зміни в робочому потоці - зміни в VLI Коли мова заходить про інспекції і намотування плівок і спеціальних матеріалів, обладнання Rotoflex немає рівних. Час роботи перетворюється в гроші. Ряд характеристик сприяють підвищенню ефективності та економії часу на кожному етапі. Завдяки цьому, можна збільш..

Rotoflex VSI серія
XM19WX3X Rotoflex VSI серія 1.00грн.

На складі


Особливості Ефективний традиційний фінішинг рулонних етикеток Вдосконалений робочий потік для підвищення продуктивності Неймовірна надійність при високій швидкості Еволюція технології VSI У традиційній високопродуктивній друкарні швидкість і точність перемотування і інспекції, а також стабільність і..

Високошвидкісна перфораційна машина JCQ850

ХАРАКТЕРИСТИКИ: мікроелектронна система контролю ПЛК і візуальний інтерфейс людина-машина; повна автоматизація робочого процесу, динамічне відображення всіх параметрів і умов роботи, а також помилок; електрооптичний трекінг точності позиціювання; акуратний збір обрізків. Ідеальне обладнання для виго..

Дистилятор
WAQKMNY8 Дистилятор 1.00грн.

На складі


При нагріванні забруднене сольвент набуває пароподібний стан і потрапляє в конденсатор, де охолоджується за допомогою вентилятора, що охолоджує і знову повертається в рідкий стан, але вже не має забруднюючих речовин, які містилися в ньому до регенерації (смоли, пігменти, масла і т.д.) . Перетворивши..

Машина високого УФ-друку Iwasaki LR3
GSN6H29L Машина високого УФ-друку Iwasaki LR3 1.00грн.

На складі


Моделі серії LR3 з шириною друку 270 мм: п'ятисекційні LR3VMT-5, LR3VMT-5HD шестисекційною LR3VMT-6, LR3VMT-6HD Відмінність моделей з індексом HD - наявність секції планшетного штампування гарячою фольгою і висікання (HD250) з касетою тиснення і намотування з поздовжньою різкою і відведенням обрізкі..

Машина для друку на паперових стаканчиках PY650 / 850

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Модель PY650-5B PY850-5BШвидкість друку 60 м / хв. 60 м / хв.Число кольорів 5 5 Макс. ширина роля 660 мм 860 мм Макс. ширина друку 650 мм 850 мм Макс. діаметр друку 1400 мм 1400 мм Макс. діаметр розмотування і намотування 1400 мм 1400 ммОкружність друку 175-380 мм 175-..

Офсетна напівротаційна машина УФ-друку Iwasaki TR2

Моделі серії TR2 з шириною полотна 330 мм: TR2VMT-5 TR2VMT-5HD Відмінність моделей з індексом HD - наявність секції планшетного штампування гарячою фольгою і висікання (HD250) з касетою тиснення і намотування з поздовжньою різкою і відведенням обрізків (SWS350) для застосування офлайн. Технічні пере..

Серія Mark Andy Performance P3 \ P5 \ P7
KPLB7V3Z Серія Mark Andy Performance P3 \ P5 \ P7 1.00грн.

На складі


Серія Performance Серія PERFORMANCE представлена модифікаціями P7, P5, Р3, а також P4. Основна відмінність вказаних модифікацій полягає в схемі приведення машин: Модифікація Р7 має окремі сервоприводи формних валів і окремі сервоприводи валів протитиску. Модифікація Р5 має окремі сервоприводи формни..

Сушка ProLED
IBAKCX42 Сушка ProLED 1.00грн.

На складі


Технологія розрахована як на безперебійну роботу нових, так і на апгрейд вживаних узкорулонних друкарських машин. Система UV LED ефективно затверджує фарби і лаки на найрізноманітніших матеріалах, включаючи тонкі плівки, які стають нестабільними при впливі високих температур від традиційних ртутних ..