044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


R4I3E6LP Друк

ZECHER

Анілоксові вали Zecher з хромовим покриттям

In Stock

1.00грн.

Короткий опис

Анілоксові вали Zecher з хромовим покриттям

Анілоксові вали Zecher. Хромовий функціональний шар створює основу для лазерного гравірування анілоксових валів Zecher. Гравірування таких валів здійснюється на спеціальній поверхні з мідним покриттям. За допомогою інструменту з алмазним наконечником кожна клітинка вирізається індивідуально.

Переваги

Електронне гравірування дає абсолютну однорідність геометрії і оптимальний обсяг осередків. Передбачена можливість створити індивідуальну процедуру, в залежності від конкретних потреб. Це забезпечує очевидні переваги, зокрема, в області анілоксового флексодруку, а також дозволяє домагатися більш тонкого гравіювання з підвищеним рівнем перенесення фарби.

Асортимент

Асортимент валів з хромовим покриттям вдалося розширити, завдяки новому процесу обробки NSC, що дозволяє отримати більш рельєфне гравіювання.

Заміна або оновлення

Zecher дає старим анілоксовими валів нове життя. Передбачена можливість оновити старі вали, незалежно від їх виробника. Це заощадить кошти на покупку нового вала і дасть можливість знову домогтися найвищої якості друку.

Технології гравіювання компанії ZECHER

Zecher дає старим анілоксовим валам нове життя. Передбачена можливість оновити старі вали, незалежно від їх виробника. Це заощадить кошти на покупку нового вала і дасть можливість знову домогтися найвищої якості друку.

Hexa 60 ° - загальновизнане гравірування, яка забезпечує високоякісні рішення у флексодруці, а також в області лакування (Coating).

Diamond 45 ° - один з оригінальних форматів гравіювання, яка витісняється гексагональним гравіюванням, але при цьому знаходить свою область застосування.

Trihelical - розширює спектр стандартних гравіювань або служить технічною альтернативою.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]