044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


SDWR2MQM Друк

CANON

Canon imagePRESS C710 - повноколірна цифрова друкарська машина

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Цифрова друкарська машина Canon ImagePRESS C710 - це продуктивне і доступне рішення, побудоване на інноваційних технологіях, які гарантують стабільну якість друку для самого широкого спектру додатків.

Цифрова повноколірна друкарська машина Canon ImagePRESS C710 - це продуктивне і доступне рішення, побудоване на інноваційних технологіях, які гарантують стабільну якість друку для самого широкого спектру додатків.

Переваги Canon ImagePRESS C710

 • Класний колір.
 • Стабільний друк.
 • Друк на товстих та тонких матеріалах.


Офсетний растр

Цифрові відбитки, отримані на Canon imagePRESS С710, практично не відрізняються від офсетних. Користувачеві доступний широкий вибір варіантів растрування, включаючи точковий, лінійний і стохастичний растр, тому на виході можна отримати як відбиток фотоякості, так і схожий по растровій структурі на офсетний. Є можливість комбінувати різні растри в рамках одного відбитка, скажімо, для друку тексту, зображень або плашок.


Тонер Canon CV, розроблений спеціально для професійної серії машин, дає можливість отримати матове зображення без характерного «цифрового» глянцю. Рівень глянцю відбитка можна регулювати, змінюючи температуру закріплення у фьюзері: чим вона вища, тим більше матовий виходить відбиток. Крім того, відбиток відмінно переносить будь-яку друкарську обробку (ламінацію, бігування, вибіркове лакування і т.п.). Офсетна якість дозволяє використовувати обладнання для виготовлення сигнальних примірників або друку додаткового накладу, який візуально не відрізняється від офсетного.

Від газетного паперу до щільного картону

Багатьом українським друкарням добре знайома робоча конячка Canon CLC 3200/2620. Модель Canon ImagePRESS C710 - це істотно більше модернізований і більш швидкісний аналог. Вона відмінно впишеться в виробниче середовище будь-якої цифрової друкарні або рекламного агентства, оскільки здатна задовольнити всі потреби в цифровому друці.

Модельний ряд Canon imagePRESS 710 прийшов на зміну С650 і має ряд удосконалень:

 • більш висока швидкість друку - до 90 стор./хв.;
 • розширений набір типів растрування - до 230 dot;
 • функція дуплексного друку на носіях до 350г/м2 форматом 330х762 мм;
 • покращена якість задруковування текстурованих паперів, в т.ч. паперів з глибокою текстурою;
 • банерний друк до 1300 мм.

Перше, що приваблює в машині Canon imagePRESS C710, - здатність працювати з найширшим спектром матеріалів, включаючи тонкі папери (від 52г/м2), щільні (до 350г/м2), текстурні і металізовані папери, синтетичні папери Agfa Synaps і Teslin для цифрового друку.


Особливо вражає "всеїдність" машини в самоклейних матеріалах різних типів (папір і плівка) від поширених виробників - Ritrama, Raflatac, Oracal, Solex і ін. При цьому, машина відмінно справляється зі звичайними серіями (не цифрових) даних матеріалів. Це сприяє розширенню друкованої продукції за рахунок виробництва етикетки короткими тиражами.

Варто відзначити не задокументовані можливості в роботі з особливо щільними паперами і картонами. В процесі польових тестів виявлено можливість стабільної роботи з односторонніми картонами, товщиною до 500 μm і щільністю до 450г/м2. Упаковка коротким тиражем вже реальність.


На сьогоднішній день такими значними можливостями володіє далеко не кожна цифрова машина. Використовуючи Canon imagePRESS C710, у друкарні з'являється можливість задіяти дизайнерські матеріали та пропонувати клієнтам ексклюзивний преміальний друк, що дозволить підвищити цінність і розширити асортимент продукції.

Додаткову гнучкість забезпечує друк на банерних носіях 762 мм в автоматичному дуплексі - це дає можливість виготовляти ексклюзивні буклети, календарі, плакати нестандартного подовженого формату.

Canon imagePRESS C710 з легкістю виконує прямий друк на конвертах різних форматів, з подачею конвертів з базових нижніх касет. Досить просто покласти конверти стопкою, а на виході отримати стопку задрукованих конвертів відмінної якості - без хвиль і застрягання.

Утиліта Media Librarian, що входить в комплект поставки, надає оператору широкий спектр налаштувань для якісного друку навіть на найскладніших матеріалах. Напівавтоматичне налаштування вторинного переносу тонера дозволяє візуально оцінити зміни за рахунок тестової сторінки.

Приголомшлива якість в 2400 dpi

Canon ImagePRESS C710 відрізняє відразу кілька інновацій, які гарантують відмінну якість друку.

Серед них:

 • фотобарабан з додатковим захисним шаром для зменшення зносу;
 • блок девелопера з технологією вертикального потоку (Vertical Flow) і охолоджуючим повітряним каналом;


 • 32-променевий червоний лазерний блок з мультиекспозицією R-VCEL;


 • термофіксуючий вузол Twin Belt Fusing (піч) з технологією індукційного нагріву і поліпшеною системою охолодження ременя;
 • Elastic Intermediate Transfer Belt - еластичний чотирьохшаровий ремінь перенесення зображення з додатковим пружним шаром для ефективного переносу тонера на матеріал;

Еластичний чотирьохшаровий ремінь

Ці інновації дають можливість отримати роздільну здатність в 2400x2400 dpi, що гарантує найвищу якість тексту і зображень. Крім того, тонер переноситься більш ефективно, проникаючи в саму структуру матеріалу. Підтримується виконання завдань, пов'язаних з друком на декількох різних видах паперів.

Також в базовій комплектації Canon ImagePRESS C710 є декерлер для стабілізації і вирівнювання паперу після друку.

Точне поєднання

Істотна відмінність Canon ImagePRESS C710 - модернізована напівавтоматична система суміщення лиця з зворотом (CRT), що гарантує кращі в своєму класі результати. Поєднання цифрових датчиків і системи реєстрації аркуша в технології CRT дозволяє досягти точності суміщення на лице/зворот до 1 мм.

Налаштування приведення лице/зворот доступна на призначеному для користувача рівні і займає до 5 хвилин.

Точне перенесення кольорів

Правильний колір - найважливіший показник для ринку комерційного друку. Задовольнити жорсткі вимоги допомагають відразу кілька технологій, реалізованих в Canon ImagePRESS C710:

 • технологія мультикорекції насиченості кольору (Multi D.A.T);
 • автокорекція колірного тону (ACCT);
 • автоматична корекція градацій (AGA);
 • автоматичне регулювання щільності кольору (ARCDAT).


Нова версія ПЗ X-Rite i1 Process Control 5 дозволяє користувачам ЦДМ Canon imagePRESS, які працюють з L * a * b * і спеціальними форматами, будувати ICC-профілі для відображення на екрані і друку CMYK, містить інструменти для створення палітри сумішевих кольорів. Оскільки більшість калібрувань проводиться автоматично, то прискорюється загальний процес друку, спрощується робота оператора, знижується ризик браку з вини людського фактора.

Інтуїтивно-зрозуміле керування

Виробник пропонує декілька контролерів друку, які легко адаптуються під будь-які потреби:

 • PRISMAsync iPR C910 Series - багатофункціональний РІП від Canon;
 • imagePRESS Server H350 (External Fiery based server);
 • високопродуктивний внесений РІП від EFI Fiery;
 • imagePRESS Server G250 (Embedded Fiery based server);
 • навісний РІП від EFI Fiery, з широким фнкціоналом.

В Україні велику популярність завоювали контролери від всесвітньо відомого виробника ріпів - EFI Fiery. Зокрема модель imagePRESS Server G250 має широкий функціонал і високу швидкість роботи, зручне використання, професійні інструменти контролю кольору. Серед можливостей - створення пробних відбитків, внесення змін в останню хвилину, попередня перевірка і коректування завдань. Зручне віддалене підключення дозволяє організувати доступ дизайнерам для більш глибокого налаштування параметрів завдання на друк - типу растрування, профілів і калібрування, а також багато іншого.


Інтерфейс Fiery Command WorkStation 6 на ріпі imagePRESS Server G250

Не складніше принтера

Ще одна перевага Canon ImagePRESS C710 - простота експлуатації. Завдяки продуманому інженерному рішенню і конструктиву, обслуговувати C710 так само просто, як і звичайну офісну техніку. З більшістю завдань впорається навчений оператор: для доступу до будь-якого вузла досить відкрутити кілька гвинтів. При заминанні паперу не доведеться докладати особливих зусиль. Заміна пічки або ременя перенесення зображення також здійснюються дуже швидко.

Управління машиною полегшує кольоровий сенсорний дисплей. Його інтерфейс простий і зрозумілий навіть оператору-початківцю. Одним дотиком можна відправити завдання на друк, змінити формат матеріалу або температуру закріплення, побачити статистику і залишки тонерів.


Економічність

Canon подбав і про економічність. Canon ImagePRESS C710 продовжує працювати, навіть якщо ресурс досяг 100 +%, на відміну від обладнання, яке в таких випадках блокується. Діаметр чорного барабана майже втричі більше, ніж кольорового (86 мм проти 30 мм), відповідно більше і ресурс (1,2 млн. для чорного кольору і 500 тис. для інших кольорів). Туба з чорним тонером також більше. При чорно-білому друці, вузли експонування інших кольорів не задіюються і менше зношуються.

Вузол формування зображення розбірний, що дозволяє окремо замінити магнітний вал, який працює набагато довше, ніж фотобарабан. Після заміни, відбувається автоматичне налаштування машини.

Висновок

Canon imagePRESS C710 пропонує неперевершену якість друку, продуктивність і неймовірну надійність, гнучкість і найширший вибір доступних матеріалів. Крім чудових технічних характеристик, машина забезпечує швидке повернення інвестицій, завдяки економії часу і коштів, високим маржинальним прибутком.

Canon imagePRESS C710 відмінно впишеться в робоче середовище офсетної друкарні, розширивши її можливості з друку коротких накладів, або починаючої цифрової друкарні в якості обладнання для бюджетного старту. У той же час, це відмінне рішення і для професіоналів цифрового друку, завдяки можливості випускати ексклюзивну продукцію чудової якості на широкому спектрі дизайнерських матеріалів.


Швидкість друку

Color=BW

А4 -> 70 (52-220 gsm) / 53 (221-256 gsm) / 36 (257-300 gsm)

SRА3 -> 36 (52-220 gsm) / 25 (221-256 gsm) / 18 (257-300 gsm)

Обсяг друку на місяць

Рекомендований: 15 000 ->125 000 A4

Максимальний: до 350 000 А4

Спосіб друку
Кольоровий лазерний друк
Роздільна здатність
2400 x 2400 точок на дюйм, 256 відтінків
Формати матеріалів

Стандартні: A4, A4R, A5R, A3, SRA3, 13"x19" (330 x 483 мм)

Користувацькі 100 Х148 мм – 330 Х 1300 мм

Конверти: No.10 (COM10), Monarch, DL, ISO-C5

Дуплекс: 330,2 Х 762 мм

Щільність матеріалів
52 – 350 г/м2 у дуплексі)
Допуск суміщення
За поздовжньої осі: 1,0 і менше
Ємність паперу

У стандартній комплектації:

- 3 касети по 550 аркушів (80 г / кв. м)

- Багатоцільовий лоток на 250 аркушів.

Опція:

- Полегшений модуль POD-C1 Lite:

Бічний модуль для паперу 1 x 3 500 аркушів (A4/A3/SRA3)

- багатокасетний модуль для паперу POD-C1:

Бічний модуль для паперу и 3 x 2 000 аркушів (A4/A3/SRA3)

Габарити (Ш х Г х В) 
1952 мм* x 934 мм x 1424 мм** (Ш x Г x В)
Вага
320 кг


Персональна онлайн-демонстрація обладнання Canon

Ви можете замовити проведення персональної демонстрації нашого обладнання в режимі конференц-зв'язку в зручний для Вас час за телефоном +38 067 409 35 65 або замовити зворотній дзвінок

Під час проведення демонстрації можливе використання Ваших графічних матеріалів.


Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]