044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Офсетні CtP пластини

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Аналогові офсетні пластини Abezeta G-Plus II
PGX-15400510** Аналогові офсетні пластини Abezeta G-Plus II 0.00грн.

На складі


Пластини Abezeta G-Plus II мають яскраво-зелений колір копіювального шару, що забезпечує хороший контраст, полегшує візуальний контроль готових форм та дозволяє застосовувати скануючі пристрої. Висока..

Офсетні СtcP-пластини Abezeta Ultra
PUD-030720557** Офсетні СtcP-пластини Abezeta Ultra 0.00грн.

На складі


Офсетні СТсР пластини з високою хімічною стійкістю та максимальною чутливістю шару до випромінювання лазерного діода у діапазоні 400-420 нм. Для великих тиражів, ідеальні для листового та комерційног..

Позитивні CtcP-пластини Abezeta Ultimate UV
PTU-015720557** Позитивні CtcP-пластини Abezeta Ultimate UV 0.00грн.

На складі


Офсетні позитивні пластини Abezeta Ultimate призначені для виготовлення форм на установках лазерного експонування з фіолетовим лазерним діодом (405 nm) для друку середніх тиражів як на листових, так і..

Термальні позитивні офсетні пластини Abezeta Galaxy

Офсетна цифрова термальна двошарова пластина. Для великих тиражів та друку УФ-фарбами без термообробки Термообробка Пластини GALAXY дозволяють друкувати стандартними та УФ-фарбами без термообро..

Цифрові офсетні пластини Abezeta Infinity
PI-04012451620/1 Цифрові офсетні пластини Abezeta Infinity 0.00грн.

На складі


Термальні позитивні офсетні пластини Abezeta Infinity призначені для роботи із CTP плейтсеттерами. Копіювальний шар чутливий до інфрочервоного спектра випромінювання лазерних діодів (ІЧ) 800-850 нм. П..

Agfa :Aiyinda 603
PL603AG10 Agfa :Aiyinda 603 0.00грн.

На складі


Agfa :Aiyinda 603 - пластини з подвійним копіювальним шаром, спеціально призначені для друкарень, які економлять на витратах і одночасно вимагають прийнятної якості, надійності та стабільності характе..

Безхімічні пластини AGFA N95-VCF
JICVD9RO Безхімічні пластини AGFA N95-VCF 1.00грн.

На складі


Пластини N95-VCF мають підвищену міцність з істотно більшу тиражестійкість - до 300 тис. Відбитків, в залежності від умов друку. N95-VCF повністю підтримує друк УФ-фарбами, що дозволяє друкувати не ті..

Безхімічні термальні пластини AGFA: Azura TS

: Azura TS дозволяє усунути всі змінні параметри обробки, які зазвичай викликають певні труднощі, і забезпечує передбачуваний і стабільний результат. : Azura TS відповідає всім вимогам комерційного др..

Пластини AGFA :Aspire
IV0MZVOG Пластини AGFA :Aspire 1.00грн.

На складі


Ключові переваги Ідеальне рішення для розширення виробництв з уже наявними фіолетовим CtP;широкий діапазон тоновідтворення, який можна порівняти з діапазоном термальних пластин (при використанні гібри..

Пластини AGFA N94-V
BO80CZEY Пластини AGFA N94-V 1.00грн.

На складі


Поява фотополімерною пластини N94-V значно розширило можливості індустрії газетного друку. Максимальна чутливість у видимій області спектра забезпечує поліпшену якість виведення і широту обробки, які ..

Пластини AGFA: Aluva Р
B6054FOI Пластини AGFA: Aluva Р 1.00грн.

На складі


Будова Заснована на величезному досвіді Agfa у виробництві як аналогових, так і цифрових офсетних пластин, технологія виготовлення AGFA AluvaР  дозволила створити матеріал, який повністю від..

Пластини AGFA: Energy Xtra
4AJ3V6HS Пластини AGFA: Energy Xtra 1.00грн.

На складі


Міцний копіювальний шар і алюміній високоякісного зернення забезпечують пластинам : Energy Xtra високу стійкість до механічного впливу шорсткуватих паперів, які часто використовуються при великих тира..

Цифрові пластини AGFA Energy Elite Pro
3CPHQ3TO Цифрові пластини AGFA Energy Elite Pro 1.00грн.

На складі


Інноваційна двошарова технологія забезпечує стабільне протягом усього тиражу відтворення інтервалу растрових точок 1-99%, а також стійкість до хімічного і механічного впливу в процесі друку, без необх..

Цифрові пластини AGFA: THERMOSTAR P970
1B7ETL1X Цифрові пластини AGFA: THERMOSTAR P970 1.00грн.

На складі


Пластини Thermostar характеризуються високою чутливістю, великою широтою експонування і прояву, стабільністю показників, забезпечують можливість роботи при денному світлі. Створення зображення базуєть..

Цифрові фотополімерні пластини AGFA: N91V

Принцип утворення друкуючих елементів на формі - радикальна фотополімеризація. Друкарські форми на основі: N91V об'єднують високу якість експонування фіолетовим лазером, виняткову продуктивність, наді..