+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Офсетні CtP пластини

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AGFA N94-V
BO80CZEY AGFA N94-V 1.00грн.

На складі


Огляд Поява фотополімерною пластини N94-V значно розширило можливості індустрії газетного друку. Максимальна чутливість у видимій області спектра забезпечує поліпшену якість виведення і широту обробки, які відповідають найвищим вимогам сьогоднішніх газетних друкарень. Крім цього, завдяки N94-V стало..

AGFA: Aluva Р
B6054FOI AGFA: Aluva Р 1.00грн.

На складі


Будова: Заснована на величезному досвіді Agfa у виробництві як аналогових, так і цифрових офсетних пластин, технологія виготовлення AGFA AluvaР  дозволила створити матеріал, який повністю відповідає усім вимогам, що пред'являються до пластин для лазерного експонування. Серед них висока сві..

AGFA: Aspire
IV0MZVOG AGFA: Aspire 1.00грн.

На складі


Ключові переваги: Ідеальне рішення для розширення виробництв з уже наявними фіолетовим CtP Широкий діапазон тоновоспроізведенія, який можна порівняти з діапазоном термальних пластин (при використанні гібридного растрирования Sublima) Висока стабільність друкованого процесу Мінімальна кількість макул..

AGFA: Energy Xtra
4AJ3V6HS AGFA: Energy Xtra 1.00грн.

На складі


Міцний копіювальний шар і алюміній високоякісного зернення забезпечують пластинам : Energy Xtra високу стійкість до механічного впливу шорсткуватих паперів, які часто використовуються при великих тиражах у листовому і рулонному друці. За рахунок виключення етапів преднагріву і випалу, нова пластина ..

Безхімічні пластини AGFA N95-VCF
JICVD9RO Безхімічні пластини AGFA N95-VCF 1.00грн.

На складі


Пластини N95-VCF мають підвищену міцність з істотно більшу тиражестійкість - до 300 тис. Відбитків, в залежності від умов друку. N95-VCF повністю підтримує друк УФ-фарбами, що дозволяє друкувати не тільки газетну, а й комерційну, журнальну та іншу продукцію. Завдяки дуже високому контрасту полегшуєт..

Безхімічні термальні пластини AGFA: Azura TS

: Azura TS дозволяє усунути всі змінні параметри обробки, які зазвичай викликають певні труднощі, і забезпечує передбачуваний і стабільний результат. : Azura TS відповідає всім вимогам комерційного друку додатків «4-up» та «8-up». Експонування простим натисканням кнопки! Вам не доведеться більше тур..

Цифрові пластини AGFA Energy Elite Pro
3CPHQ3TO Цифрові пластини AGFA Energy Elite Pro 1.00грн.

На складі


Інноваційна двошарова технологія забезпечує стабільне протягом усього тиражу відтворення інтервалу растрових точок 1-99%, а також стійкість до хімічного і механічного впливу в процесі друку, без необхідності термообробки. Завдяки виключенню з процесу стадій попереднього нагріву і випалу,: Energy Eli..

Цифрові пластини AGFA: THERMOSTAR P970
1B7ETL1X Цифрові пластини AGFA: THERMOSTAR P970 1.00грн.

На складі


Пластини Thermostar характеризуються високою чутливістю, великою широтою експонування і прояву, стабільністю показників, забезпечують можливість роботи при денному світлі. Створення зображення базується на технології Thermostar, коли вплив енергії лазера викликає диференційовану реакцію експонованих..

Цифрові фотополімерні пластини AGFA: N91V

Принцип утворення друкуючих елементів на формі - радикальна фотополімеризація. Друкарські форми на основі: N91V об'єднують високу якість експонування фіолетовим лазером, виняткову продуктивність, надійність і простоту фотополімерної системи, характеризуються стійкістю до дії таких негативних чинникі..