+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Друкарське поліграфічне обладнання

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
auto.fill / multi.fill
3GNEE5CY auto.fill / multi.fill 1.00грн.

На складі


Якщо рівень фарби падає нижче встановленого, барвистий клапан відкривається і залишається відкритим, поки рівень фарби не підніметься до потрібного значення. auto.fill працює на основі специфічного для кожної машини рівня фарби, програмованого в датчику. Користувач може встановити необхідне значення..

calcu.ink
N0OKZBSA calcu.ink 1.00грн.

На складі


Крім того можлива установка необхідного рівня фарби в каналах. Для друку даних про фактичне споживання фарб можливе підключення термопринтера. На додаток до стандартних операцій, система tecon пропонує наступні функції: Дисплей VGA; Детальна інформація про операції і неполадки; Пам'ять індикації пом..

CityLine
ATNSHI4M CityLine 1.00грн.

На складі


Новий газетний агрегат успадкував від старших моделей Manugraph гнучкість конфігурації і модульність побудови. Завдяки її масовості, використання старшої моделі в якості донорської дозволило істотно здешевити виробництво. У свою чергу, застосування технологій, призначених для більш швидкісних машин,..

CityLine Express 35
WS5OFUXJ CityLine Express 35 1.00грн.

На складі


Друкарська машини CityLine Express - одна з останніх моделей, розроблених компанією Manugraph. У серійне виробництво дана модель була запущена на початку 2003 року. Завдяки своїй конструкції, технічного оснащення і конкурентоспроможноії ціні друкарські машини CityLine Express за короткий проміжок ча..

ColorPilot
DQYXFOKZ ColorPilot 1.00грн.

На складі


ColorPilot Система вимірювання та регулювання подачі фарби ColorPilot вбудовується безпосередньо в пульт управління машиною, що дозволяє економити виробничі площі. Налагодження та регулювання системи здійснюється з пульта управління машиною або за допомогою програми JobPilot. Система може вимірювати..

ColorPilot plus
J08LWZQI ColorPilot plus 1.00грн.

На складі


ColorPilot plus При друці по схемі «лице-зворот», що використовується при виробництві книг і брошур, виникає необхідність в розташуванні шкал оперативного контролю по центру друкованого аркуша. Система ColorPilot plus розроблена на основі ColorPilot, технологія вимірювання аналогічна. Управління си..

ColorPilot smart
JF8HVKG7 ColorPilot smart 1.00грн.

На складі


ColorPilot smart Пристрій ColorPilot smart було спеціально розроблено для машин формату 0В. Використовуючи шкали оперативного контролю, ручний скануючий денситометр вимірює за один прогін щільність і відсоток розтискування тріадних фарб або пантонів. ColorPilot smart може бути використаний при друці..

contex.c
QF8S3WTC contex.c 1.00грн.

На складі


Вони знижують час простою між завданнями і рівень відходів, а також підтримують постійно високий стандарт якості результатів друку. contex.c для офсетних програм - високоефективна і зручна в користуванні система змивки гумовотканинного полотна і друкованого циліндра, що відповідає вимогам сучасного ..

contex.mb
XEJKPKAL contex.mb 1.00грн.

На складі


Раніше ця система була доступна від rotoclean GmbH під назвою «diamond». Contex.mb очищає циліндри, використовуючи невелику рухливу щітку, теплу воду і миючий засіб. Використана рідина виводиться через централізовану систему і збирається в загальний бак. Система придатна для всіх змивчих процесів, н..

conti.control
URDSMESC conti.control 1.00грн.

На складі


Залежно від споживання фарб і обсягу доступного простору, використовується контейнерна система або навіть центральний бак. Стаціонарні контейнери є логічним рішенням для розширення системи подачі фарби на основі стандартних мобільних контейнерів. Стаціонарні контейнери заповнюються з мобільних, що в..

direct ink.line
YM1AXJBU direct ink.line 1.00грн.

На складі


Фарби подаються на вимогу через канали централізованої системи або через картриджі. В результаті система direct ink.line пропонує всі переваги підвищеної гнучкості...

easy.fill
RA34V30H easy.fill 1.00грн.

На складі


Універсально застосовна: різні картриджі для всіх офсетних машин. Швидкий і точний розподіл без використання ножа для фарби, з мінімальним обслуговуванням фарбних секцій; не потрібно витрачати час на маніпуляції з банками і тривале очищення фарбних каналів...

FrontLine
58XIG0OB FrontLine 1.00грн.

На складі


З максимальною швидкістю в 60 000 відбитків на годину FrontLine є найшвидшою машиною в класі машин з «одинарною шириною / одинарною довжиною циліндра». Гарантовано висока якість виробництва FrontLine, короткі терміни налагодження устаткування, гнучкість і високий рівень автоматизації дозволяють забе..

handy.fill
7E8SMAOX handy.fill 1.00грн.

На складі


Переваги друку фарбою з 2-кг картриджів очевидні: зниження витрати фарби, скорочення часу промивки каналів системи подачі, більш «чисті» умови роботи. Фарбовий ніж замінений кнопкою. Завдяки системі розподілу handy.fill, використання фарбових картриджів в значній мірі автоматизується. Зручна в корис..

HiLine 45
HKAMOIWA HiLine 45 1.00грн.

На складі


Вже у стандартній комплектації газетні комплекси HILINE мають високий рівень автоматизації всіх робочих операцій по налаштуванню і обслуговуванню друкарської машини, що відповідає практично всім сучасним вимогам до рівня автоматизації друкарського обладнання. Оснащення, виробничі можливості і висока..

HiLine Express
NX1QVIWZ HiLine Express 1.00грн.

На складі


Друкарські машини модельного ряду Hiline Express призначені для високоякісного друку на всіх типах газетних і крейдованих паперів, що застосовуються в газетній індустрії. Для забезпечення більш високої якості друку Hiline Express оснащується новим фарбовим апаратом 10: 3: 3, що має в своєму складі 3..

ink.desk
I29LV85C ink.desk 1.00грн.

На складі


Для тих друкарень, де потрібен регулярний злив фарб в відра, пропонується фарбовий кран з випускним клапаном або розподільний стіл ink.desk (ручна або напівавтоматична версія). Можливе підключення до фарбової помпи для кількох кольорів. Бочкові помпи також доступні в мобільній версії з роликами...

ink.line
CGDE9P4Y ink.line 1.00грн.

На складі


Подача фарби здійснюється тільки в ті місця, де вона потрібна. Цим забезпечується швидка зміна фарб і знижується їх втрата...

ink.mate
UTQIE0P6 ink.mate 1.00грн.

На складі


Крім того, фарби наносяться прямо на дукторний вал, що є неодмінною умовою якісної друку...

ink.select manuell / auto
QQQ8G5W7 ink.select manuell / auto 1.00грн.

На складі


Положення змінюється вручну або автоматично з панелі управління...

ink.supply UV
F6N11B8P ink.supply UV 1.00грн.

На складі


Збільшення фінансового пресингу, зниження тиражів і скорочення термінів виконання - всі ці фактори, в поєднанні з підвищенням попиту на професійну високоякісну продукцію, дають нелегке завдання, що стоїть в даний час перед друкарськими компаніями. Для того, щоб виконати ці вимоги, друкарні, що працю..

ink.trac
HI0LBWLD ink.trac 1.00грн.

На складі


Це компактний пристрій об'єднує в собі всі компоненти контролю рівня фарби: систему управління з дисплеєм і панеллю, датчик, фарбовий клапан і розподіляє трубу зі спеціальним випускним отвором. Система дуже проста в установці. До ink.trac необхідно підключити тільки електрику, стиснене повітря і под..

InLineCoating (InLineCoater)
38Z8OS2L InLineCoating (InLineCoater) 1.00грн.

На складі


Додатки: Уже понад 15 років модуль подвійного лакування "в лінію" від ROLAND допомагає поліпшити зовнішній вигляд висококласної упаковки за допомогою золотистої і сріблястої фарби на водній основі. Система дозволяє комбінувати різні типи фарб і процесів. Картонна упаковка для косметики часто має печ..

InlineFoiler
GAQJAIGE InlineFoiler 1.00грн.

На складі


Система сумісна з усіма друкованими машинами ROLAND серій 700 B1 і 500 B2 і може використовуватися зі звичайними або УФ-фарбами. InlineFoiler забезпечує ідеальне приведення фольги і друку: максимально точно, ефективніше і швидше, ніж будь-який процес тиснення гарячою фольгою, доступний на ринку. Для..

InlineInspector 2.0
55K4QXQE InlineInspector 2.0 1.00грн.

На складі


QualityMask Функція маскування, задана у додрукарському процесі, дозволяє інспектувати спеціально обрані області з різним рівнем чутливості. Особливо при друці картонних упаковок деякі нерелевантні області можуть бути виключені з інспектування. Порівняння PDF Система порівнює друковане зображення зі..