044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


F6N11B8P Друк

TECHNOTRANS

ink.supply UV

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Централізована система подачі для УФ-фарб ink.supply UV

Збільшення фінансового пресингу, зниження тиражів і скорочення термінів виконання - всі ці фактори, в поєднанні з підвищенням попиту на професійну високоякісну продукцію, дають нелегке завдання, що стоїть в даний час перед друкарськими компаніями.

Для того, щоб виконати ці вимоги, друкарні, що працюють з УФ-фарбами, почали використовувати системи централізованої подачі фарб друкарських машин.

УФ-помпа

Компанія technotrans вже більше 30- років розробляє і виробляє такі системи для офсетних друкарських машин. Великий досвід компанії дав в результаті повноцінно функціональну систему, спеціально призначену для УФ-фарб. Всі її компоненти - від керованої помпи до системи датчиків в секції заповнення - ідеально підібрані і дають найвищий рівень надійності і безпеки, завдяки повній органічній взаємодії.

Модульна система подачі фарб пропонується в індивідуальному дизайні для кожного користувача - починаючи від контейнера з фарбами, через систему подачі - до самої друкарської машини. Потужна, якісна конструкція всіх компонентів системи дає в результаті особливо довгий термін служби, причому потреба в обслуговуванні та ремонті зведена до мінімуму.

Система подачі УФ-фарб

Помпа, розроблена як спеціально сумісна з фарбами типів UV / HUV / LE-UV, є ключовим компонентом системи. Особливий дизайн герметизирующих компонентів і поршня забезпечує максимально ефективну подачу фарби.

По всьому ланцюгу поставок різні змінні контролю і заходи безпеки забезпечують високоточний автоматизований контроль системи. Це надає стабілізуючий ефект на весь процес і знижує ризик передчасної полімеризації фарби.

Переваги

  • Довгий термін служби;
  • високий рівень безпеки експлуатації;
  • відсутність передчасного затвердіння фарби, завдяки мінімальній дії;
  • низький рівень заповнення труб;
  • Уф-фарби не потрапляють на шкіру оператора.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]