+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Листові офсетні машини Manroland

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
ColorPilot
DQYXFOKZ ColorPilot 1.00грн.

На складі


ColorPilot Система вимірювання та регулювання подачі фарби ColorPilot вбудовується безпосередньо в пульт управління машиною, що дозволяє економити виробничі площі. Налагодження та регулювання системи здійснюється з пульта управління машиною або за допомогою програми JobPilot. Система може вимірювати..

ColorPilot plus
J08LWZQI ColorPilot plus 1.00грн.

На складі


ColorPilot plus При друці по схемі «лице-зворот», що використовується при виробництві книг і брошур, виникає необхідність в розташуванні шкал оперативного контролю по центру друкованого аркуша. Система ColorPilot plus розроблена на основі ColorPilot, технологія вимірювання аналогічна. Управління си..

ColorPilot smart
JF8HVKG7 ColorPilot smart 1.00грн.

На складі


ColorPilot smart Пристрій ColorPilot smart було спеціально розроблено для машин формату 0В. Використовуючи шкали оперативного контролю, ручний скануючий денситометр вимірює за один прогін щільність і відсоток розтискування тріадних фарб або пантонів. ColorPilot smart може бути використаний при друці..

InLineCoating (InLineCoater)
38Z8OS2L InLineCoating (InLineCoater) 1.00грн.

На складі


Додатки: Уже понад 15 років модуль подвійного лакування "в лінію" від ROLAND допомагає поліпшити зовнішній вигляд висококласної упаковки за допомогою золотистої і сріблястої фарби на водній основі. Система дозволяє комбінувати різні типи фарб і процесів. Картонна упаковка для косметики часто має печ..

InlineFoiler
GAQJAIGE InlineFoiler 1.00грн.

На складі


Система сумісна з усіма друкованими машинами ROLAND серій 700 B1 і 500 B2 і може використовуватися зі звичайними або УФ-фарбами. InlineFoiler забезпечує ідеальне приведення фольги і друку: максимально точно, ефективніше і швидше, ніж будь-який процес тиснення гарячою фольгою, доступний на ринку. Для..

InlineInspector 2.0
55K4QXQE InlineInspector 2.0 1.00грн.

На складі


QualityMask Функція маскування, задана у додрукарському процесі, дозволяє інспектувати спеціально обрані області з різним рівнем чутливості. Особливо при друці картонних упаковок деякі нерелевантні області можуть бути виключені з інспектування. Порівняння PDF Система порівнює друковане зображення зі..

ROLAND 700 EVOLUTION
OMGQMTNF ROLAND 700 EVOLUTION 1.00грн.

На складі


Друкарська машина останнього покоління ROLAND 700 втілює в собі безліч технологічних розробок, покликаних надати друкарям безпрецедентні умови для ефективності, продуктивності, надійності і високої якості роботи.У ці нововведення входять: новий дизайн центрального пульта управління з сенсорним моніт..

Листова офсетна машина ROLAND 200
EBYY90X5 Листова офсетна машина ROLAND 200 1.00грн.

На складі


Мінімальні вимоги до площ. Завдяки невеликим габаритам, ROLAND 200 може бути встановлений практично скрізь. Чотириколірна машина, наприклад, має довжину всього лише 5,4 метра, ширину 2,9 метра і висоту 2 метри.Високий рівень надійності виробництва. RCI - система дистанційного керування под..

Листова офсетна машина ROLAND 200 H
IZHR5MIF Листова офсетна машина ROLAND 200 H 1.00грн.

На складі


Менша робоча зона. Високостапельний приймач * з максимальною висотою стапеля 900 міліметрів скорочує необхідну кількість змін стапеля, особливо для великих тиражів з великими товщинами задрукування.Більша різноманітність. Для швидкого переходу між режимами лакування і друку остання друкарська секція..

Листова офсетна машина ROLAND 50
UF0P6VVF Листова офсетна машина ROLAND 50 1.00грн.

На складі


Проведення аркуша без відмарювання. Друкарські циліндри подвійного діаметра (принцип успадкований від машин середнього і великого формату) і подвійного діаметра трансфертери забезпечують безконтактне проведення аркуша. Це особливо важливо для товстих матеріалів. Стабільність проведення паперу також ..

Листова офсетна машина ROLAND 500
VKEQ3X6Q Листова офсетна машина ROLAND 500 1.00грн.

На складі


Високий ступінь автоматизації. До найважливіших засобів автоматизації відносяться: налаштування за форматом *, системи змивки *, регулювання подачі повітря, зміна друкарських форм PPL® (Power Plate Loading) * і ColorPilot * - сама швидкодіюча система контролю і управління подачею фарби. Поряд із зас..

Листова офсетна машина ROLAND 700 DirectDrive

Найкоротші терміни переналагодженняROLAND 700 DirectDrive дозволяє скоротити час переналагодження до 60% ** порівняно зі звичайною офсетною друкарською машиною. Це стало можливим завдяки поєднанню кількох технологій. Безпосередній привід кожного формового циліндра дає можливість одночасно міняти усі..

Листова офсетна машина ROLAND 700 HiPrint

Збільшений формат аркушаІстотний внесок в ефективність виробництва може бути досягнутий вибором оптимального формату аркуша. ROLAND 700 HiPrint з форматом 3B плюс (780 x 1 050 міліметрів) забезпечує розміщення більшої кількості зображень на кожному аркуші.APL ™Повністю автоматична система зміни друк..

Листова офсетна машина ROLAND 700 HiPrint HS

Листова офсетна машина ROLAND 700 HiPrint HS відомого виробника, вперше представлена на виставці IPEX 2010. Її відмінна риса - можливість роботи на високих швидкостях (до 18 000 відбитків годину) з високою якістю друку. Поряд з серіями ROLAND 700 HiPrint і ROLAND 700 DirectDrive ця модель ..

Листова офсетна машина ROLAND 900
5PCL6QMU Листова офсетна машина ROLAND 900 1.00грн.

На складі


Швидка зміна фарби. Покриття QuickChange це всього один приклад економії часу, можливої з використанням функцій QuickChange. Відразливе фарбу покриття поверхні барвистого ящика скорочує до 50% часу необхідного для зміни фарби. Швидка зміна лаку. З системою QuickChange Coating *, кожен лакування моду..

Листова офсетна машина ROLAND 900 XXL
76MI6KFU Листова офсетна машина ROLAND 900 XXL 1.00грн.

На складі


Високопродуктивний великий формат. Пропонуючи чотири формату 7 (1 120 x 1 620 мм), 7B (1 200 x 1 620 мм), 7B плюс (1 260 x 1 620 мм) і 8 (1 300 x 1 850 мм), модель ROLAND 900, XXL може впоратися з будь-якими економічними викликами в великоформатної листової офсетного друку. До 12 000 аркушів на годи..