044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


FP7T2P37 Друк

Manroland Sheetfed GmbH

ROLAND 700 HiPrint

In Stock

1.00грн.

Короткий опис

ROLAND 700 HiPrint - кращий вибір для якісних друкованих видань. Здійснює друк на матеріалах, починаючи з паперу товщиною 0,04 мм і до картону товщиною 1 мм, і також на плівці ПВХ.

ROLAND 700 HiPrint - це більше 30 000 друкованих секцій, проданих в складі 3 000 друкованих машин по всьому світу.

ROLAND 700 HiPrint встановлює промислові стандарти гнучкості продуктивної друку!

Знято з виробництваЗбільшений формат аркуша

Істотний внесок в ефективність виробництва може бути досягнутий вибором оптимального формату аркуша. ROLAND 700 HiPrint з форматом 3B плюс (780 x 1 050 міліметрів) забезпечує розміщення більшої кількості зображень на кожному аркуші.

APL ™

Повністю автоматична система зміни друкарських форм від manroland. Зміна друкарських форм йде не тільки швидше, але і повністю автоматично після натискання кнопки. У той час як ROLAND 700 HiPrint абсолютно самостійно завішує нову друкарську форму, друкар має можливість змінити стапель або виконати завдання по підготовці до наступного заказу. При повністю автоматичній зміні друкарських форм прилад контролю позиціонування гарантує правильне положення друкарської форми. Результат: точне приведення з першого аркуша і велика економія часу.

Опції QuickChange

QuickChange включає різні технології для скорочення і оптимізації часу переналагодження. Наприклад, QuickChange Coating уможливлює перехід з УФ-лаку на дисперсний лак протягом всього 15 хвилин. QuickChange Surface при очищенні фарбового ящика забезпечує ще 50% економії часу. QuickChange Color зменшує вихід макулатури при повторному пуску, а QuickChange Job - це автоматичне регулювання грейферних планок по висоті для накладного барабана і трансфертеров. І це тільки деякі з доступних опцій QuickChange.

Бездоганний стапель на виклад

ROLAND InlineSorter відбраковує будь-яку пускову макулатуру. Таким чином, після змивки або зупинки машини відсутня макулатура в стапелі на прийом. Немає необхідності витрачати час на ручне сортування.

Робота без зупинки 

За допомогою працюючих без зупинки самонаклада і приймача зміна стапеля проводиться на робочій швидкості. Це дає великий виграш часу і використовується зазвичай при роботі на досить товстих задрукованих матеріалах. Пристрої безперервної роботи можуть з'єднуватися з AUPASYS - лідируючою світовою системою автоматизації транспортування палет. Крім того, система дозволяє знижувати обсяг пускової макулатури.

У 2004 році фірма manroland вразила індустрію друку революційною технологією: ROLAND InlineFoiler Prindor * відкрив нові можливості застосування золотих, срібних і бронзових ефектів. Це досягнення було відзначено, зокрема, призом за високу якість обробки InterTech ™ Technology Award 2006. Впевненість в Олімпійському успіху ґрунтується не тільки на цій розробці, це всього лише один з прикладів нашої стратегії "Value Added Printing" (друку з підвищеною вигодою).

Нові ідеї дизайну

У порівнянні з гарячим тисненням фольгою ROLAND 700 HiPrint з ROLAND InlineFoiler Prindor * забезпечує точність приведення офсету і відтворення найдрібніших деталей. Завдяки можливості багатофарбного друку за один прогін по щойно нанесеної фользі, відкривається широке поле нових, претензійних дизайнерських можливостей. Це допоможе інноваційним друкарням зайняти лідируюче становище на ринку.

Велика розмаїтість матеріалів для друку

ROLAND 700 HiPrint може обробляти всі, від тонкого друкованого аркушу товщиною 0,04 мм до картону товщиною 1 мм і плівки ПВХ. Це робить ROLAND 700 HiPrint дійсно універсальною машиною для всіх матеріалів для друку.

Модульна концепція

Більше 3 000 варіантів моделей роблять ROLAND 700 HiPrint універсалом в середньому форматі. Від конфігурацій з 2-ма, 4-ма або 5-ю друкарськими секціями, коротких машин з пристроєм перевороту або довгих машин для двостороннього друку до inline конфігурацій з лаковими модулями, нанесенням фольги і системами контролю якості. Можливо все. Особливе місце займають конфігурації Ultima, що включають до 15 друкарських, лакувальних і сушильних секцій, які роблять можливим попереднє нанесення лаку або криючих білил для численних варіантів поточного застосування.

Періодичне лакування 

Якщо лак використовується тільки від випадку до випадку, можна скоротити інвестиції на лаковий модуль з подовженим прийманням. ROLAND InlineCoater smart підходить для епізодичних, нескладних додатків з використанням дисперсних лаків (захисний, матовий або глянцевий лак) на папері і легкому картоні. Протягом всього 5 хвилин можливе переналагодження друкарської секції з режиму друку в режим лакування.

Якість друку - це стійка конкурентна перевага

Машина ROLAND 700 HiPrint безкомпромісно націлена на найвищу якість друку. Гарантія цього - високоефективні фарбові апарати, що відрізняються швидкістю реакції та високою накопичувальною ємністю для стабільного нанесення фарби на протязі всього тиражу. Або, простіше кажучи: якість друку, яке вражає.

Плоске приведення аркуша

Довіряй: сучасний принцип застосування циліндрів і трансфертеров подвійного діаметра уможливлює стабільне приведення аркуша для матеріалів товщиною до 1 мм. Але перевіряй: ROLAND InlineObserver * дозволяють друкареві заглянути всередину машини і, таким чином, зробити точні налаштування для оптимального приведення аркуша.

Плавне укладання аркушів

Навіть на високій швидкості друку приймання AirGlide забезпечує ідеально рівний стапель завдяки особливо малому куту підйому аркушів, а також довгій стабілізуючій ділянці.

Оздоблення в лінію

ROLAND 700 HiPrint може оснащуватися одинарним або подвійним лакувальним модулем. Найвища точність камерно-ракельної системи забезпечує точне дозування і найвищу якість нанесення шару лаку на будь-якій швидкості тиражного друку.

Поточний контроль аркушів

ROLAND InlineInspector розпізнає найменші похибки навіть на повній швидкості друку. Встановлена на останній друкарській секції камера контролює кожен друкований аркуш на можливі помилки.

Технічні характеристики:

Макс. формат аркуша (мм): 740 х 1040 (780 х 1050 *, 740 х 1050 *)

Макс. область друку (мм): 715 x 1020 (770 х 1030 *, 730 х 1030 *)

Діапазон товщини матеріалів (мм): 0,04 - 1,0

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]