+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Додрукарське обладнання для офсетного друку

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AGFA Attiro VHS
JEGQRQ7X AGFA Attiro VHS 1.00грн.

На складі


У Attiro і Attiro VHS три секції: концентрований гумуючий розчин каскадом зливається з третьої секції в другу, а потім - в першу. Таким чином, він використовується тричі, і максимальний ефект проявлення досягається при мінімальному витраті речовини. Повне очищення процесора потрібно тільки після про..

AGFA Balanced Screening
J8CS544T AGFA Balanced Screening 1.00грн.

На складі


За рахунок застосування спеціальних технологій розрахунку, растр має високу стійкість до появи муарних ефектів і забезпечує 256 градацій сірого при будь-якій комбінації роздільності/ лініатура. Існує великий набір попередньо розрахованих лініатур для використання з різною роздільною здатністю н..

AGFA Balanced Screening Option Kit
HLEDHL20 AGFA Balanced Screening Option Kit 1.00грн.

На складі


Містить великий набір попередньо розрахованих комбінацій лініатури / роздільної здатності від 25 до 300 lpi. Flexo Balanced Screening растри, спеціально оптимізовані для флексографії: ідеально кругла растрова точка на всьому тональному діапазоні; «дотик» точок растру відбувається не на 50%, як в ста..

AGFA: Avalon B8-24S
DZYKKULG AGFA: Avalon B8-24S 1.00грн.

На складі


Конструктивно: Avalon B8-24S є повноформатним термальним CtP, побудованим з архітектури «зовнішній барабан» і оснащений надійною 64-канальною лазерною діодною системою. Формат пристрою охоплює пластини розміром від 450 x 370 мм до 1060 х 830 мм. Доступна роздільна здатність 1200, 2400 і 2540 dpi. Пр..

AGFA: Avalon N16
UH3819QJ AGFA: Avalon N16 1.00грн.

На складі


Експонуюча головка апаратів: Avalon N надвеликого формату побудована за технологією GLV (Grating Light Valve), що представляє собою лінійку індивідуально керованих смужок шириною 3 мкм, довжиною 100 мкм і товщиною 0,1 мкм. Смужки розташовані на мікрочіпі, який за допомогою електростатичного поля упр..

AGFA: Avalon N24 / N36 / N40
RFEFBR9Y AGFA: Avalon N24 / N36 / N40 1.00грн.

На складі


Смужки розташовані на мікрочіпі, який за допомогою електростатичного поля керує кожною з них окремо. Головка GLV дозволяє експонувати не одну точку, а одночасно лінію з 512 індивідуально адресованих точок, що дозволяє суттєво підвищити швидкість експонування. Апарати: Avalon N24, N36 і N40 з індексо..

AGFA: Avalon N4
TWPMEY74 AGFA: Avalon N4 1.00грн.

На складі


Завдяки високій роздільній здатності термальних пластин: Avalon N4 здатний забезпечити якість, відповідне найвищим сучасним вимогам. Найвища якість друкованих форм гарантує відмінну якість друку як звичайним, так і гібридним растром. Експонування термальних пластин, розташованих на зовнішньому бараб..

AGFA: Avalon N8
GZN5BYBH AGFA: Avalon N8 1.00грн.

На складі


У лінійці представлено 9 моделей з продуктивністю від 10 до 65 форм повного формату в годину. У якості експонуючої головки в моделі N8-12, N8-22 використовується оптична або оптоволоконна система (лінійка термальних діодів), а в моделях N8-60 і N8-80 - термоголовка на базі дифракційних грат GLVII (G..

AGFA: Avalon V4
DRIEYRTM AGFA: Avalon V4 1.00грн.

На складі


Пристрій відрізняє простота і надійність конструкції, зручність в обслуговуванні і експлуатації. : Avalon V4 призначений для друкарень, що володіють напівформатними друкарськими машинами (4-up) типу SpeedMaster 74. Особливістю пристрою є спеціально розроблена точна оптична система компенсації зміни ..

AGFA: Azura C95/C125 + COU для безхімічних пластин

AGFA: Azura C95/C125 - пристрій промивання та гумування термальних пластин , які не потребують хімічної обробки. Пристрій відрізняє простота конструкції і зручність експлуатації. Гумуючий склад подається з каністри в режимі рециркуляції, каналізація для даного пристрою не потрібна. Для чищ..

AGFA: Azura CX 85/125 + COU для безхімічних пластин

Ключові переваги: Тривала робота без зміни вимивного розчину Максимально ефективне витрачання вимивного розчину Швидке наповнення і простота очищення Видалення пластини з пристрою Лічильник пластинМалі габарити Підключається он-лайн або в режимі офф-лайн Технічні характеристики: Модель : Azura CX 85..

AGFA: CristalRaster
WWXTWRQ9 AGFA: CristalRaster 1.00грн.

На складі


За рахунок специфіки реалізації дозволяє досягнути високої деталізації зображення без утворення мікроструктур точок ( «стохастика» першого рівня). У комплект входить великий набір розмірів точки в комбінації з роздільною здатністю вивідного пристрою. Комбінації розміру точки і розширення є попереднь..

AGFA: Elantrix HX + COU для термальних пластин

: Elantrix HX розроблений спеціально для потреб виробництв з великим обсягом виробництва пластин, пристрій має високу надійність і продуктивністю. Пристрій відрізняє простота і зручність в обслуговуванні. Система оснащена зручною панеллю керування, що дозволяє контролювати і змінювати основні параме..

AGFA: Elantrix SX + COU для термальних пластин

Пристрій відрізняє компактний дизайн, простота і зручність в обслуговуванні. Оснащений зручною панеллю керування, що дозволяє контролювати і змінювати основні параметри процесу. Датчик рівня в секції проявника забезпечує стабільну якість проявлення. AGFA: Elantrix 95SX / 125SX / 150SX стандартно ком..

AGFA: Palladio II
GRLBNZ0I AGFA: Palladio II 1.00грн.

На складі


Це також максимально ефективні пристрої по співвідношенню фінансових вкладень і результативності роботи. AGFA: Palladio II забезпечує всі переваги використання фіолетового лазера при експонуванні: Швидкість: AGFA: Palladio II експонує від 17 до 28 пластин на годину, при зниженні дозволу виведення зн..

AGFA: Polaris X
BU3OJ7FJ AGFA: Polaris X 1.00грн.

На складі


Зі швидкістю експонування до 380 пластин в годину, повною автоматизацією подачі пластин і фіолетовим джерелом експонування,: Polaris встановлює нові стандарти і дозволяє досягти результатів, раніше неможливих в газетному виробництві. : Polaris - це модульна система, що адаптується під практично будь..

AGFA: Sublima
JIGZ6HS6 AGFA: Sublima 1.00грн.

На складі


Основне завдання, для якої призначена: Sublima, - реалізація повного тонового охоплення (1% - 99%) з урахуванням властивостей вивідного пристрою і особливостей друкарського процесу. Технологія: Sublima побудована на основі доопрацьованого «класичного» растра, де мінімальний розмір друкованого елемен..

AGFA: VCF85 + COU для безхімічних пластин

Типи пластин: фіолетові безхімічні фотополімерні офсетні пластини Максимальна ширина: 850 мм Швидкість обробки: 1.2 м / хв. Ключові особливості: Суперкомпактна конструкція Низька вартість володінняЛегко очищається Легко інсталюється і налаштовується Сучасний і зручний інтерфейс Віддалене управління ..

AGFA: VPP68 /: VPP85 + COU для фотополімерних пластин

У секції попереднього нагрівання використана концепція «гарячого повітря», що дозволяє досягти рівномірного прогріву пластини. Для пластин різної товщини не потрібно змінювати налаштування. Цей невеликий і високоефективний проявний процесор є оптимальним рішенням для невеликих і середніх поліграфічн..

AGFA: VXP85 / 125 + COU для фотополімерних пластин

Підвищена продуктивність досягається унікальною двоступеневої піччю попереднього нагрівання. У печі використаний принцип «гарячого повітря», що дає можливість добитися виняткової рівномірності прогріву пластини, що дає можливість використовувати стохастичне растрування на високій роздільній здатност..

Aurora U8128
K796CDKJ Aurora U8128 1.00грн.

На складі


Технічні характеристики серії Amsky Aurora U8128: Тип U 8128 U8128NМетод експонування зовнішній барабан Кількість лазерних діодів 128Дискретний лазер 400-410 нм Швидкість виведення (для пластини максимального розміру) 45 пластин / год 70 пластин / год Розмір пластин Макс. 1 130 × 920 мм, мін. 510 ×..

Cromalin® b-series, blue
F4RGKDSL Cromalin® b-series, blue 1.00грн.

На складі


Відома в поліграфічному світі компанія DuPont, розробник систем контролю кольору і аналогових цветопроб Cromalin®, давно займається розробкою системи «цифрової» кольоропроби, вартість якої була б цілком доступною, а результат друку - відповідав суворим стандартам DuPont. Результатом багаторічних дос..

Cromalin® Largo
Y3GDXGTK Cromalin® Largo 1.00грн.

На складі


Володіючи високою швидкістю друку і привабливою вартістю, дані системи забезпечують визнане в усьому світі якість контрактної кольоропроби DuPont Digital Cromalin®. Лінійка пристроїв DuPont Cromalin® Largo - рішення на основі широкоформатного плоттера, що використовує останні досягнення технології с..

ECRM MAKO 200
ELNPFTC4 ECRM MAKO 200 1.00грн.

На складі


Поєднуючи простоту, багатофункціональність і перевірену технологію виведення зображень, MAKO 200 підвищує вигідність CTP-друку до максимуму, завдяки зниженню поточних витрат і підвищенню якості друку 2-сторінкових друкованих машин. У MAKO 200 використовуються функції «автозахоплення» і «автовиводу»,..

ECRM MAKO 400
8ENWIQBB ECRM MAKO 400 1.00грн.

На складі


MAKO 400 - новітнє поповнення в сімействі MAKO CTP family, а також перше в світі «фіолетовий» CTP-пристрій, який пропонує для комерційної друкарської індустрії прямий шлях до безхімічних технологій. MAKO 400 пропонує вищу якість виведення з роздільною здатністю від 1200 до 3556 dpi і є одним з найшв..

Додрукарське обладнання: Computer to Plate системи (CTP), пристрої монтажу, проявні процесори, процесори для фотоплівки, фотонабори (ФНА), процесори для обробки офсетних пластин