+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Витратні матеріали

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Дріт TLS
1TLS1234 Дріт TLS 0.00грн.

На складі


Дріт TLS служить заготівлею для різного канцелярського приладдя, скріпок і скоб. Також застосовується в сфері пакування. Такий варіант забезпечує надійне скріплення аркушів у зошиті і блоці, отже, довговічність готового виробу. Для виробництва використовується дротошвейна машина.В наявності дріт різ..

AGFA N94-V
BO80CZEY AGFA N94-V 1.00грн.

На складі


Огляд Поява фотополімерною пластини N94-V значно розширило можливості індустрії газетного друку. Максимальна чутливість у видимій області спектра забезпечує поліпшену якість виведення і широту обробки, які відповідають найвищим вимогам сьогоднішніх газетних друкарень. Крім цього, завдяки N94-V стало..

AGFA: ALLIANCE CAMERA
D0DE73KJ AGFA: ALLIANCE CAMERA 1.00грн.

На складі


Характеризуються високою якістю, оскільки засновані на унікальній емульсійній технології, за рахунок якої забезпечується чіткість і високий рівень Dmax (до 4.5 D) навіть в найдрібніших деталях. Утворюють повністю відкриту систему з повною сумісністю продуктів, хімічних процесів і пристроїв для оброб..

AGFA: ALLIANCE PLUS
BV2TRK04 AGFA: ALLIANCE PLUS 1.00грн.

На складі


У плівках Alliance Plus використана технологія Gold Shield Technology, що забезпечує велику широту експонування, мінімальне розтискування і стабільність результатів. Переваги: висока якість при копіюванні на пластину, дуже низький відсоток браку і, як наслідок, економія часу і коштів. Характеристики..

AGFA: Aluva Р
B6054FOI AGFA: Aluva Р 1.00грн.

На складі


Будова: Заснована на величезному досвіді Agfa у виробництві як аналогових, так і цифрових офсетних пластин, технологія виготовлення AGFA AluvaР  дозволила створити матеріал, який повністю відповідає усім вимогам, що пред'являються до пластин для лазерного експонування. Серед них висока сві..

AGFA: Aspire
IV0MZVOG AGFA: Aspire 1.00грн.

На складі


Ключові переваги: Ідеальне рішення для розширення виробництв з уже наявними фіолетовим CtP Широкий діапазон тоновоспроізведенія, який можна порівняти з діапазоном термальних пластин (при використанні гібридного растрирования Sublima) Висока стабільність друкованого процесу Мінімальна кількість макул..

AGFA: Energy Xtra
4AJ3V6HS AGFA: Energy Xtra 1.00грн.

На складі


Міцний копіювальний шар і алюміній високоякісного зернення забезпечують пластинам : Energy Xtra високу стійкість до механічного впливу шорсткуватих паперів, які часто використовуються при великих тиражах у листовому і рулонному друці. За рахунок виключення етапів преднагріву і випалу, нова пластина ..

AL-Compound
HRMR3LZP AL-Compound 1.00грн.

На складі


Запобігає вищипуванню, пов'язане з запиленою поверхнею  або недостатньої  зв'язністю волокон. Так само рекомендується застосовувати в умовах друку при низьких температурах. Зменшує налипання фарби на гуму і друкований циліндр. Al-Compound в більшій мірі знижує липкість. Рекомендується дода..

AR-04 Compound
FPJKJSC6 AR-04 Compound 1.00грн.

На складі


Покращує рівномірність друку великих плашок, робить фарбу однорідніше, допомагає уникнути марашек, зменшує "полошення" і перешкоджає викривленню листа по задньому краю. Запобігає вищипуваню. Так само, рекомендується застосовувати в умовах друку при низьких температурах. Зменшує налипання фарби на гу..

CO-06 DRIER
7NPS1G1Z CO-06 DRIER 1.00грн.

На складі


Рекомендоване дозування до 1%. Лабораторні умови: Кімнатна температура: 25 ± 1 ° C; Від. вологість: 60 ± 5%. Метод тестування: На папері Час висихання на аркуші, надрукованому на Tester 6 (окремий вал, обсяг фарби 0.05 см3, H2O: 8 крапель) тестер барабанного типуНа склі Т-ра 25 ° C, вологість 60%..

CORONA-GA5015
4PGZ51U6 CORONA-GA5015 1.00грн.

На складі


Фарби майже без запаху з мінімальним ефектом псування потрібні для друку на упаковках харчових продуктів, кондитерських виробів, косметики, сигарет і багатьох інших товарів широкого споживання. Розробка нових засобів і використання відбірної сировини і методів виробництва привели до створення офсетн..

CORONA®-MGA 5045
B83SAV72 CORONA®-MGA 5045 1.00грн.

На складі


Принципи захисту споживача вимагають, щоб упаковка захищала вміст харчових продуктів від забруднення. Матеріали, друковані фарби і лаки, таким чином, не повинні містити речовин, які можуть бути перенесені на вміст упаковки в кількості, що перевищує встановлені законом норми. Будучи відповідальним па..

F-07 GLOSS VARNISH
8ZHRFF8F F-07 GLOSS VARNISH 1.00грн.

На складі


Застосування: Покращує блиск друкованого матеріалу і регулює в'язкість офсетних фарб. Підвищує міцність фарби до стирання. Наприклад, на матових крейдованих паперах і паперах запорошених, низькоякісних. Разом з тим не створює проблем з УФ-лакуванням і ламінуванням. Відрізняється порівняно низькою ва..

Grafo Drier Extra 10T5001
BCIIFNI7 Grafo Drier Extra 10T5001 1.00грн.

На складі


Застосування Спеціальна добавка, що виділяє кисень шляхом взаємодії зволожуючого розчину з фарбою, і тим самим сприяє окислювальному сушінні фарби «зсередини». В офсетному процесі фарба емульгує порівняно великий обсяг зволожуючого розчину. При друку на невсмоктуючих матеріалах ця частина зволожуючо..

HI-CURE (NP)
H4OL1SP6 HI-CURE (NP) 1.00грн.

На складі


Характеристики: Дуже швидка усадка; Відмінні друковані властивості; Гарне закріплення; Хороша стійкість до хімікатів. Технічні дані: КолірЛипкістьВ'язкістьУсадкаЗакріплення (400 об / хв) (SM) Magenta 10-13 58-59Дуже швидкаГарне Yellow 10-13 58-59Дуже швидкаГарне Cyan 10-13 58-59Дуже швидкаГарне Bl..

HI-CURE (PP)
QOJUSW81 HI-CURE (PP) 1.00грн.

На складі


Характеристики: Швидка усадка Хороші друковані властивості відмінне закріплення Хороша стійкість до хімікатів Матеріали для друку: Пластмаси (поліетилен, поліпропілен, ПВХ і ін.) Технічні дані: КолірЛипкістьВ'язкістьУсадкаЗакріплення (400 об / хв) (SM) Magenta 15-18 58-59 ШвидкаВідмінне Yellow 15-18..

Matt varnish & Gloss varnish DONG YANG INK
PMMPX0LK Matt varnish & Gloss varnish DONG YANG INK 1.00грн.

На складі


Глянцевий універсальний лак Gloss varnish, з високою стійкістю до стирання, на основі сполучного рослинного походження і з високою швидкістю утворення лакової плівки. Застосовується для покращення і захисту матеріалу, що задруковується, а так само для підвищення глянцю друкарських фарб.Властивості н..

Omniwash Plus
93BE988C Omniwash Plus 1.00грн.

На складі


Водовмісний змиваючий засіб із середньою швидкістю висихання, спеціально розроблений для видалення фарб УФ-затвердіння з полотна і валиків. Підходить і для звичайних фарб...

PANTONE®
X5MZQFNS PANTONE® 1.00грн.

На складі


Стандартні фарби Pantone® виробляються на основі сполучного, закріплюючого комбінованого сушіння і можуть бути використані для друку на крейдованних і офсетних паперах і картоні. Фарби Pantone® характеризуються високою швидкістю початкового і конечного закріплення за рахунок вбирання в пори паперу і..

Paste Reducer 10 T 9998
Y9AZNBU9 Paste Reducer 10 T 9998 1.00грн.

На складі


Застосування Paste Reducer заснований на мінеральних маслах в формі гелю. Використані масла мають температуру кипіння від 240 до 270 ° С, що робить їх ідеальними для ролевого офсету без сушіння. Низький рівень кипіння дозволяє додавати цей засіб в великому обсязі, не ризикуючи змінити властивості ви..

ROLLO-THERM
7LVGPS25 ROLLO-THERM 1.00грн.

На складі


Технологія друкарських фарб, повністю усуває запилювання Швидкий розвиток в області технологій рольового друку пред'являє до друкованих фарб високі вимоги по частині стійкості до механічних і температурних навантажень, яким вони піддаються на високошвидкісних машинах. Новітнє покоління наших фарб RO..

SCHEUERSCHUTZPASTE 10 T 4100
XW7VFNGS SCHEUERSCHUTZPASTE 10 T 4100 1.00грн.

На складі


При оцінці міцності матеріалу на стирання потрібно звертати увагу, що це властивість сильно залежить від матеріалу, що задруковується. Паста 10 T 4100 покращує опір до стирання друкарських фарб і фарб офсету. Застосування Паста для підвищення стійкості до стирання - це воскова паста для підвищення к..

TOP FOIL
GJC4AIYE TOP FOIL 1.00грн.

На складі


Має властивість швидкого сушіння шляхом окислення, але при цьому не містить нафтових розчинників. Так само має відмінні показники адгезії, стійкості до стирання, пластичності і глянцю. Ці фарби відрізняються хорошим закріпленням і швидким висиханням. Характеристики: Відмінна стабільність при друці. ..

VARN AF Superspeed
L90A9F83 VARN AF Superspeed 1.00грн.

На складі


Рецептура AF Superspeed була складена з урахуванням нового законодавства щодо захисту навколишнього середовища, що стосується застосування ізопропілового спирту в поліграфії. Швидкий запуск і настройка балансу фарба / вода Знижує зворотний перехід фарби в зволожуючу систему Точка займання вище 100 С..

VARN ALCOFREE
26LQBKV4 VARN ALCOFREE 1.00грн.

На складі


Властивості аналогічні концентрату Alcostop. Вказівки до застосування Розчин для офсетних машин з традиційною / вода / системою зволоження. Додати 1.5-2% для отримання розчину зі значенням рН 4,8 - 5,5. Упаковка ALCOFREE - 10 л., ALCOFREE - 20 л., ALCOFREE - 208 л, ALCOFREE - 1000 л ALCOSTOP - 10 л...

Витратні матеріали для офсетного друку в асортименті: витратні матеріали для додрукарської підготовки, витратні матеріали для офсетного друку, витратні матеріали для післядрукарської обробки