044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Хімікати та спеціальні засоби

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Huber Grafo Drier Extra 10T5001
BCIIFNI7 Huber Grafo Drier Extra 10T5001 1.00грн.

На складі


Huber Grafo Drier Extra 10T5001 - cпеціальна добавка, що виділяє кисень шляхом взаємодії зволожуючого розчину з фарбою, і тим самим сприяє окислювальному сушінні фарби «зсередини». В офсет..

Huber Paste Reducer 10 T 9998
Y9AZNBU9 Huber Paste Reducer 10 T 9998 1.00грн.

На складі


Huber Paste Reducer заснований на мінеральних маслах в формі гелю. Використані масла мають температуру кипіння від 240 до 270 ° С, що робить їх ідеальними для ролевого офсету без сушіння. Низький ..

Huber SCHEUERSCHUTZPASTE 10 T 4100
XW7VFNGS Huber SCHEUERSCHUTZPASTE 10 T 4100 1.00грн.

На складі


Huber SCHEUERSCHUTZPASTE 10 T 4100 покращує опір до стирання друкарських фарб і фарб офсету. При оцінці міцності матеріалу на стирання потрібно звертати увагу, що це властивість сильно залежить від ма..

Omniwash Plus
93BE988C Omniwash Plus 1.00грн.

На складі


Водовмісний змиваючий засіб із середньою швидкістю висихання, спеціально розроблений для видалення фарб УФ-затвердіння з полотна і валиків. Підходить і для звичайних фарб...

VARN AF Superspeed
L90A9F83 VARN AF Superspeed 1.00грн.

На складі


Рецептура AF Superspeed була складена з урахуванням нового законодавства щодо захисту навколишнього середовища, що стосується застосування ізопропілового спирту в поліграфії. Швидкий запуск і настройк..

VARN ALCOFREE
26LQBKV4 VARN ALCOFREE 1.00грн.

На складі


Властивості аналогічні концентрату Alcostop. Вказівки до застосування Розчин для офсетних машин з традиційною / вода / системою зволоження. Додати 1.5-2% для отримання розчину зі значенням рН 4,8 - 5,..

VARN ALCOSTOP
G4GDR7HT VARN ALCOSTOP 1.00грн.

На складі


Концентрат зволожуючого розчину, розроблений спеціально для введення в систему зволоження друкарських машин, оснащених апаратом дозування і системою підготовки зволожуючого розчину з функцією змішуван..

VARN ANTISTATIC SOLUTION
QUC4Z7FL VARN ANTISTATIC SOLUTION 1.00грн.

На складі


Опис ANTISTATIC SOLUTION - рідина для поліпшення характеристик силіконових розчинів, що застосовуються для обробки паперу. Продукт придатний для всіх типів друкарських машин і різко підвищує продуктив..

VARN AQUA CONDITIONER
JXIL5BOA VARN AQUA CONDITIONER 1.00грн.

На складі


Опис AQUA CONDITIONER не містить інгредієнти, які можуть шкодити друкарському процесу.Переваги Стабілізується подача води Сумісність з усіма зволожуючими розчинами VarnУпаковка AQUA CONDITIONER - 10 л..

VARN AQUA PLUS
UNJ0YSS5 VARN AQUA PLUS 1.00грн.

На складі


Особливості продукту: Varn®Aqua Plus- добавка для використання в водяних баках систем автоматичного змивання валів і офсетних полотен. Збільшує "змочування" води, яка потрапляє на змивочні полотна і ..

VARN CAL-KLEEN
AAGF2RJU VARN CAL-KLEEN 1.00грн.

На складі


Компанія Varn Products спеціально розробила цей продукт, в зв'язку з тим, що багато матеріалів, які використовуються в наші дні, мають підвищений вміст карбонату кальцію. Ретельно підібране сполучна р..

VARN Calcium Deglazer
1A089OV1 VARN Calcium Deglazer 1.00грн.

На складі


Характеристики Формула Varn® Calcium Deglazer адресована постійно зростаючії проблемі кальцієвих відкладень на валах і офсетному полотні. Кальцієві відкладення в минулому зв'язувалися з пігментами фар..

VARN COMPLETE
XY1AWMCV VARN COMPLETE 1.00грн.

На складі


Переваги видаляє друкарську фарбу і дозволяє зберігати друкарські форми до 4 місяців забезпечує захист всіх типів металевих друкарських пластин має приємний запах і абсолютно не представляє небезпеки ..

VARN COMPOUND 747
RFII43DR VARN COMPOUND 747 1.00грн.

На складі


Опис COMPOUND 747 знижує липкість, покращує приставання фарби на всі типи підкладок і запобігає прилипання листів до офсетного полотна. Засіб дуже легко змішується з фарбою. COMPOUND 747 знижує вищіпу..

VARN CTP CALCIUM DEGLASER
AHE2ADH9 VARN CTP CALCIUM DEGLASER 1.00грн.

На складі


CTP CALCIUM DEGLAZER створений, щоб боротися з постійною проблемою утворення кальцію на валах і інших компонентах процесорів. Може бути використаний як з аналоговими, так і з цифровими полімерними і т..

VARN CTP MULTIGUM
Z8K6I9NL VARN CTP MULTIGUM 1.00грн.

На складі


Varn CtP Multigum - ідеальний гумуючий розчин для машинного і ручного нанесення. Varn CtP Multigum підходить для рециркуляційних і звичайних (з заливкою з пляшки) секцій гумування проявних машин. Відм..

VARN CTP PLATE CLEANER
2L6SV9EN VARN CTP PLATE CLEANER 1.00грн.

На складі


Неабразивні засіб для чищення форм Varn CtP Plate Cleaner - унікальна неабразивні формула для видалення фарби або для десенсибілізації без найменшого ушкодження найделікатніших покриттів на CtP-формах..

VARN CTP PLATE PROCESSOR BATH CLEANER
YYUT3JLD VARN CTP PLATE PROCESSOR BATH CLEANER 1.00грн.

На складі


Varn CtP Plate Processor Bath Cleaner видаляє всі нальоти і відкладення, що утворюються в проявочній машині в процесі обробки пластин, знижуючи тим самим ризик перевиведення форм. Varn CtP Plate Proce..

VARN DDS FOUNT
ZI8QBUD4 VARN DDS FOUNT 1.00грн.

На складі


Varn DDS містить в собі складну технологію, що запобігає зростанню бактерій в системі зволоження. Це важливо для збільшення терміну служби зволожуючого розчину, екології в цеху і здоров'я друкаря. Var..

VARN DEFOAMER
SIXN15UB VARN DEFOAMER 1.00грн.

На складі


Опис Засіб дуже ефективний і економічний - як правило, одного ковпачка досить. DEFOAMER запобігає потраплянню повітряних бульбашок на формовий циліндр, які можуть привести до появи сухих плям на повер..

VARN EASY START
RDXR5WII VARN EASY START 1.00грн.

На складі


Varn Easy Start має спеціальну формулу, що знижує липкість офсетного полотна після підготовки або вимушеної зупинки. Унікальні властивості Varn Easy Start сприяють відділенню матеріалу при пуску машин..

VARN FILM CLEANER
3HJKNOMI VARN FILM CLEANER 1.00грн.

На складі


Опис Засіб легко видаляє весь бруд, жирні відбитки пальців і клей з дорогих плівок. FILM CLEANER має унікальну антистатичну дію, яка діє в якості захисту і запобігає осіданню бруду і пилу на поверхні...

VARN FOUNT CLEAN
ZEHQEFN4 VARN FOUNT CLEAN 1.00грн.

На складі


Переваги Досить економний засіб, змішується з водою у співвідношенні 1:20. Дуже ефективно очищає зволожуючі системи, видаляючи відкладення на стінках трубок цих систем, запобігає зростанню бактерій і ..

VARN FOUNTAINPURE FILTER
V96OBTTR VARN FOUNTAINPURE FILTER 1.00грн.

На складі


ОписФільтри FountainPure® підвищують якість друку, видаляючи забруднення, які призводять до виникнення забруднення, тінення, емульгування фарби і передчасний знос друкарської форми. Це, в свою че..

VARN GLASS CLEANER
AOYA2S3N VARN GLASS CLEANER 1.00грн.

На складі


Опис Засіб швидко очищає скло на переглядових столах, вакуумних рамах і т.д. GLASS CLEANER має антистатичну дію, уповільнює осідання пилу і усуває пори на негативах, економить час. GLASS CLEANER повні..