+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Програмне забезпечення

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Електронний монтаж смуг Impostrip Ganging

Можливість виведення для плейтсеттерів і фотонаборів. Економить час і гроші. Зменшує неефективні витрати плівки, пластин і паперу за рахунок оптимізації їх використання. Автоматичний або ручний режими роботи. Вільне розміщення робіт на форматі, без використання темплейтов. Автоматичне оптимальне роз..

Електронний монтаж смуг Impostrip On-Demand

Ідеальне рішення для оперативної поліграфії і цифрових друкарських машин. Можливість виведення для плейтсеттерів і фотонаборів. Робота з сучасними системами цифрового друку від AB Dick, Xerox, HP Indigo, NexPress, Canon, Xeikon, Heidelberg DI. Максимальний формат 760х760 мм. Вхідні формати: PDF, PS,..

Електронний монтаж смуг Impostrip Solo
V30WS742 Електронний монтаж смуг Impostrip Solo 1.00грн.

На складі


Можливість виведення для плейтсеттерів і фотонаборів. Робота з системами підстановки EPS, такими як Artwork Systems, Rampage, Xitron. Редакція попередній перегляд монтажів. Робота в настільному або клієнт-сервер режимах з одним клієнтом. Підтримка PDF як внутрішнього формату. Імпорт сторінок і експо..

Електронний монтаж смуг LithoTechnics METRIX

Пакет дозволяє враховувати і вести базу таких нюансів виробництва як: формати паперу: -- фикористовуваний формати паперу; -- формати паперу існуючі на складі; друкарські машини: -- формат друку; кількість друкарських машин на виробництві; гільйотини: -- ширина; фальцювання: -- кількість згинів; Поді..

Управління виробничими процесами AGFA: Apogee StoreFront

Основні переваги: "ПЗ як послуга" -: Apogee StoreFront є "хмарний" сервіс. У роботі з ним не потрібно капітальні вкладення в сервери, програмне забезпечення, бази даних і дороге симетричне підключення до Інтернету. Таким чином знижується вартість запуску магазину і прискорюється час виведення продук..

Управління виробничими процесами AGFA: Delano

З іншого боку, Delano - це інтерактивна система, орієнтована на віддалену взаємодію з клієнтами на основі отримання макетів, попередньої перевірки і затвердження робіт. Призначення комплексу: Delano Інтернет-орієнтований програмний комплекс, призначений для забезпечення потреб в управлінні робочими ..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Color

Але з переходом до систем прямого експонування (CtP) така можливість автоматично зникає, оскільки немає вихідного матеріалу для виготовлення аналогової кольоропроби - плівки. Та й матеріалів для виготовлення аналогової кольоропроби вже майже ніхто не виробляє. Внаслідок цього на сьогоднішній день ми..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Portal

З іншого боку - Portal - це інтерактивна система, орієнтована на віддалену взаємодію з клієнтами на основі отримання макетів, попередньої перевірки і затвердження робіт. Призначення комплексу: Apogee Portal Інтернет-орієнтований програмний комплекс, призначений для забезпечення потреб в управлінні р..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Prepress

Сервер управляє всіма ресурсами, процесами і подіями. Управління сервером системи і роботами відбувається за допомогою програми-клієнта, яка має інтуїтивно зрозумілий графічним призначеним для користувача інтерфейсом, що відображає в реальному часі стан і роботу сервера. Призначення комплексу Програ..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Suite

Створення подібного комплексу рішень стало наслідком того, наскільки змінився сьогодні підхід до різних процесів - розвиток комп'ютерних технологій і засобів комунікації дозволило автоматизувати різні, розрізнені раніше, ділянки виробництва. І вирішити цілий спектр нагальних проблем: робота додрукар..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Arkitex

При побудові та розробці комплексу, а також при впровадженні нових функціональних можливостей постійно враховується досвід і потреби користувачів виробництва.Призначення комплексу: Arkitex газетні видавничі корпорації, що об'єднують дві і більше друкарень; газетна друкарня будь-яких розмірів; планув..