+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Цифрове друкарське обладнання

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Canon imagePRESS C165 - повноколірна цифрова друкарська машина

Розкрийте свій творчий потенціал з imagePRESS C165Canon imagePRESS C165 - кольорова друкарська система початкового рівня з можливостями продуктивного обладнання. Висока якість друку на різних матеріалах і повторюваність кольору є відмітною перевагою для використання в різних сегментах друкарського р..

Canon imagePRESS C710 - повноколірна цифрова друкарська машина

Цифрова повноколірна друкарська машина Canon ImagePRESS C710 - це продуктивне і доступне рішення, побудоване на інноваційних технологіях, які гарантують стабільну якість друку для самого широкого спектру додатків. Офсетний растрЦифрові відбитки, отримані на Canon imagePRESS С710, практично не від..

Canon imagePRESS C8000VP / C10000VP - повноколірна цифрова друкарська машина

Переваги Оптимальна продуктивність для широкого спектра паперу, щільністю до 350 г / м² Швидкість друку до 80 стор. / Хв, навіть при друці великих тиражів і на змішаних видах паперів Найвища і стабільну якість кольору від першого до останнього відбитка Яскравий друк навіть на текстурованому папері О..

Canon imageRUNNER ADVANCE DX 8700 Printer - монохромна друкарська машина

Професійна фінішна обробка Створюйте продукцію виняткової якості з широким спектром рішень для фінішної обробки в будь-якому середовищі друку.Інноваційне сканування Новий механізм подачі паперу і скло з технологією захисту від плям Canon забезпечують високошвидкісне і точне сканування. Спільна робот..

Canon varioPRINT 115/130/140 - монохромна цифрова друкарська машина

Висока надійність Лідер по надійності на ринку, цей принтер дарує користувачу впевненість і спокій, все завдяки міцній конструкції і мінімальним строками технічного обслуговування.Високі стандарти і ефективність Унікальний цифровий процес Canon Océ DirectPress забезпечує незмінно високу якість друку..

Краплеструменева друкарська система з високою роздільною здатністю Domino K100

Domino K100 - цифровий краплеструменевий принтер забезпечує ефективне і універсальне рішення персоналізації друкованої продукції з можливістю нумерації, друку графіки, штрих-кодів та адресної інформації. Загальне застосування, включаючи поточний друк узкорулонного полотна, пластикових карт або ..

Краплеструменева друкарська система з високою роздільною здатністю і високою якістю друку Domino K200

Новітня технологія суміщення друку дозволяє поєднати друк декількома друкуючими головками. Це дає можливість персоналізації всього листа або ширини полотна. Загальне застосування, включаючи поточний друк узкорулонного полотна, пластикових карт або при прямих поштових розсилках. Технічна специфікація..

Краплеструменевий принтер Domino K600i

Монохромна листова ЦПМ формату B2 - універсальна, продуктивна і економічно ефективна система для високоякісного друку змінних даних, що працює на матеріалах, щільністю від 60 до 250 г / м² зі швидкістю до 150 м / хв. Машина K600i призначена, як для листового, так і для рулонного паперу, і може друку..

Монохромна рулонна ЦПМ DOMINO K630i
949BHHRM Монохромна рулонна ЦПМ DOMINO K630i 1.00грн.

На складі


Машина поставляється з модульним препроцесором Domino Editor RIP, що підтримує формати PDF, IPDS і AFP. Крім того, комплекс включає пристрій розмотування, накопичувач і дисковий ніж. Гнучке рішення сприяє суттєвому зростанню продуктивності, швидкій зміні завдань, знижує кількість відходів, а також з..

Рулонна цифрова друкарська машина XEIKON 3050

XEIKON 3050 - рішення для друку картонної упаковкиПродуктивність і якість друку Xeikon 3050 дають нові можливості у виробництві харчової, кондитерської, фармацевтичної упаковки, задовольняючи найвищі вимоги замовників. Інтеграція Xeikon 3050 у існуючий технологічний процес підприємства дає можлив..

Рулонна цифрова друкарська машина XEIKON 8500

Переваги цифрової друкарської машини Xeikon Цифрова друкарська машина Xeikon 8500 не має такої високої швидкості друку, як Xeikon 6000 і з цієї причини розрахована на менший місячний обсяг друку. У той же час Xeikon 8500 має високий ступінь автоматизації: приведення кольорів лиця та звороту, контрол..

Рулонна цифрова друкарська машина XEIKON 9600/9800

Машини працює з новим тонером QA-CD, що забезпечує найвищу якість друку на швидкості до 21,5 м / хв. при помітному зниженні витрат на витратні матеріали. Xeikon 9600/9800 виробляє двосторонній друк 5 + 5 на широкому розмаїтті матеріалів, які не потребують попередньої обробки, масою від 40 до 300 г /..

Цифровий струменевий принтер Domino K150

Domino K150 відповідає зростаючому попиту на персоналізацію струменевим способом на пізньому етапі крейдованих і не крейдованих матеріалів для поштових розсилок, етикеток, квитків, захищених авторським правом, пластикових карт і ділових форм. Здатна друкувати адреси, штрих-коди, двомірні коди, логот..

Широкоформатний принтер Océ Colorado 1640

ДрукСпосіб друку Océ UVgel - п'єзоелектричний струменевий друкРежими друку 159 м2 / ч - максимальна швидкість 114 м2 / ч - висока швидкість 57 м2 / ч - виробничий друк 40 м2 / ч - висока якість 20 м2 / ч - спеціальний друк 20 м2 / ч - бекліт Роздільна здатність друку до 1800 точок на дюйм Тип чорнил..