044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


1.00грн.

Короткий опис
ЦПМ Xeikon 3050 - цифрова рулонна друкарська машина шириною 516 мм і без обмеження по довжині друку. Великий формат і висока продуктивність створюють новий сегмент друкарського бізнесу і дозволяють цій машині конкурувати з класичними видами друку.XEIKON 3050 - рішення для друку картонної упаковки

Продуктивність і якість друку Xeikon 3050 дають нові можливості у виробництві харчової, кондитерської, фармацевтичної упаковки, задовольняючи найвищі вимоги замовників. Інтеграція Xeikon 3050 у існуючий технологічний процес підприємства дає можливість розширити асортимент продукції, що випускається за рахунок «коротких» тиражів, персоналізованих робіт, одиничної промоційної продукції, а також вийти на нові ринки за рахунок унікальних можливостей Xeikon.

Опис Xeikon 3050

Процес друку
Електрографіческій на базі LED-масива, сухим тонером, ротаційний, зі змінною довжиною друкованої області
Кольоровість5/0 simplex (CMYK and White)
Контроль кольору
вбудований денситометр
Тонер
Xeikon QA-I
Роздільна здатність1200 x 3600 dpi з 4-bit LED-точкою
Ширина задруковування508 mm (20.0 ")
Довжина задруковуваннязмінна 0-55 m (0-180 ft)

Друкарські матеріали

Рольова подача
paper, paperboard, SA or PS label (paper, PP, PET, vinyl, co-extruded film), transfer substrate
Ширина
250-516 mm (9.8 "-20.3")
Щільність
40 to 350 gsm (27 lb text to 122 lb cover)
Товщина
40 to 550 μm (1.6 mil to 21.65 mil)
Рівняння полотна
активне, на базі інфрачервоних і ультразвукових датчиків

Продуктивність

Швидкість друку
9.6 m / min (31.5 ft / min) до 350 gsm
Продуктивність
297 м2 / год або 814 B2 листів / год

Переваги Xeikon 3050

Рольовий друк

Xeikon 3050 працює з шириною полотна від 320 мм до 516 мм і шириною друку 508 мм.

Свобода у виборі матеріалу

Для друку можуть використовуватися стандартні непідготовлені матеріали - такі як: крейдовані і некрейдовані сорти паперів, від "цигаркових" до щільних паперів високого ступеня крейдованості; різні картони, а також прозорі і непрозорі плівки, самоклеючі та етикеточні матеріали. Матеріали перед друком не вимагають ніякої спеціальної обробки або підготовки.

Тонер

Тонер має відмінні характеристики по стабільності кольору і колірному охопленню (Pantone сертифікований), оптичної щільності, стійкості до механічного впливу, температурної обробки. За вовняний шкалою все тонери мають приблизно однакові, близькі до максимальних, показники на вицвітання. Безпека експлуатації та екологічна нейтральність тонера підтверджена спеціальними сертифікатами Євросоюзу і США. Також QA-I тонер для Xeikon 3050 відповідає вимогам FDA для прямого контакту з харчовими продуктами. Додаткові тонери: White, SuperBlack, Red, Green, Blue, Orange, ExtraMagenta, Clear (відображає УФ), DurableClear (лак)

Використанням змінних даних

Друк з використанням змінних даних не тільки текстових, але і графічних.

Багаторівневе варіювання

Можливість багаторівневого варіювання товщиною «шару фарби» дозволяє не тільки отримувати різну оптичну щільність, а й створювати різні ефекти, недосяжні в стандартному офсетному друці. Така можливість дозволяє також компенсувати недоліки друку - як, наприклад, нерівномірний шар крейдування.

Роздільна здатність до 1200 х 3600 dpi

Дозволяє відтворювати контрастні края тексту і штрихових зображень. Крім цього, це відкриває нові можливості при відтворенні растрових зображень, включаючи здатність працювати з більш високими лініатурами.

Х-800

Керуюче ПО (workflow) для Xeikon 3050, використовує і приймає Postscript, PDF і PPML. Х-800 включає в себе базу даних Structured Query Language (SQL), яка допомагає збирати виробничу інформацію від друкарської машини і системи введення. Ці дані інтегруються з інформаційними системами управління (MIS) для аналізу і моніторингу виробничих процесів. Додатковою можливістю є дистанційний моніторинг друкарської машини.

Технологічність Xeikon 3050

Конструктивні особливості обладнання Xeikon націлені на забезпечення максимальної продуктивності, дозволяючи до 90% часу експлуатувати обладнання в режимі ефективної роботи - скоротивши до мінімуму технологічні простої:

- Герметичний друкарський модуль з контролем вологості і температури дозволяє досягти стабільної якості друку незалежно від зовнішніх кліматичних факторів.

- Інтегрована очищення матеріалу (Webcleaner) і система кліматичної підготовки друкованого матеріалу (Condi t ioning Uni t) дозволяє використовувати непідготовлені, стандартні, матеріали для друку без попереднього праймування і активації (корона).

- Формування зображення безпосередньо на фотобарабані (OPC Drum) здійснюється LED матрицею з більш ніж 20,000 світлодіодів з 4-х бітовим режимом засвічення і роздільною здатністю 1200 x 3600 dpi

- Пряме перенесення тонера на задрукований матеріал (без участі стрічки або барабана перенесення) дозволяє досягти високої якості задруковування фактурних і рельєфних носіїв.

- Безперервність процесу друку здійснюється можливістю дозаправки тонера «на льоту», про що заздалегідь попередить система.

- Закріплюючий безмасляний вузол (Alpine Fuser Unit), спеціально розроблений з урахуванням специфіки пакувальної продукції, «запікає» під тиском нанесений тонер в структуру матеріалу. Це гарантує високу зносостійкість відбитка і його подальшу друкарську обробку (лакування, тиснення, біговка, висікання ...), а також забезпечує рівномірний тонерних покриття з матовим ефектом.

- Система охолоджуючих валів нормалізує характеристики матеріалу після закріплення.

- Вбудований денситометр забезпечує автоматичний контроль щільності та приведення по сепарації, дозволяючи точно керувати системою під час друку.

- Система зволоження матеріалу (опціонально) покликана нормалізувати структуру надрукованого матеріалу та уникнути «скручування» готового листа після порізки.

Обслуговування Xeikon 3050

Завдяки багаторічному досвіду і інженерним інноваціям, конструктори Xeikon досягли вражаючого конструктиву і простоти обслуговування високотехнологічного обладнання.

У процесі пусконалагоджувальних робіт представники Xeikon проводять повний інструктаж і навчання по роботі з обладнанням. Передбачена віддалена діагностика ЦПМ, що дозволяє оптимізувати обслуговування. Щоденне регламентне обслуговування проводитися одним оператором протягом 20-30 хвилин і не вимагає висококваліфікованих навичок.

Забезпечення ресурсними/запасними деталями і вузлами може бути організовано, як на контрактній основі (Click), так і за попереднім замовленням, виходячи з виробничого завантаження ЦПМ.

Контрактна (передплачений) форма обслуговування передбачає поставку і заміну з/ч без додаткової оплати і включає в себе сервісне обслуговування силами сертифікованого інженера. Доступні кілька типів сервісних пакетів на вибір, що відрізняються обсягом послуг, що надаються і вартістю.

Workflow Xeikon 3050

Функціонал X-800, дозволяє звести до мінімуму простої обладнання і підвищити продуктивність при максимальній гнучкості і якості роботи:

  • потокова технологія інтегрований контролер друкарської машини
  • система розподілу навантажень і робіт
  • можливість одночасної обробки, ріпування і друку макетів
  • «пізній монтаж» - монтаж макетів після ріпування управління та емуляція кольору на основі ICC- профілів
  • можливість управління кольором після ріпування

Модульна архітектура

X-800 організований у вигляді окремих модулів, що дозволяє розділити процес підготовки макетів від друку на різні комп'ютери.

Програмне забезпечення

X-800 відрізняється багатопотоковістю, що дає можливість в повній мірі використовувати ресурси мультипроцесорних платформ, а також кілька систем RIP - для збільшення продуктивності растрирования.

Open-Sourсe

За рахунок відкритих промислових стандартів, X-800 забезпечує повну інтеграцію в будь-яку виробничу середу. Також забезпечується органічна інтеграція і пов'язаність з існуючими системами та програмними продуктами (Системи управління, MIS-рішення, графічні пакети). Функціонал X-800 дозволяє знизити витрати, збільшити продуктивність і підвищити ефективність виробництва за рахунок автоматизації процесів.

Собівартість друку Xeikon 3050

«On-demand»

Завдяки розширеному функціоналу Х-800 надається можливість «оцінити макет» до початку друку. За допомогою вбудованої функції аналізу, РІП дозволяє розрахувати заповнення по кожному кольору (CMYK + Spot) конкретної роботи, а також через симулятор друку розрахувати кількість необхідного тонера на конкретну роботу. Більш того, є можливість розрахувати як одиничний макет, так витрата тонера на весь тираж, оптимально розташувавши макет на «рапорті» для наступних післядрукарських робіт. На базі отриманих даних стає можливим розрахувати вартість тиражу з урахуванням додаткових витрат на матеріал, ресурсні частини, амортизацію ...

Аналіз типових робіт дозволить визначити середнє заповнення і розрахувати планову собівартість. Інструментарій Х-800 дозволяє більш точно розрахувати економічні показники і скорегувати вартість готової продукції.

«Click»

Уже стандартом в цифровому друці стало забезпечення ЦПМ витратними матеріалами по системі покопійного контракту, за умовами якого вартість друку умовного відбитка фіксується в не залежності від реального споживання р/м і ресурсних частин. Подібний похід дозволяє мінімізувати можливі ризики друку «унікальних» робіт з щільним заповненням за кольором. При цьому втрачається і можливість оптимізації собівартості за рахунок заповнення ...

Вартість копії має конкурентну ринкову вартість!

Компанія Xeikon надає можливість споживачеві заможних вибирати схему забезпечення витратними матеріалами!

Кінцева ціна Click формується з урахуванням обсягу робіт.

Конфігурація системи друку Xeikon 3050 (Roll-to-Roll)

PMS Large-i - розмотувач для використання з максимальним спектром ролей до 850 кг, з максимальним діаметром 1500 мм (59,1 "). Має унікальну транспортну систему підйому рулону, що робить завантаження малих або великих рулонів силами одного оператора. Модуль повністю інтегрований з друкарською машиною, що дає можливість відстежувати, за допомогою призначеного для користувача інтерфейсу X-800, залишок матеріалу в рулоні. Також розмотувач обладнаний системою рівняння/вирівнювання картону, в комплекті з системою контактного і безконтактного очищувачів.

PMR Large - намотчик для використання з максимальним спектром ролей до 850 кг, з максимальним діаметром 1200 мм (47,2 "). Адаптований під роботу з шириною рулону 516 мм.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]