044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Офсетні фарби

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AL-Compound
HRMR3LZP AL-Compound 1.00грн.

На складі


AL-Compound запобігає вищипуванню, пов'язане з запиленою поверхнею  або недостатньої  зв'язністю волокон. Так само рекомендується застосовувати в умовах друку при низьких температурах. Зменш..

AR-04 Compound
FPJKJSC6 AR-04 Compound 1.00грн.

На складі


AR-04 Compound покращує рівномірність друку великих плашок, робить фарбу однорідніше, допомагає уникнути марашек, зменшує "полошення" і перешкоджає викривленню листа по задньому краю. Запобігає вищипу..

CO-06 DRIER
7NPS1G1Z CO-06 DRIER 1.00грн.

На складі


CO-06 DRIER підвищує стійкість фарби до стирання. Рекомендоване дозування до 1%.Лабораторні умови Кімнатна температура: 25 ± 1 ° C;від. вологість: 60 ± 5%.Метод тестування На папері Час висихання на а..

F-07 GLOSS VARNISH
8ZHRFF8F F-07 GLOSS VARNISH 1.00грн.

На складі


Застосування Покращує блиск друкованого матеріалу і регулює в'язкість офсетних фарб; підвищує міцність фарби до стирання. Наприклад, на матових крейдованих паперах і паперах запорошених, н..

HI-CURE (NP)
H4OL1SP6 HI-CURE (NP) 1.00грн.

На складі


Характеристики Дуже швидка усадка; відмінні друковані властивості; гарне закріплення; хороша стійкість до хімікатів. Технічні дані Колір Липкість ..

HI-CURE (PP)
QOJUSW81 HI-CURE (PP) 1.00грн.

На складі


Характеристики Швидка усадка; хороші друковані властивості; відмінне закріплення; хороша стійкість до хімікатів. Матеріали для друку Пластмаси (поліетилен, поліпропілен, ПВХ і і..

Huber CORONA-GA5015
4PGZ51U6 Huber CORONA-GA5015 1.00грн.

На складі


Huber CORONA-GA5015 - фарба майже без запаху з мінімальним ефектом псування потрібна для друку на упаковках харчових продуктів, кондитерських виробів, косметики, сигарет і багатьох інших товарів широк..

Huber CORONA®-MGA 5045
B83SAV72 Huber CORONA®-MGA 5045 1.00грн.

На складі


Huber CORONA®-MGA 5045 відрізняються безпроблемними друкарськими характеристиками. З огляду на те, що вони висихають не за допомогою окислення, а внаслідок дуже повільного вбирання, для них необхі..

Huber ROLLO - TEMP
PZ4ZJZOR Huber ROLLO - TEMP 1.00грн.

На складі


Huber ROLLO - TEMPО - фсетні рольові фарби для друку газет відрізняються стабільною печаткою в різних умовах при різноманітних вимогах і різних якостях паперу. Поглинання фарб оптимально налаштоване д..

Huber ROLLO-THERM
7LVGPS25 Huber ROLLO-THERM 1.00грн.

На складі


Швидкий розвиток в області технологій рольового друку пред'являє до друкарських фарб високі вимоги по частині стійкості до механічних і температурних навантажень, яким вони піддаються на високошви..

PANTONE®
X5MZQFNS PANTONE® 1.00грн.

На складі


Стандартні фарби Pantone® виробляються на основі сполучного, закріплюючого комбінованого сушіння і можуть бути використані для друку на крейдованних і офсетних паперах і картоні. Фарби Pantone® характ..

TOP FOIL
GJC4AIYE TOP FOIL 1.00грн.

На складі


Має властивість швидкого сушіння шляхом окислення, але при цьому не містить нафтових розчинників. Так само має відмінні показники адгезії, стійкості до стирання, пластичності і глянцю. Ці фарби відріз..

Wax Compound
9ABHC2VX Wax Compound 1.00грн.

На складі


Застосування Для поліпшення ковзання фарби і зниження абразивності додати до 5%. Більша кількість пасти призводить не до покращення, а тільки погіршує глянець зображення.Характеристики Значно збільшує..

Металізована фарба
VDZMMUQ5 Металізована фарба 1.00грн.

На складі


Фарба розроблена для отримання оптимального металевого блиску в офсетному друці. Це досягається за рахунок висококласного пігменту, що має низьку дисперсність частинок в поєднанні з передовим сполучни..

Офсетна фарба для рольового друку з сушкою (heatset) Midas

Серія Midas відрізняється високим глянцем, відмінними властивостями висихання і усадки, а також стабільними друкарськими властивостями. Серія також відрізняється екологічністю, завдяки використанню со..

Рольові фарби для друку без сушіння (coldset)

Переваги серії: висока адаптивність до різних типів води, відмінні друкарські властивості, високу якість відбитків і низький вміст ароматичних речовин. Характеристики: Хороший баланс «вода-фарба»; Від..

Серія фарб Aronon-T
8CAZU2PY Серія фарб Aronon-T 1.00грн.

На складі


Серія Aronon-T дозволяє друкарям передавати найтонші відтінки яскравих глянцевих кольорів. Серія Aronon-T практично не містить ароматичних речовин (вміст менше 1%), що означає поліпшені умови роботи і..

Серія фарб CoMax (EU)
M377YOLH Серія фарб CoMax (EU) 1.00грн.

На складі


Особливо рекомендується у випадках ненормованих умов друку: підвищена температура в цеху, підвищений тиск в друкованій парі. В силу своїх технічних особливостей фарба дозволяє друкувати з допустимим р..

Серія фарб ECO-MAX
8Z4JX1PS Серія фарб ECO-MAX 1.00грн.

На складі


Фарби Eco-Max мають в основі 100% рослинну олію і не містять мінеральних масел, відрізняються чудовими друкарськими властивостями, швидким висиханням і хорошою стійкістю до стирання. Низька міграція з..

Серія фарб Matt Ink.
KD0KIPP6 Серія фарб Matt Ink. 1.00грн.

На складі


Деякі поліграфісти знають про існування спеціальних фарб для роботи на матових паперах. Вважається, що ці фарби просто краще закріплюються на матовому папері. В принципі, це вірно. Механізм закріпленн..

Флуоресцентні фарби Fluorescent Pantone Ink

Оскільки ці частки мають досить великий розмір, за один фарбопрогін буває складно досягти рівномірної оптичної щільності плашок. Другий прогін рекомендується виконувати тільки після висихання відбитка..