+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Офсетні фарби

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AL-Compound
HRMR3LZP AL-Compound 1.00грн.

На складі


Запобігає вищипуванню, пов'язане з запиленою поверхнею  або недостатньої  зв'язністю волокон. Так само рекомендується застосовувати в умовах друку при низьких температурах. Зменшує налипання фарби на гуму і друкований циліндр. Al-Compound в більшій мірі знижує липкість. Рекомендується дода..

AR-04 Compound
FPJKJSC6 AR-04 Compound 1.00грн.

На складі


Покращує рівномірність друку великих плашок, робить фарбу однорідніше, допомагає уникнути марашек, зменшує "полошення" і перешкоджає викривленню листа по задньому краю. Запобігає вищипуваню. Так само, рекомендується застосовувати в умовах друку при низьких температурах. Зменшує налипання фарби на гу..

CO-06 DRIER
7NPS1G1Z CO-06 DRIER 1.00грн.

На складі


Рекомендоване дозування до 1%. Лабораторні умови: Кімнатна температура: 25 ± 1 ° C; Від. вологість: 60 ± 5%. Метод тестування: На папері Час висихання на аркуші, надрукованому на Tester 6 (окремий вал, обсяг фарби 0.05 см3, H2O: 8 крапель) тестер барабанного типуНа склі Т-ра 25 ° C, вологість 60%..

CORONA-GA5015
4PGZ51U6 CORONA-GA5015 1.00грн.

На складі


Фарби майже без запаху з мінімальним ефектом псування потрібні для друку на упаковках харчових продуктів, кондитерських виробів, косметики, сигарет і багатьох інших товарів широкого споживання. Розробка нових засобів і використання відбірної сировини і методів виробництва привели до створення офсетн..

CORONA®-MGA 5045
B83SAV72 CORONA®-MGA 5045 1.00грн.

На складі


Принципи захисту споживача вимагають, щоб упаковка захищала вміст харчових продуктів від забруднення. Матеріали, друковані фарби і лаки, таким чином, не повинні містити речовин, які можуть бути перенесені на вміст упаковки в кількості, що перевищує встановлені законом норми. Будучи відповідальним па..

F-07 GLOSS VARNISH
8ZHRFF8F F-07 GLOSS VARNISH 1.00грн.

На складі


Застосування: Покращує блиск друкованого матеріалу і регулює в'язкість офсетних фарб. Підвищує міцність фарби до стирання. Наприклад, на матових крейдованих паперах і паперах запорошених, низькоякісних. Разом з тим не створює проблем з УФ-лакуванням і ламінуванням. Відрізняється порівняно низькою ва..

HI-CURE (NP)
H4OL1SP6 HI-CURE (NP) 1.00грн.

На складі


Характеристики: Дуже швидка усадка; Відмінні друковані властивості; Гарне закріплення; Хороша стійкість до хімікатів. Технічні дані: КолірЛипкістьВ'язкістьУсадкаЗакріплення (400 об / хв) (SM) Magenta 10-13 58-59Дуже швидкаГарне Yellow 10-13 58-59Дуже швидкаГарне Cyan 10-13 58-59Дуже швидкаГарне Bl..

HI-CURE (PP)
QOJUSW81 HI-CURE (PP) 1.00грн.

На складі


Характеристики: Швидка усадка Хороші друковані властивості відмінне закріплення Хороша стійкість до хімікатів Матеріали для друку: Пластмаси (поліетилен, поліпропілен, ПВХ і ін.) Технічні дані: КолірЛипкістьВ'язкістьУсадкаЗакріплення (400 об / хв) (SM) Magenta 15-18 58-59 ШвидкаВідмінне Yellow 15-18..

PANTONE®
X5MZQFNS PANTONE® 1.00грн.

На складі


Стандартні фарби Pantone® виробляються на основі сполучного, закріплюючого комбінованого сушіння і можуть бути використані для друку на крейдованних і офсетних паперах і картоні. Фарби Pantone® характеризуються високою швидкістю початкового і конечного закріплення за рахунок вбирання в пори паперу і..

ROLLO-THERM
7LVGPS25 ROLLO-THERM 1.00грн.

На складі


Технологія друкарських фарб, повністю усуває запилювання Швидкий розвиток в області технологій рольового друку пред'являє до друкованих фарб високі вимоги по частині стійкості до механічних і температурних навантажень, яким вони піддаються на високошвидкісних машинах. Новітнє покоління наших фарб RO..

TOP FOIL
GJC4AIYE TOP FOIL 1.00грн.

На складі


Має властивість швидкого сушіння шляхом окислення, але при цьому не містить нафтових розчинників. Так само має відмінні показники адгезії, стійкості до стирання, пластичності і глянцю. Ці фарби відрізняються хорошим закріпленням і швидким висиханням. Характеристики: Відмінна стабільність при друці. ..

Wax Compound
9ABHC2VX Wax Compound 1.00грн.

На складі


Застосування: Для поліпшення ковзання фарби і зниження абразивності додати до 5%. Більша кількість пасти призводить не до покращення, а тільки погіршує глянець зображення. Характеристики: Значно збільшує міцність фарбної плівки до стирання; Зменшує відмарювання в стопі і покращує ковзання відбитків...

Металізована фарба
VDZMMUQ5 Металізована фарба 1.00грн.

На складі


Фарба розроблена для отримання оптимального металевого блиску в офсетному друці. Це досягається за рахунок висококласного пігменту, що має низьку дисперсність частинок в поєднанні з передовим сполучником. Фарба швидко виходить на баланс фарба-вода, стабільна у пресі і має хорошу адгезію на широкому ..

Офсетна фарба для рольового друку з сушкою (heatset) Midas

Серія Midas відрізняється високим глянцем, відмінними властивостями висихання і усадки, а також стабільними друкарськими властивостями. Серія також відрізняється екологічністю, завдяки використанню соєвої олії в якості основи і низькому вмісту ароматичних вуглеводнів. Сертифіковані ASA як фарби на о..

Рольові фарби для друку без сушіння (coldset)

Переваги серії: висока адаптивність до різних типів води, відмінні друкарські властивості, високу якість відбитків і низький вміст ароматичних речовин. Характеристики: Хороший баланс «вода-фарба»; Відмінні друкарські властивості; Хороша стійкість до стирання.Застосування: Друкарська машинаШвидкість..

Серія фарб Aronon-T
8CAZU2PY Серія фарб Aronon-T 1.00грн.

На складі


Фарба сертифікована і відповідає стандарту ISO 2846-1.Переваги: відсутність вищипування поверхневого шару паперів зі слабким проклеюванням (в тому числі китайських виробників). Мінімальна «набивання» на офсетній гумі. високий рівень глянцю і швидке закріплення на відбитку; підвищена зносостійкість; ..

Серія фарб CoMax (EU)
M377YOLH Серія фарб CoMax (EU) 1.00грн.

На складі


Особливо рекомендується у випадках ненормованих умов друку: підвищена температура в цеху, підвищений тиск в друкованій парі. В силу своїх технічних особливостей фарба дозволяє друкувати з допустимим розтисненням тоді, коли інші фарби дають підвищене розтиснення.Ступінь липкості Значення на 400 об / ..

Серія фарб ECO-MAX
8Z4JX1PS Серія фарб ECO-MAX 1.00грн.

На складі


Фарби Eco-Max мають в основі 100% рослинну олію і не містять мінеральних масел, відрізняються чудовими друкарськими властивостями, швидким висиханням і хорошою стійкістю до стирання. Низька міграція запаху.Характеристики: Чи не містять летких органічних компонентів (менше 1% - EPA 24); На основі соє..

Серія фарб Matt Ink.
KD0KIPP6 Серія фарб Matt Ink. 1.00грн.

На складі


Деякі поліграфісти знають про існування спеціальних фарб для роботи на матових паперах. Вважається, що ці фарби просто краще закріплюються на матовому папері. В принципі, це вірно. Механізм закріплення фарби на матовому папері дещо відрізняється від того, як це відбувається на глянцевому папері. Але..

Флуоресцентні фарби Fluorescent Pantone Ink

Оскільки ці частки мають досить великий розмір, за один фарбопрогін буває складно досягти рівномірної оптичної щільності плашок. Другий прогін рекомендується виконувати тільки після висихання відбитка. Для досягнення максимального оптичного ефекту флуоресцентної фарби слід застосовувати в основному ..

Чорні фарби для друку газет ROLLO - TEMP

Вимоги до зовнішнього вигляду і якості щоденних газет постійно зростають. У той же самий час швидкість роботи машин, на яких виробляється газетний друк, вимагає від фарб високий ступінь стійкості і стабільності. Для того, щоб врахувати ці вимоги, необхідно мати надійні фарби, які самостійно з максим..