044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Барвник для пластику

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Біорозкладні суперконцентрати

Біорозкладний суперконцентрат - біорозкладна та компостована суміш для роздування та лиття плівок. Вона має хороші механічні властивості з хорошими характеристиками поверхні.​ Біорозкладний суперко..

Суперконцентрат розсіювача
SR001 Суперконцентрат розсіювача 0.00грн.

На складі


Суперконцентрат розсіювача забезпечує ефект непрозорості у поєднанні з підвищеною туманністю/дифузністю поліолефінових плівок, не впливаючи на колір продукту...

Суперконцентрати ІЧ-засобів
S002 Суперконцентрати ІЧ-засобів 0.00грн.

На складі


Суперконцентрати ІЧ-засобів містять добавки, що поглинають тепло, що випромінюється парниками та теплицями вночі, і допомагають підтримувати вищі нічні температури, знизити споживання енергії, поперед..

Суперконцентрати (мастербатчі) кольорові Суперконцентрати (мастербатчі) кольорові Суперконцентрати (мастербатчі) кольорові Суперконцентрати (мастербатчі) кольорові

Кольорові суперконцентрати барвників (Мастербатчі) Барвник – це матеріал, що змінює колір відбитого або пропущеного світла внаслідок селективного поглинання довжиною хвилі. Це може бути пігме..

Білий суперконцентрат барвника (мастербатч)

Білі маткові суміші з високим вмістом TiO2 (титану) забезпечують оптимальне покриття, чудове відбілювання та високу термічну міцність. Продукти з вмістом титану в діапазоні від 40% до 70% можуть бути..

Суперконцентрати освітлювальні
7W5HK3U0 Суперконцентрати освітлювальні 1.00грн.

На складі


Суперконцентрати освітлювально-ядроутворювальних добавок - новий прояснювальний засіб, що забезпечує революційний рівень прозорості, а також надає виробам з PP оптимальний баланс жорсткості/міцності д..

Чорний суперконцентрат барвника (мастербатч)

Чорні барвники полімерів з високим вмістом вуглецю характеризуються чудовою дисперсністю, матовою та глянсовою природою, високою термічною міцністю та економічною ефективністю. Продукти з вмістом вуг..

Барвник для пластмас

Пігменти - це органічні або неорганічні частинки, додані до полімерної основи для надання певного кольору або функціональних переваг пластику. Шукаєте детальну інформацію про барвники для пластмас? Перегляньте різні сімейства пігментів і барвників для промисловості пластмас (органічні, неорганічні, технічний вуглець...), а також їхні ключові характеристики, робочі властивості та рішення для обробки.

Барвник для пластику - основні сімейства та робочі властивості

Барвники пластмас - це нерозчинні органічні або неорганічні частинки, додані до полімерної основи для надання певного кольору пластику. Пігменти, які є органічними за своєю природою, важко диспергувати та мають тенденцію до утворення агломератів (згустків пігментних частинок). Ці агломерати можуть спричинити плями та плями на кінцевому продукті.

З іншого боку, неорганічні барвники, такі як: оксиди та сульфіди металів, сажа тощо легше диспергуються в смолі. Серед неорганічних пігментів діоксид титану є найбільш широко використовуваним пігментом у промисловості пластмас.

Родини барвників для пластмас поділяються на:

 • Органічні барвники для пластику
 • Неорганічні барвники
 • Сажа
 • Білі пігменти
 • Пігменти спеціального ефекту
 • Алюмінієві барвники

Експлуатаційні властивості барвників для пластмас


Основні експлуатаційні властивості барвників у пластмасах визначаються їх стійкістю до погодних умов або старінням, світлостійкістю, викривленням або зародженням і прозорістю.

Атмосферостійкість / Старіння


Вплив сонячного світла та деяких видів штучного світла може мати негативний вплив на термін служби пластикових виробів. Отже, полімери, які використовуються на відкритому повітрі, часто вимагають захисту від ультрафіолетового випромінювання та стійких до погодних умов барвників пластику (пластмас).

Роль і функції пластичних барвників

Барвники для пластику не просто додають кольору в наше життя, вони допомагають створити імідж продукту, а також підвищити зручність використання та якість.
Ефект забарвлення найбільш помітний в оздобленні. У випадку з косметикою, побутовою технікою та салоном автомобіля вміло створює відчуття розкоші та гідності, створюючи колір та блиск залежно від матеріалів.

Забарвлення також відіграє роль ідентифікації. На прикладі нашого повсякденного життя кришка пластикових пляшок для гарячих напоїв однорідно помаранчева. Тому ми можемо відразу визначити гарячі напої. Кольори також визначено на основі світових стандартів для чіткої ідентифікації продуктів під час будівництва або в разі надзвичайної ситуації, наприклад синій для водопровідних труб і жовтий для газових труб.

Крім того, кольори ефективно використовуються для захисту вмісту. Наприклад, зовнішня сторона продукту пофарбована в чорний колір, щоб захистити його від УФ-променів і запобігти псуванню його вмісту.

Роль і функції барвників для пластмас (пластику)

Барвники для пластику не лише додають колір, але й відіграють певну роль у покращенні функціональності продуктів, відомі як функціональні барвники для пластику.
Наприклад, автомобільні бампери та контейнери використовують сажу як пластичні барвники для покращення стійкості до погодних умов (*Стійкість до зміни температури, вітру та дощу.)

Крім того, барвникам для пластику можна додати такі функції, як провідність і антистатичні властивості. У випадку продуктів, включаючи комп’ютери та випробувальне обладнання, що містить прецизійні елементи, таке як мікросхеми IC, навіть незначний струм спричиняє несправність і поломку. 

Однак пластикові матеріали, які їх захищають, зазвичай заряджаються електрикою. Це видно по пилу, який притягується, коли ви терте пластиковий лист. У цьому випадку можна замішати пластикові барвники з високою провідністю в пластмаси, щоб вивільнити електрику назовні, знизивши ризик поломки.

Інші приклади використання включають використання білих барвників пластику для задніх листів сонячних елементів для підвищення ефективності виробництва електроенергії шляхом відбиття світла всередині.

Види барвників для пластику

Типи барвників для пластмас в основному включають маткові суміші, кольорові гранули, кольорові суміші, сухі барвники, пастоподібні барвники та рідкі маткові суміші. Вони змішуються з натуральними гранулами (*пластики у формі зерна перед додаванням барвників) і формуються для виробництва пластикових виробів.