044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


3ZZ22FUJ Друк

Masterbatch-MH

Білий суперконцентрат барвника (мастербатч)

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Білі суперконцентрати з високим вмістом TiO2 (титану) забезпечують оптимальне покриття, відмінне відбілювання та високу термічну міцність. Продукти з вмістом титану в діапазоні від 40 до 70% можуть бути виготовлені у молочному та крижано-білому кольорі.

Білі маткові суміші з високим вмістом TiO2 (титану) забезпечують оптимальне покриття, чудове відбілювання та високу термічну міцність.
Продукти з вмістом титану в діапазоні від 40% до 70% можуть бути виготовлені в молочному та крижано-білому кольорі.

Сфери використання:

 • Біла та побутова техніка
 • Труба і з'єднання
 • Електротехніка/Електроніка
 • ПВХ
 • Кабель

Білі суперконцентрати барвників або мастербатчі (masterbatches) ми пропонуємо на різній основі:

 • поліетилен PE для поліолефінів (поліетилен PE, поліпропілен PP та їх кополімери). Вони використовуються для виробництва плівки та ливарних виробів;
 • поліпропілен для виробів з поліпропілену РР та їх кополімерів. Вони використовуються для виробництва плівки та ливарних виробів, ниток, волокон, тонких плівок;
 • полістирол для виробництва виробів з полістиролу РS, полістиролу загального призначення GPPS та їх кополімерів. Вони використовуються для виробництва листів та ливарних виробів;
 • полівінілхлорид PVC. Вони застосовуються для виробництва листів, вагонки, кабельно-провідникової продукції;
 • полілактид PLA для виробництва біорозкладних виробів. Вони застосовуються всім типових застосувань;
 • поліетилентерафталат PET для виробництва виробів із ПЕТ, таких як преформи, пляшки, листи тощо.

Технічна інформація

Суперконцентрати WHITE є концентратами двоокису титану (TiO2) у полімерному носії. Вони пропонують зручний спосіб внесення вугільного двоокису титану до термопластичних продуктів для отримання білого кольору без забруднення пилом. Вони відрізняються ідеальною дисперсією і плинністю, даючи хорошу силу та легкість роботи, що криє. TiO2 іншої кристалічної структури можуть використовуватися на вимогу.
Суперконцентрати WHITE мають молочний, блакитний або екстра-блакитний відтінки білого. Деякі типи містять карбонат кальцію як наповнювач, що означає економність і технічні переваги в ряді додатків.
Усі суперконцентрати WHITE (крім обумовлених особливо) схвалені для застосування у контакті з харчовими продуктами. Поставляються у формі звичайних гранул у 25-кілограмових поліетиленових мішках із клапанами на палетах.

Посібник з вибору

a) Інжекційне та видувне формування
Вони містять частку карбонату кальцію, що забезпечує стабільність розмірів, підвищує жорсткість кінцевого продукту, а також забезпечує швидке охолодження прес-форми, тобто підвищує продуктивність.
Завдяки відносно низькому рівню пігменту, який потрібно виробам великої товщини для досягнення достатньої непрозорості, рекомендується додавати суперконцентрат в пропорції не нижче 1% для забезпечення правильної гомогенізації і змішування полімеру.
Для додатків, яким потрібні антистатичні властивості для полегшення виробництва та/або кінцевого користування, існує спеціальні версії з різними типами/рівнями вмісту антистатичних добавок. Типове застосування - термоформовані вироби з PP для пакування харчових продуктів чи відра для харчових продуктів чи фарб.

b) Плівки
Для порівняно товстих LDPE плівок (магазинні пакети, пакети підвищеної міцності тощо д. товщиною 40-200 мікрон).
Для тонких LDPE, LLDPE та HDPE плівок рекомендуються суперконцентрати з високим вмістом TiO2 та найкращим ступенем дисперсії. Для великих обсягів виробництва та/або високотемпературної екструзії, особливо HDPE, такі спеціальні сорти пропонують додаткові переваги:

i) З вмістом PPA (полімерна технологічна добавка), яка полегшує екструзію, знижує накопичення на головці, розтріскування розплаву та поверхневі дефекти.

ii) Містить особливий тип двоокису титану з дуже низьким вмістом летких речовин і попереджає накопичення на прес-формі, згоряння частинок та утворення "мереж".
Для стріч-плівки для силосування поєднує в собі 60% спеціально відібраного TiO2 з перевіреним УФ-стабілізатором для даної програми (термін служби 1 рік при товщині 20-25 мікрон).
Для зовнішніх додатків, які потребують підвищеної стійкості до атмосферних явищ, що містять стійкий TiO2.

c) Термоформування та інжекційне формування PP та PS
Суперконцентрати PS та PP рекомендуються для виробів із PS та PP, яким вони забезпечують покращену дисперсію, не впливаючи на механічні властивості кінцевого продукту.

d) PP стрічки
Містять відносно велику кількість карбонату кальцію і є одночасно економними та технічно надійними, оскільки підвищують антифібриляційні властивості.

e) Волокна PP
Для BCF CF та штапельного волокна, а також для вироблених продуктів. Завдяки чудовій дисперсії та особливо відрегульованій плинності, вони уможливлюють рівні та довгі тиражі виробництва.

f) PVC-кабелі
Для кабелів PVC та інших виробів із пластифікованого PVC, оскільки вони мають ті відтінки RAL, які є стандартними для кабельної індустрії.

g) PET листи та пляшки
Для екструзії PET та видувного формування.
Модифіковані версії зазначених вище продуктів можуть бути виготовлені на замовлення, наприклад, з іншою смолою, що несе, іншим типом або вмістом білих пігментів / добавок.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]