+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Післядрукарське поліграфічне обладнання

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Клейові системи Baumer hhs
B47211HH Клейові системи Baumer hhs 0.00грн.

На складі


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Система дозволяє знизити витрату клею, виключити появу виробничого браку і зменшити споживання електроенер..

Bourg Bleed Crease Module
863EKVAL Bourg Bleed Crease Module 1.00грн.

На складі


ХарактеристикиПеревагиВигодаФормат паперу Широкий вибір Широкий спектр форматів буклетівСумісність - Bourg Sheet Feeder - Bourg Booklet Maker, Bourg Document Finisher Виготовлення буклетів з цифрових відбитків Графічний інтерфейс користувача (GUI) (опціональний) - Зручний кольоровий сенсорний екран ..

Bourg Book Loader
NBALPAHT Bourg Book Loader 1.00грн.

На складі


ХарактеристикиПеревагиВигодаЛоток завантаження Всього за кілька хвилин оператор може завантажити в машину до 120 книжкових блоків У оператора з'являється від 8 до 25 хвилин вільного часу на виконання інших завдань, поки машина працює автономно Безперервна подача книжкових блоків Затиск подає книжков..

Bourg Sheet Feeder
378SQ0BR Bourg Sheet Feeder 1.00грн.

На складі


Завдяки можливості використання візків і паллет принтера, стопи підібраних документів - віддрукованих на цифрових кольорових, цифрових монохромних або офсетних машинах - легко подаються в фінішне обладнання. "Near-line" -Додатків BSF + BCM-e + BM-e являють собою ідеальне рішення для цифрових принтер..

Buhrs 1000
T6JKR5XY Buhrs 1000 1.00грн.

На складі


Час налаштувань скорочено, завдяки моторизованим і автоматизованим регулюванням модуля обгортання. Зручна в користуванні панель оператора робить Buhrs 1000 дуже легкою в роботі. Конструкція машини забезпечує безпеку і ергономічність. Вона не тільки відповідає вимогам оператора до ергономіки, але і з..

Buhrs 3000
XXU57ZWW Buhrs 3000 1.00грн.

На складі


Представляємо нову Buhrs 3000, яка встановлює нові світові стандарти пакування в плівку - BuhrsWrap. Інноваційні розробки дозволяють значно поліпшити зовнішній вигляд і подачу газет, журналів та іншої продукції ЗМІ на ринку. Система Easy Opening і поздовжнє перфорація дозволяють легко розкрити упако..

Buhrs 4000
IK8PWJQ9 Buhrs 4000 1.00грн.

На складі


Нові властивості З серією Buhrs 4000 немає необхідності зупиняти систему між двома різними видами робіт, що надзвичайно підвищує продуктивність! Досягти цього дозволяють три основних властивості. Пристрої подачі автоматично синхронізуються з ланцюгом системи (AFS) і включаються в роботу автоматично ..

Buhrs BB300
QX989H80 Buhrs BB300 1.00грн.

На складі


Системи Buhrs призначені для підготовки до поширення друкованих видань, журналів, газет, документів, рекламних розсилок, книг, відео, компакт-дисків та листівок. Buhrs - партнер для поштових організацій, видавництв, друкарень, фірм, що займаються поштовою рекламою, банків, бюро обслуговування, страх..

Buhrs BB300 10K
JX7O3V6E Buhrs BB300 10K 1.00грн.

На складі


Гнучка конвертувальна система Прибутки на ринку мейлінгового індустрії залежать від ККД виробництва, високого виходу готової продукції. Постійно зростаюча потреба зробити процеси по обробці мейлінгу економічніше і надійніше може бути виконана більш гнучкою, стабільною і ефективною конвертувальною си..

Buhrs BB300 Solo
I40GCZ6T Buhrs BB300 Solo 1.00грн.

На складі


Buhrs - світовий лідер з виробництва систем пакування поштових відправлень і рішень для фулфілмента. Компанія розробляє, виробляє, продає та обслуговує системи поекземплярной упаковки продукції в папір і плівку, Конвертувальне обладнання та устаткування для фулфілмента. Buhrs - партнер для поштових ..

Buhrs BB600
WTTX9GOC Buhrs BB600 1.00грн.

На складі


Концерн BUHRS пропонує Вашій увазі найновішу конвертувальну систему ВВ600. Перевагою системи ВВ600 є те, що вона може обробляти різні формати вкладень і конвертів від С6 до В5 при продуктивності до 13 000 конвертів на годину. Незмінний успіх Облік витрат і разом з цим економічність при розсилці пошт..

Buhrs ВВ700
P4JUQ9RA Buhrs ВВ700 1.00грн.

На складі


Незалежно від спеціалізації бізнесу, трансакції або директ мейл, для досягнення високого виходу готового продукту знадобляться технології, які не мають обмежень в гнучкості, довговічності і модульності. На додаток до вищезазначених якостей ВВ700 пропонує інтелект, необхідний для забезпечення цілісно..

C.P. Bourg BB2000
JVBNMQ6G C.P. Bourg BB2000 1.00грн.

На складі


Конструкція біндера забезпечує повну безпеку для оператора, простоту в експлуатації, швидке налаштування і зміну режимів в залежності від виду роботи. Унікальність цієї моделі полягає в поєднанні ефективного вібростола, диска торшенірування, що наносить насічки, поперечних ножів і автоматичного висо..

C.P. Bourg BB3001
PX89P8FU C.P. Bourg BB3001 1.00грн.

На складі


Виготовлення книги на цій моделі проходить всі технологічні операції, сукупність яких гарантує високоякісне скріплення. Вибростол вирівнює листи або зошити відносно один одного. Металева фреза зрізує корінець на глибину 2,5 мм. Додаткові ножі наносять насічки. Паперовий пил видаляється з корінця авт..

C.P. Bourg BB4004
T09H66G5 C.P. Bourg BB4004 1.00грн.

На складі


Обкладинка подається пневматичним самонакладом. Готова продукція автоматично виводиться і укладається на електричний транспортер. Машина оснащена центральним пультом управління з дисплеєм. Відведення паперової тирси, пилу і диму в тканинний мішок...

C.P. Bourg Binder 3102 EVA / PUR-N
NYT1BLI2 C.P. Bourg Binder 3102 EVA / PUR-N 1.00грн.

На складі


ХарактеристикиПеревагиВигодаЗавантажувальний лоток Всього за кілька хвилин оператор може завантажити в машину до 120 книжкових блоків У оператора з'являється від 8 до 25 хвилин вільного часу на виконання інших завдань, поки машина працює автономно Модуль безперервної подачі книжкових блоків 1 Затиск..

C.P. Bourg Booklet Maker
JOWQXAFU C.P. Bourg Booklet Maker 1.00грн.

На складі


Великий розмір буклетів (370 x 600 мм) і буклети формату A4 "альбомної" орієнтації також легко виготовляються на BM-e. "Off-line" -Додатків BSF + BCM-e + BM-e являють собою ідеальне рішення для цифрових принтерів. Висновок будь-якого друкувального пристрою (цифрового і / або офсетного) може бути лег..

C.P. Bourg ВВ1001
Y0PI0XJT C.P. Bourg ВВ1001 1.00грн.

На складі


Машина має настільну конфігурацію. Робота з пристроєм не вимагає спеціального навчання.Особливості: Простота налаштування машини на товщину книги (4 положення); Продуктивність - до 200 блоків на годину; Ємність резервуара з клеєм - до 400 блоків (формату А4); Товщина клейового шару - до 3 мм; Час ви..

MB autoSET 18 / XT
WRMO4CBV MB autoSET 18 / XT 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: автоматичне налашатування на формат - системи подачі, модуля акумуляції листів перед фальцюванням, чотирьохкасетної фальцевальной станції і станції накопичення після фальцювання, листопроводної системи, самонакладів вкладень, модуля подачі конвертів, станцій загину клапана і за..

MB Labeller MR393 TL
N11IHDEO MB Labeller MR393 TL 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: модульна побудова; мобільна несуча база; інтеграція в лінію з іншими пристроями; подача продукції з фальцевальної системи; центральний пульт управління; система контролю наявності етикеткової стрічки. Технічні характеристики Labeller MR393 TL Товщина продукції, мм до 5 Ширина п..

MB leafletFOLDER NET 21
3OMDYSHD MB leafletFOLDER NET 21 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: онлайн-версія впроваджується в потокову фасувальну лінію і повністю з нею синхронізується; автономна версія може також виробляти іншу фальцьовану продукцію, наприклад, рекламні буклети; автономна версія крім спеціалізованої продукції, може виробляти будь-яку іншу Фальцьована пр..

MB Multimaster 38 PBA
KV1KMKUR MB Multimaster 38 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; пневматичний самонаклад зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 4 до 6 касет; опціональні ріжучі, перфораційні і бігувальні ножі; лічильник компле..

MB multipageMAILER
1BJX8YF7 MB multipageMAILER 1.00грн.

На складі


Подача здійснюється з листового самонакладу, з рулону або безпосередньо з цифрової друкарської машини. У новому акумуляційному модулі за один цикл проводиться комплектація відправлення, наноситься клей і здійснюється фальцювання. Крім виготовлення оригінальних поштових відправлень системи multipageM..

MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA
Q7M7J3EH MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; три типи самонакладів: фрикційний, пневматичний або пневматичний зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 2 до 4 касет; опціональні ріжучі, перфора..

MB prestigeFOLD NET 38/52/66
5VKOZ54L MB prestigeFOLD NET 38/52/66 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: пневматичний або високостапельний самонаклад; бічний роздув стопи; подача листа вакуумним барабаном і присосками за задій край; автоматична наслаштування всіх параметрів фальцювання на формат (самонакладу і столу рівняння, касет і валів, приймального пристрою) з сенсорного пуль..