+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Обладнання для цифрового друку

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Pantone Color Match Card - карта кольорокорекції

Карта кольорокорекції Pantone Color Match Card має розміри кредитної карти, і з нею підібрати Pantone під надихаючий колір стає так само просто, як зробити знімок - з рівнем точності, що наближається до дорогих пристроїв вимірювання кольорів. ХарактеристикиЛамінований картонний матеріал легкий ..

Клейові системи Baumer hhs
B47211HH Клейові системи Baumer hhs 0.00грн.

На складі


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Система дозволяє знизити витрату клею, виключити появу виробничого браку і зменшити споживання електроенер..

Canon imagePRESS C165 - повноколірна цифрова друкарська машина

Розкрийте свій творчий потенціал з imagePRESS C165Canon imagePRESS C165 - кольорова друкарська система початкового рівня з можливостями продуктивного обладнання. Висока якість друку на різних матеріалах і повторюваність кольору є відмітною перевагою для використання в різних сегментах друкарського р..

Canon imagePRESS C710 - повноколірна цифрова друкарська машина

Цифрова повноколірна друкарська машина Canon ImagePRESS C710 - це продуктивне і доступне рішення, побудоване на інноваційних технологіях, які гарантують стабільну якість друку для самого широкого спектру додатків. Офсетний растрЦифрові відбитки, отримані на Canon imagePRESS С710, практично не від..

Canon imagePRESS C8000VP / C10000VP - повноколірна цифрова друкарська машина

Переваги Оптимальна продуктивність для широкого спектра паперу, щільністю до 350 г / м² Швидкість друку до 80 стор. / Хв, навіть при друці великих тиражів і на змішаних видах паперів Найвища і стабільну якість кольору від першого до останнього відбитка Яскравий друк навіть на текстурованому папері О..

Canon imageRUNNER ADVANCE DX 8700 Printer - монохромна друкарська машина

Професійна фінішна обробка Створюйте продукцію виняткової якості з широким спектром рішень для фінішної обробки в будь-якому середовищі друку.Інноваційне сканування Новий механізм подачі паперу і скло з технологією захисту від плям Canon забезпечують високошвидкісне і точне сканування. Спільна робот..

Canon varioPRINT 115/130/140 - монохромна цифрова друкарська машина

Висока надійність Лідер по надійності на ринку, цей принтер дарує користувачу впевненість і спокій, все завдяки міцній конструкції і мінімальним строками технічного обслуговування.Високі стандарти і ефективність Унікальний цифровий процес Canon Océ DirectPress забезпечує незмінно високу якість друку..

Casemaker Digi Caser
G0KBUNEC Casemaker Digi Caser 1.00грн.

На складі


Digi Caser - оптимальна напівавтоматична машина для виготовлення обкладинок малими і середніми тиражами. Завдяки автоматизованим функціям загину, склейки та зручному пристрою автоподачі, машина здатна виготовляти різноманітні види продукції: тверді книжкові обкладинки, настільні календарі, папки і т..

Cпектрофотометр X-Rite i1Pro 2
QBLU98EW Cпектрофотометр X-Rite i1Pro 2 1.00грн.

На складі


Основні особливості нового спектрофотометра i1Pro 2: Нова конструкція джерела світла дозволяє проводити вимірювання в 3-х стандартизованих умовах вимірювання (ISO 13655 M0: вольфрам, ISO 13655 M1: D50, ISO 13655 M2: UV-Cut) і використовувати функцію компенсації оптичного відбілювача (Optical Brighte..

Digi Binding машина для виготовлення фотокниг

Клейова система машини Digi Binder дає можливість працювати з щільними паперами, фотопапером та іншою продукцією, надрукованою цифровим способом. Digi Binder також може вшивати жорсткі вставки зі сторінок ДВП між зошитами блоку. Технічні характеристики Максимальний розмір, мм 370 x 310 Мінімальний р..

Digi C 'Taper
54CWH3O7 Digi C 'Taper 1.00грн.

На складі


Центральне скріплення стає все більш затребуваним рішенням при виготовленні фотоальбомів і фотокниг, так як дозволяє досягти високоточної фальцовки, а також уникнути проблеми розтріскування. Особливо цей метод важливий для збільшення розміру цифрових відбитків, обмежених форматом друку. Машина Kisun..

Digi Gilder R Напівавтоматична машина для золочення торців книжкового блоку

Незвичайне і красиве зовнішнє оформлення зробить Вашу книгу більш вигідною в очах покупця. Унікальне оформлення обрадує навіть найвибагливішу людини. А Ваші родичі, близькі, партнери по бізнесу запам'ятають такий подарунок надовго! Особливості машини: Гаряче тиснення фольгою Легка експлуатація Обріз..

Digi Gilder S Автоматична машина для золочення обрізів книжкового блоку

Незвичайне і красиве зовнішнє оформлення зробить Вашу книгу більш вигідною в очах покупця. Унікальне оформлення потішить навіть найвибагливішу людини. А Ваші родичі, близькі, партнери по бізнесу запам'ятають такий подарунок надовго! Особливості цієї машини: гаряче тиснення фольгою (золочення) альбом..

Digi Joint Former машина для обтиску корінця

Технічні характеристики: Продуктивність (швидкість роботи), книг / год до 100 Максимальний розмір книги, мм 400х400 Мінімальний розмір книги, мм 136х136 Товщина книги, мм 8-60 Габарити (ДxШxВ), мм 600х600х1000Вага, кг 115..

Farnsworth Munsell 100 Hue Test (Тест Фарнсворта Манселла)

Цей портативний 15-хвилинний тест аналізує, наскільки точно Ви бачите колір. Просте у використанні ПО для підрахунку балів покаже, чи не спостерігається у Вас порушення колірного зору, наприклад, дальтонізм, і, якщо так, то в якій частині спектра. Про тест Тест Farnsworth-Munsell 100 Hue використов..

GCC Label Express
JD3X9LZ8 GCC Label Express 1.00грн.

На складі


Поряд з автоматичною системою намотування/розмотування, пристроєм видалення відходів, CCD камерою і модулями поздовжнього різання модель GCC Label Express пропонує готове автоматизоване рішення для рулонного різання етикеток.Переваги Автоматична система намотування/розмотування з ультразвуковим..

MB autoSET 18 / XT
WRMO4CBV MB autoSET 18 / XT 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: автоматичне налашатування на формат - системи подачі, модуля акумуляції листів перед фальцюванням, чотирьохкасетної фальцевальной станції і станції накопичення після фальцювання, листопроводної системи, самонакладів вкладень, модуля подачі конвертів, станцій загину клапана і за..

MB Labeller MR393 TL
N11IHDEO MB Labeller MR393 TL 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: модульна побудова; мобільна несуча база; інтеграція в лінію з іншими пристроями; подача продукції з фальцевальної системи; центральний пульт управління; система контролю наявності етикеткової стрічки. Технічні характеристики Labeller MR393 TL Товщина продукції, мм до 5 Ширина п..

MB leafletFOLDER NET 21
3OMDYSHD MB leafletFOLDER NET 21 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: онлайн-версія впроваджується в потокову фасувальну лінію і повністю з нею синхронізується; автономна версія може також виробляти іншу фальцьовану продукцію, наприклад, рекламні буклети; автономна версія крім спеціалізованої продукції, може виробляти будь-яку іншу Фальцьована пр..

MB Multimaster 38 PBA
KV1KMKUR MB Multimaster 38 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; пневматичний самонаклад зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 4 до 6 касет; опціональні ріжучі, перфораційні і бігувальні ножі; лічильник компле..

MB multipageMAILER
1BJX8YF7 MB multipageMAILER 1.00грн.

На складі


Подача здійснюється з листового самонакладу, з рулону або безпосередньо з цифрової друкарської машини. У новому акумуляційному модулі за один цикл проводиться комплектація відправлення, наноситься клей і здійснюється фальцювання. Крім виготовлення оригінальних поштових відправлень системи multipageM..

MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA
Q7M7J3EH MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; три типи самонакладів: фрикційний, пневматичний або пневматичний зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 2 до 4 касет; опціональні ріжучі, перфора..

MB prestigeFOLD NET 38/52/66
5VKOZ54L MB prestigeFOLD NET 38/52/66 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: пневматичний або високостапельний самонаклад; бічний роздув стопи; подача листа вакуумним барабаном і присосками за задій край; автоматична наслаштування всіх параметрів фальцювання на формат (самонакладу і столу рівняння, касет і валів, приймального пристрою) з сенсорного пуль..

MB System NET 52
PT7RER3W MB System NET 52 1.00грн.

На складі


Системи на базі фальцювальних машин з автоматичним налаштуванням prestigeFOLD NET оснащуються різними типами подавальних і допоміжних пристроїв. Зручність експлуатації, короткий час приладження і мінімальні відходи - унікальні переваги рішень. Лінійка представлена наступними системами...

MB System NET 52 ACCU
ZM3UOXKU MB System NET 52 ACCU 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: при виробництві поштових відправлень крім рулонної подачі система оснащується пристроєм подачі нескінченного формуляра зі стопи з наступним фальцюванням листів або сформованих комплектів документів; при виробництві книжково-журнальної продукції система оснащується пристроєм рул..

Поліграфічне обладнання для цифрового друку в Україні. У розділі представлені системи повноколірного цифрового друку, післядрукарське обладнання та витратні матеріали. Також пропонуємо вашій увазі рішення для оптимізації поштових розсилок, гравіювання і виробництва фотокниг.