044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


M5C5996N Друк

PANTONE

Pantone Color Bridge Coated

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Довідник у вигляді віяла Color Bridge (англ. колірний міст) призначений для перекладу сумішевих кольорів Pantone в інші колірні формати, такі як CMYK, RGB. Він дозволяє відтворювати кольори Pantone з максимально можливою відповідністю оригіналу в середовищах, де використання сумішевих кольорів неможливе.

Color Bridge містить 1649 сумішевих кольорів Pantone (включаючи 336 нових сумішевих кольорів системи Plus 2012 року) і їх найближчі аналоги, надруковані 4-х фарбним процесом CMYK. Кольорові плашки розміщені в зручному для наочного порівняння форматі. Кольори CMYK надруковані у відповідності зі специфікаціями ISO і G7, тому одна і та ж версія може використовуватися по всьому світу. Видрукуваний на глянцевому крейдованому папері.

Також включає значення sRGB і HTML для кожного кольору, що дозволяє максимально точно передавати кольори Pantone на комп'ютерному моніторі і в веб-дизайні.

Дизайнери можуть використовувати Color Bridge аналогічно довіднику Formula Guide, для вибору сумішевих кольорів і оцінки їх відображення на друці ще на етапі створення макета. Але Color Bridge дає додаткову цінну інформацію: як даний сумішевих колір буде виглядати при спробі надрукувати його 4-х фарбним друком CMYK. Деякі кольори Pantone передаються в CMYK цілком задовільно, в той час як багато при 4-х фарбному друці різко змінюють вигляд. Color Bridge дозволить дизайнеру заздалегідь передбачити ці ефекти.

Дизайнерам комп'ютерної графіки та веб-дизайнерам неоціненну допомогу в роботі нададуть наведені для кожного кольору Pantone RGB і Web значення. Вони дозволять передати кольору Pantone в комп'ютерній графіці і дизайні веб-сайтів. Цифрові бібліотеки для популярних графічних додатків також доступні для скачування з сайту Pantone. Довідник подбав і про безпроблемну і однозначну передачу інформації кольорів іншим учасникам виробничого ланцюжка: працівникам препресса, співробітникам друкарень. Як і в інших довідниках, кожен сумішевий колір Pantone ідентифікується індивідуальним номером. CMYK-аналоги ідентифікуються спеціальним префіксом, що показує що даний колір друкується в CMYK. Також для них наводяться значення растра CMYK в процентах. Це дозволяє передати інформацію про колір, навіть якщо друкарня не має свого примірника Color Bridge.

Для друкарень Color Bridge також є надзвичайно корисним довідником, завдяки наведеним значенням растра CMYK дозволяє швидко і однозначно перевести сумішевих колір Pantone в 4-х фарбний друк. Також довідник дозволяє перевірити правильність друку, причому як сумішевого, так і CMYK, шляхом порівняння з еталоном в довіднику, візуально або за допомогою обладнання для вимірювання кольору. У довідник включена унікальна шкала для оцінки освітленості ColorChecker Lighting Indicator. Створена дослідниками англійської інституту кольору Munsell, ця шкала дозволяє безпомилково визначити, чи відповідає освітлення, під яким відбувається оцінка кольору, необхідним вимогам.

Використання цієї шкали гарантує відсутність помилок в роботі з кольором. Окрема сторінка довідника приділена інструменту корекції цифрових зображень ColorChecker Primer. Це шкала-мішень призначена для корекції зображень, знятих за допомогою цифрової фотокамери. Сфотографувавши цю сторінку на одному, калібрувальному знімку з серії, пізніше, в програмі конвертації RAW або графічному редакторі можна, використовуючи кольору шкали як відправні точки, налаштовувати баланс білого на фотографії, відслідковувати правильність передачі кольору і здійснювати творчу корекцію. Зроблені на калібрувальному знімку налаштування можна автоматично застосувати до всіх фотографій в серії, зробивши групову корекцію. Поєднуючи уявлення всіх кольорів Pantone для сумішевих, CMYK друку, комп'ютерної графіки та веб-дизайну і шкалу-мішень для цифрової фотографії, Color Bridge є ідеальним інструментом для дизайнера-універсала або невеликого рекламного агентства.

Характеристики

 • Тисяча шістсот сорок дев'ять кольорів Pantone;
 • хроматично упорядкований формат у вигляді портативного віяла;
 • поруч з кожним сумішевим кольором відображаються найближчі за кольором зразки, видруковані в CMYK, зі значеннями растра у відсотках;
 • значення sRGB і HTML для сумішевих кольорів;
 • кольори надруковані в обріз для простої і точної перевірки кольорів;
 • FSC-сумісна папір нормованої щільності для друку тексту;
 • програма Pantone Color Manager для поновлення кольорів Pantone в популярних додатках для графічного дизайну;
 • зміст;
 • кожен колір ідентифікується точно визначеним номером Pantone або назвою;
 • включає індикатор освітленості ColorChecker Lighting Indicator для допомоги в оцінці умов освітлення;
 • включає ColorChecker Primer для коригування кольорів зображень.

Переваги

 • Один довідник з широкими можливостями використання;
 • економить гроші, надаючи інформацію, чи може колір бути адекватно відображено в палітрі CMYK;
 • при необхідності значення растра в відсотках CMYK служать в якості стартових точок для налаштування відповідності кольорів;
 • дозволяє уникнути небажаних сюрпризів ще до фінансових витрат на передсерійне виробництво і друк;
 • оптимально відображає кольори на моніторах і веб-сторінках;
 • візуалізує сумішеві кольору Pantone на найпопулярнішому сорті глянцевого паперу;
 • складаний формат забезпечує зручний і швидкий доступ до кольорів;
 • доданий індикатор освітленості допомагає визначити, чи годяться умови освітлення для точного зіставлення і вибору кольору;
 • включає інструмент корекції, що дозволяє легко виконувати колірний баланс і управляти видом цифрових зображень.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: info@machouse.ua