+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Обладнання для офсетного друку

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Pantone Color Match Card - карта кольорокорекції

Карта кольорокорекції Pantone Color Match Card має розміри кредитної карти, і з нею підібрати Pantone під надихаючий колір стає так само просто, як зробити знімок - з рівнем точності, що наближається до дорогих пристроїв вимірювання кольорів. ХарактеристикиЛамінований картонний матеріал легкий ..

Дріт TLS
1TLS1234 Дріт TLS 0.00грн.

На складі


Дріт TLS служить заготівлею для різного канцелярського приладдя, скріпок і скоб. Також застосовується в сфері пакування. Такий варіант забезпечує надійне скріплення аркушів у зошиті і блоці, отже, довговічність готового виробу. Для виробництва використовується дротошвейна машина.В наявності дріт різ..

Клейові системи Baumer hhs
B47211HH Клейові системи Baumer hhs 0.00грн.

На складі


Cистеми подачі клею Baumer hhs використовуються в різних сферах промисловості і підходять для склеювання паперу, картону, ламінованого паперу, поліпропілену, пластмаси та інших матеріалів. Система дозволяє знизити витрату клею, виключити появу виробничого браку і зменшити споживання електроенер..

AGFA Attiro VHS
JEGQRQ7X AGFA Attiro VHS 1.00грн.

На складі


У Attiro і Attiro VHS три секції: концентрований гумуючий розчин каскадом зливається з третьої секції в другу, а потім - в першу. Таким чином, він використовується тричі, і максимальний ефект проявлення досягається при мінімальному витраті речовини. Повне очищення процесора потрібно тільки після про..

AGFA Balanced Screening
J8CS544T AGFA Balanced Screening 1.00грн.

На складі


За рахунок застосування спеціальних технологій розрахунку, растр має високу стійкість до появи муарних ефектів і забезпечує 256 градацій сірого при будь-якій комбінації роздільності/ лініатура. Існує великий набір попередньо розрахованих лініатур для використання з різною роздільною здатністю н..

AGFA Balanced Screening Option Kit
HLEDHL20 AGFA Balanced Screening Option Kit 1.00грн.

На складі


Містить великий набір попередньо розрахованих комбінацій лініатури / роздільної здатності від 25 до 300 lpi. Flexo Balanced Screening растри, спеціально оптимізовані для флексографії: ідеально кругла растрова точка на всьому тональному діапазоні; «дотик» точок растру відбувається не на 50%, як в ста..

AGFA N94-V
BO80CZEY AGFA N94-V 1.00грн.

На складі


Огляд Поява фотополімерною пластини N94-V значно розширило можливості індустрії газетного друку. Максимальна чутливість у видимій області спектра забезпечує поліпшену якість виведення і широту обробки, які відповідають найвищим вимогам сьогоднішніх газетних друкарень. Крім цього, завдяки N94-V стало..

AGFA: ALLIANCE CAMERA
D0DE73KJ AGFA: ALLIANCE CAMERA 1.00грн.

На складі


Характеризуються високою якістю, оскільки засновані на унікальній емульсійній технології, за рахунок якої забезпечується чіткість і високий рівень Dmax (до 4.5 D) навіть в найдрібніших деталях. Утворюють повністю відкриту систему з повною сумісністю продуктів, хімічних процесів і пристроїв для оброб..

AGFA: ALLIANCE PLUS
BV2TRK04 AGFA: ALLIANCE PLUS 1.00грн.

На складі


У плівках Alliance Plus використана технологія Gold Shield Technology, що забезпечує велику широту експонування, мінімальне розтискування і стабільність результатів. Переваги: висока якість при копіюванні на пластину, дуже низький відсоток браку і, як наслідок, економія часу і коштів. Характеристики..

AGFA: Aluva Р
B6054FOI AGFA: Aluva Р 1.00грн.

На складі


Будова: Заснована на величезному досвіді Agfa у виробництві як аналогових, так і цифрових офсетних пластин, технологія виготовлення AGFA AluvaР  дозволила створити матеріал, який повністю відповідає усім вимогам, що пред'являються до пластин для лазерного експонування. Серед них висока сві..

AGFA: Aspire
IV0MZVOG AGFA: Aspire 1.00грн.

На складі


Ключові переваги: Ідеальне рішення для розширення виробництв з уже наявними фіолетовим CtP Широкий діапазон тоновоспроізведенія, який можна порівняти з діапазоном термальних пластин (при використанні гібридного растрирования Sublima) Висока стабільність друкованого процесу Мінімальна кількість макул..

AGFA: Avalon B8-24S
DZYKKULG AGFA: Avalon B8-24S 1.00грн.

На складі


Конструктивно: Avalon B8-24S є повноформатним термальним CtP, побудованим з архітектури «зовнішній барабан» і оснащений надійною 64-канальною лазерною діодною системою. Формат пристрою охоплює пластини розміром від 450 x 370 мм до 1060 х 830 мм. Доступна роздільна здатність 1200, 2400 і 2540 dpi. Пр..

AGFA: Avalon N16
UH3819QJ AGFA: Avalon N16 1.00грн.

На складі


Експонуюча головка апаратів: Avalon N надвеликого формату побудована за технологією GLV (Grating Light Valve), що представляє собою лінійку індивідуально керованих смужок шириною 3 мкм, довжиною 100 мкм і товщиною 0,1 мкм. Смужки розташовані на мікрочіпі, який за допомогою електростатичного поля упр..

AGFA: Avalon N24 / N36 / N40
RFEFBR9Y AGFA: Avalon N24 / N36 / N40 1.00грн.

На складі


Смужки розташовані на мікрочіпі, який за допомогою електростатичного поля керує кожною з них окремо. Головка GLV дозволяє експонувати не одну точку, а одночасно лінію з 512 індивідуально адресованих точок, що дозволяє суттєво підвищити швидкість експонування. Апарати: Avalon N24, N36 і N40 з індексо..

AGFA: Avalon N4
TWPMEY74 AGFA: Avalon N4 1.00грн.

На складі


Завдяки високій роздільній здатності термальних пластин: Avalon N4 здатний забезпечити якість, відповідне найвищим сучасним вимогам. Найвища якість друкованих форм гарантує відмінну якість друку як звичайним, так і гібридним растром. Експонування термальних пластин, розташованих на зовнішньому бараб..

AGFA: Avalon N8
GZN5BYBH AGFA: Avalon N8 1.00грн.

На складі


У лінійці представлено 9 моделей з продуктивністю від 10 до 65 форм повного формату в годину. У якості експонуючої головки в моделі N8-12, N8-22 використовується оптична або оптоволоконна система (лінійка термальних діодів), а в моделях N8-60 і N8-80 - термоголовка на базі дифракційних грат GLVII (G..

AGFA: Avalon V4
DRIEYRTM AGFA: Avalon V4 1.00грн.

На складі


Пристрій відрізняє простота і надійність конструкції, зручність в обслуговуванні і експлуатації. : Avalon V4 призначений для друкарень, що володіють напівформатними друкарськими машинами (4-up) типу SpeedMaster 74. Особливістю пристрою є спеціально розроблена точна оптична система компенсації зміни ..

AGFA: Azura C95/C125 + COU для безхімічних пластин

AGFA: Azura C95/C125 - пристрій промивання та гумування термальних пластин , які не потребують хімічної обробки. Пристрій відрізняє простота конструкції і зручність експлуатації. Гумуючий склад подається з каністри в режимі рециркуляції, каналізація для даного пристрою не потрібна. Для чищ..

AGFA: Azura CX 85/125 + COU для безхімічних пластин

Ключові переваги: Тривала робота без зміни вимивного розчину Максимально ефективне витрачання вимивного розчину Швидке наповнення і простота очищення Видалення пластини з пристрою Лічильник пластинМалі габарити Підключається он-лайн або в режимі офф-лайн Технічні характеристики: Модель : Azura CX 85..

AGFA: CristalRaster
WWXTWRQ9 AGFA: CristalRaster 1.00грн.

На складі


За рахунок специфіки реалізації дозволяє досягнути високої деталізації зображення без утворення мікроструктур точок ( «стохастика» першого рівня). У комплект входить великий набір розмірів точки в комбінації з роздільною здатністю вивідного пристрою. Комбінації розміру точки і розширення є попереднь..

AGFA: Elantrix HX + COU для термальних пластин

: Elantrix HX розроблений спеціально для потреб виробництв з великим обсягом виробництва пластин, пристрій має високу надійність і продуктивністю. Пристрій відрізняє простота і зручність в обслуговуванні. Система оснащена зручною панеллю керування, що дозволяє контролювати і змінювати основні параме..

AGFA: Elantrix SX + COU для термальних пластин

Пристрій відрізняє компактний дизайн, простота і зручність в обслуговуванні. Оснащений зручною панеллю керування, що дозволяє контролювати і змінювати основні параметри процесу. Датчик рівня в секції проявника забезпечує стабільну якість проявлення. AGFA: Elantrix 95SX / 125SX / 150SX стандартно ком..

AGFA: Energy Xtra
4AJ3V6HS AGFA: Energy Xtra 1.00грн.

На складі


Міцний копіювальний шар і алюміній високоякісного зернення забезпечують пластинам : Energy Xtra високу стійкість до механічного впливу шорсткуватих паперів, які часто використовуються при великих тиражах у листовому і рулонному друці. За рахунок виключення етапів преднагріву і випалу, нова пластина ..

AGFA: Palladio II
GRLBNZ0I AGFA: Palladio II 1.00грн.

На складі


Це також максимально ефективні пристрої по співвідношенню фінансових вкладень і результативності роботи. AGFA: Palladio II забезпечує всі переваги використання фіолетового лазера при експонуванні: Швидкість: AGFA: Palladio II експонує від 17 до 28 пластин на годину, при зниженні дозволу виведення зн..

AGFA: Polaris X
BU3OJ7FJ AGFA: Polaris X 1.00грн.

На складі


Зі швидкістю експонування до 380 пластин в годину, повною автоматизацією подачі пластин і фіолетовим джерелом експонування,: Polaris встановлює нові стандарти і дозволяє досягти результатів, раніше неможливих в газетному виробництві. : Polaris - це модульна система, що адаптується під практично будь..

Поліграфічне обладнання для офсетного друку в Україні. У розділі представлено офсетне друкарське обладнання: листові друкарські машини і рулонні друкарські машини. Також пропонуємо вашій увазі весь спектр обладнання, від систем додрукарської підготовки до фінішного обладнання кращих світових виробників. Витратні матеріали для офсетного друку в Україні.