+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
  • Замовлень немає


TS11D98Y Друк

PANTONE

Pantone FORMULA GUIDE Solid Coated & Solid Uncoated (Кольори Pantone, крейдований і некрейдований папір)

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Колірний довідник у форматі віяла Formula Guide містить +1677 сумішевих кольорів системи Pantone Plus (колиш. Pantone Matching System), включаючи 336 новітніх відтінків, доданих в 2012 році. Для кожного кольору наведені формули змішування фарб. Продається у вигляді набору двох віял: на глянцевому і на офсетному паперах.

Колірні довідники серії Formula Guide вже більше 40 років є ключовими продуктами системи Pantone Plus (колиш. Pantone Matching System). Володіння і використання цих віял є базовою вимогою для будь-якої компанії, що має відношення як до дизайну, друку і поліграфії, так і до роботи з кольором взагалі.

Довідник належить до нової редакції Pantone Plus, представленої в травні 2012 року. Нова редакція Pantone Plus зберегла всі +1341 колишніх кольорів Pantone в первозданному вигляді і додала 336 нових відтінків, отриманих з використанням 14-ти колишніх і 4-х нових базових кольорів. Це абсолютно необхідна річ для дизайнерів, працівників друкарень та для всіх, хто приймає рішення по використанню кольорів. Дизайнери будь-яких галузей, професіонали комп'ютерної графіки тепер можуть вибирати з 1 677 кольорів (усі колишні кольори Pantone Plus плюс 336 нових затребуваних на ринку відтінків).

У всіх трьох віялах кольору наведені в хроматичному порядку, всі родинні кольору: червоні, сині та інші - можна знайти в одному місці. Formula Guide ще на етапі створення макета дозволяє побачити, як ці кольори будуть виглядати після друку. А це часто необхідно, адже чимало кольорів Pantone неможливо адекватно відтворити на сучасному моніторі. Електронна бібліотеки Pantone, що включає нові кольори для більшості популярних дизайнерських програм власники набору можуть безкоштовно завантажити з сайту Pantone.

Інформацію про обрані кольори можна легко і однозначно передати працівникам препресса і співробітникам друкарень завдяки загальноприйнятій системі нумерації кольорів Pantone. Новий Formula Guide зберіг цю систему, а нові 336 кольорів отримали нові номери від 2001 до 2336. Для працівників друкарень, що підготовляють фарби Pantone самостійно, для більшості кольорів представлені формули змішування. Це дозволяє уникнути дорогих помилок на цьому етапі. Також в новій версії з'явився зміст, що дозволяє швидко знайти новий колір в довіднику.

Ще один унікальний інструмент Formula Guide - шкала для оцінки освітленості ColorChecker Lighting Indicator. Створена дослідниками англійського інституту кольору Munsell, ця шкала дозволяє безпомилково визначити, чи відповідає освітлення, під яким відбувається оцінка кольору, необхідним вимогам. Використання цієї шкали гарантує відсутність помилок в роботі з кольором.


Відмінності від попередньої версії GP1301XR Pantone Formula Guide Coated, Uncoated with Supplement

  • Усі тисяча шістсот сімдесят сім кольорів на двох віялах.
  • Преміум виконання: металізовані обкладинки, клеймо "50 років Pantone", стильна упаковка.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: info@machouse.ua