+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Витратні матеріали для флексо- і рото друку

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK
OXUXKV9A ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для систем змивки в лінію, а також для ручного очищення анілоксових валів. Регулярне використання засобу Anilox Cleaner - Aqua / UV Ink гарантує оптимальний обсяг осередків анілоксового вала і економічний процес чищення. Характеристики Лужний засіб для чищення Не викликає коро..

ANILOX CLEANER - GEL
LBB5BV15 ANILOX CLEANER - GEL 1.00грн.

На складі


Гель має спеціальну формулу для регулярного чищення циліндрів і валів для друку. Anilox Cleaner - Gel видаляє всі відкладення фарби і лаку з анілоксових валів і, таким чином, гарантує друк з високою якістю. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14.9 pH. Відносна щільність 1.033 при 20 ° C. Гель повн..

ANILOX CLEANER - IN-LINE
1DLA5LD5 ANILOX CLEANER - IN-LINE 1.00грн.

На складі


Концентрований засіб для чищення розроблено спеціально для щоденного очищення поверхонь, забруднених водними і сольвентними фарбами. Anilox Cleaner - In Line ретельно очищає осередки анілоксового вала і дозволяє підтримувати високу якість друку і ефективне використання фарби. Характеристики Лужний а..

ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE
3HQ01RGI ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для регулярного очищення анілоксових валів від водних і сольвентних фарб. Спеціальна формула повністю підходить для очищення циліндрів глибокого друку і анілоксових валів і забезпечує бездоганний результат очищення. Характеристики Кислотно-лужний баланс 14 pH. Відносна щільніс..

ENVIROFLEX Anilox Paste
JYXVSY9S ENVIROFLEX Anilox Paste 1.00грн.

На складі


Унікальна герметична формула дозволяє прилипати до металевих і гумовим частинам для полегшення ретельного очищення. Змивається водою. Очищає від УФ і водорозчинних фарб і покриттів. Може використовуватися в комбінації з іншими VARN ENVIROFLEX засобами для підтримки анілоксових валів в найкращій форм..

ENVIROFLEX AQUA Wash
9YSZ4MTV ENVIROFLEX AQUA Wash 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних та УФ фарб і покриттів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може застосовуватися як в чистому вигляді, так і розведеному водою в співвідношенні до 1:10. ПРАВИЛА ВИКОР..

ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner
3S4CNWFK ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для глибокого очищення всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Це суміш водорозбавляються розчинників і спеціальних засобів для агентів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може застосову..

ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner
BFD7GWTO ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Підходить для очищення сильно забруднених анілоксових валів, фотополімерних пластин і частин друкарської машини від спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Значно скорочує час очищення. Ретельно очищає осередки анілоксових валів, продовжуючи термін їх служби. Підходить для роботи в системах авт..

ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner
FFEWPW4Z ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціально створене для роботи в ваннах ультразвукового очищення і рекомендовано їх виробниками. Не піниться. Працюючи виключно з водою, дозволяє легко мити ванну. Розлучається в співвідношенні 1: 4. Серія засобів VARN ENVIROFLEX не викликає корозію сталевих валів, не викликає «відколу» кераміки кер..

PB 5000 серія: спиртові фарби для флексографії

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен, поліпропіленовий мішок, плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm), алюмінієва фольга з лаковим покриттям (праймер), папір і картон. Особливості серії: Призначена для поверхневого..

PB серія: спиртові фарби для флексографії

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен, поліпропіленовий мішок, плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm), алюмінієва фольга з лаковим покриттям (праймер), папір і картон. Особливості серії: Призначена для поверхневого..

PM серія: спиртові фарби для флексографії, металік

Тип друку: Флексографія. Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, Поліпропіленовий мішок, Алюмінієва фольга, Металізована плівка OPP (покрита праймером), BOPP, OPP, Плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm). Особливості серії: Призначена для прямог..

PP 2000 серія: спиртові фарби для флексографії (прямий друк)

Тип друку: Флексографія. Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, Поліпропіленові мішки, Алюмінієва фольга, Металізований OPP (покритий праймером), BOPP, OPP, Перлова плівка OPP (ступінь активації плівки min 38 dyn / cm), Папір і Картон. Особливості серії: Призначена для прямого друку. Висока насич..

PP 4000 серія: спиртові фарби для флексографії (поверхневий друк)

Тип друку: Флексографія (поверхневий друк). Mатеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE (Коронатор min 38 mN / m), поліпропіленовий мішок (Коронатор min 38 mN / m), OPP (Коронатор min 38 mN / m), BOPP (Коронатор min 38 mN / m), поліамід (ступінь активації плівки повинна бути min 42 dyn / cm), папір і к..

PP серія: спиртові фарби для флексографії

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE (Коронатор min 38 mN / m), поліпропіленовий мішок (Коронатор min 38 mN / m), OPP (Коронатор min 38 mN / m), BOPP (ступінь активації плівки повинен бути min 38 dyn / cm), алюміній з лаковим покриттям (праймер), папір і картон. Особливо..

PP-9027: матовий лак
AR8USK6R PP-9027: матовий лак 1.00грн.

На складі


Тип друку: Флексографія і ротогравюра. Матеріал для друку: Поліетилен (LDPE-HDPE), Алюмінієва фольга, Металізована плівка OPP (покрита праймером), Плівка перлова (з перламутровим покриттям). Особливості лаку: Дуже висока стійкість до стирання. Дуже хороший матовий ефект. Термостійкість: 130 ° C. Вир..

PP-С серія: фарби для флексографії (прямий друк)

Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, РР мішки, алюмінієва фольга, Coex плівка, металізований OPP (праймірованние), BOPP, OPP, плівка OPP з перламутровим / перловим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm), папір і картон. Особливості серії: Призначена для прямого друку...

PS серія: фарби для флексографії, перламутрові

Тип друку: Флексографія Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, Поліпропіленовий мішок, Алюмінієва фольга, Металізована плівка OPP (покрита праймером), BOPP, OPP, Плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm). Особливості серії: Призначена для прямого..

PT 2000 серія: фарби для флексографії (зворотній друк та ламінація)

Тип друку: Флексографія. Матеріал для друку:Поліетилен, Поліпропілен (BOPP, OPP, плівка OPP з перламутровим покриттям, ступінь активації плівки повинен бути min 38 mN / m), Алюмінієва фольга (покрита праймером), Папір і Картон. Особливості серії: Завдяки високій концентрації пігменту, має високі дру..

PT-9039: добавка для РЕТ
H22VDLJV PT-9039: добавка для РЕТ 1.00грн.

На складі


Матеріал для друку: Плівка РЕТ (Polyester). Особливості добавки: Зовнішній вигляд: прозора рідина. Вміст сухого залишку: 44- 46%. Рекомендована кількість при застосуванні: - для тріади (CMYK) 8-9%, - для білої (White) 14-15%. При додаванні в фарбу серії PT підвищує адгезію фарб при друці на плівці Р..

PT-975: добавка - «Промотор»
PLOEJ0B8 PT-975: добавка - «Промотор» 1.00грн.

На складі


Tип друку: Флексографія і ротогравюра. Властивості добавки: Ця добавка була спеціально розроблена для підвищення адгезії і термостійкості при поверхневій та зворотньому / межслойному друці (ламінуванні); При «постійному» поверхневому друці забезпечує високу термостійкість; Застосовується в умовах, щ..

PV серія: спиртові фарби для ротогравюри

Тип друку: ротогравюра Матеріал для друку: Плівка ПВХ (PVC), металізована плівка ПВХ (PVC) min 38mN / m. Особливості серії: Придатна для прямого / поверхневого і зворотного друку Високий ступінь глянцю друку Низька здатність до утримання розчинників Термостійкість: 100 oC Високі друкарсько-технічні ..

PТ 4000 серія: спиртові фарби для флексографії (поверхневого друк, ламінування)

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен, плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm), алюмінієва фольга з лаковим покриттям (праймер), папір і картон. Особливості серії: Призначена для поверхневої друку і ламінування; Дуж..

TL 7000 серія: спиртові фарби для ротогравюри

Тип друку: Ротогравюра. (Глибокий Друк) Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен (BOPP, ОРР, COEX з коронатором min 38 mN / m), РЕТ (ступінь активації плівки повинен бути min 38 dyn / cm), металізована плівка (Коронатор min 38 mN / m), плівка OPP з перламутровим покриттям (Коронатор min 38 mN / ..

TL серія: спиртові фарби для ротогравюри

Тип друку: Pотогравюра Матеріал для друку: Поліпропілен (BOPP, OPP min 38mN / m), Плівка OPP з перламутровим покриттям (min 38 mN / m), Алюмінієва фольга (покрита праймером), металізована плівка ОPP (праймірування), Папір і Картон. Особливості серії: Високий ступінь глянцю друку Призначена для зворо..