+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Рішення Heights для сольвентного флексографічного друку

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Heights PROFILE A1 / A2 / A3 / A4
X64QZ4S8 Heights PROFILE A1 / A2 / A3 / A4 1.00грн.

На складі


Ідеально підходить для виведення малих обсягів пластин з використанням обмеженого асортименту матеріалів і форматів, з вимогами економії простору і засобів. Всі пристрої оснащені зверненими вниз орбітально обертовими миючими головками, одним лотком для експонування, 2 лотками сушки формату A4, 3 лот..

Heights S-LINE 26C
7E2GFRZ3 Heights S-LINE 26C 1.00грн.

На складі


S-LINE 26C - найбільш технологічно просунутий пристрій типу "все в одному" формату 26/32 з доступних на сьогодні. Оснащений надсучасною секцією видалення цифрової маски, повністю автоматичної змивки, функціями чистки і протирання. Відрізняється високою потужністю прямого і зворотного експонування з ..

Heights S-LINE 36 ECDLF
SDZOIEWG Heights S-LINE 36 ECDLF 1.00грн.

На складі


Призначена для роботи за найвищими стандартами, S-LINE 36 ECDLF використовує охолоджуваний повітрям масив UVA-ламп з контролем температури, який дає найвищу потужність експонування в своєму класі. На додаток до високопотужного джерела випромінювання, система має високоефективно охолоджуючий майданчи..

Heights S-LINE 36 IP
IOERJM3U Heights S-LINE 36 IP 1.00грн.

На складі


Високоефективна сервопривідного система вимивання включає дві спеціальні щітки для видалення чорної маски, вісім щіток основного вимивання, окрему верхню очищувальну щітку і витирати щітку (всі вібруючі), а також дві бічні чистять щітки. Новітня піктографічна (без тексту) операційна система полегшує..

Heights S-LINE 36C
6B0HMABQ Heights S-LINE 36C 1.00грн.

На складі


Окрема секція видалення цифрової маски (LAM). Змивка, чистка та протирання форм в один прохід.Усі процеси повністю автоматизовані. Висока потужність прямого і зворотного експонування. Повністю автоматизована сушка з 4 лотками. Два види закріплення ультрафіолетовим випромінюванням (UVa і UVc). Канал ..

Heights S-LINE 36D / 42D / 52D
TKAHEOQG Heights S-LINE 36D / 42D / 52D 1.00грн.

На складі


Система сушки побудована за найвищими стандартами у відповідь на вимоги безперервного виведення форм з високим ступенем навантаження, як аналогових, так і цифрових сольвентних. Пристрій оснащений трьома комплектами з двох літаків сушки, кожен з яких має власний настроюється таймер, вентилятор і нагр..

Heights S-LINE 36P
EC32NEV6 Heights S-LINE 36P 1.00грн.

На складі


Завдяки спеціальній секції видалення чорної маски, S-LINE 36P здатна працювати з новітніми цифровими пластинами найвищої якості. Конфігурація щіток включає: дві щітки в секції видалення чорної маски, а також спеціальну очищувальну і витирати щітку (всі вібруючі). Новітня піктографічна (без тексту) о..

Heights S-LINE 42 і 52 DLF
YCSJOJTC Heights S-LINE 42 і 52 DLF 1.00грн.

На складі


Пристрій оснащений трьома комплектами з двох лотків сушки, кожен з яких має власний таймер, що налаштовується, вентилятор і нагрівач, що забезпечують постійну температуру і рівномірну циркуляцію повітря по всьому пристрою. Температура сушіння безперервно відстежується ПЛК, що гарантує її підтримку в..

Heights S-LINE 42 і 52 LF
AT0F7NN9 Heights S-LINE 42 і 52 LF 1.00грн.

На складі


Пристрій має один лоток, масив випромінювачів, що включає високоефективні лампи UV-A і UV-C, що забезпечує рівномірне і ефективне пост-експонування поверхні пластин. Пристрій LF може бути налаштований як незалежна система або ж інтегрований в одне з рішень S-LINE 6 Drawer Dryer. Потужна, якісна конс..

Heights S-LINE 47 IP
VUPVPREI Heights S-LINE 47 IP 1.00грн.

На складі


Ергономічність і простота експлуатації є стандартними характеристиками системи, завдяки інтегрованій програмованій перфорації пластин, спеціальним тримачам пластини і перфоратора, системі простого чищення сольвентом, волюметричній помпі, опціонально віддаленого доступу і операційній системі на основ..

Heights S-LINE 47E і 52E
Y4FGTJ4A Heights S-LINE 47E і 52E 1.00грн.

На складі


Високопотужні лампи і контроль температури забезпечують оптимальну продуктивність кожної лампи. Рівномірність експонування пластин досягається завдяки ефективному охолодженню майданчика. Вбудований інтегратор автоматизує компенсацію експозиції. Автоматична пневматична кришка полегшує доступ з обох с..

Heights S-LINE 52 IP
G0AKTDXM Heights S-LINE 52 IP 1.00грн.

На складі


Ергономічність і простота експлуатації є стандартними характеристиками системи, завдяки інтегрованій програмованій перфорації пластин, спеціальним тримачам пластини і перфоратора, системі простого чищення сольвентом, волюметричній помпі, опціонально віддаленому доступу і операційній системі на основ..

Heights S-LINE S-132 ETL
QR207WDS Heights S-LINE S-132 ETL 1.00грн.

На складі


Охолодження ламп на вимогу підвищує до максимуму їх продуктивність, а електронний баласт нового покоління збільшує термін служби ламп в три рази. Тести показують рівномірний розподіл УФ-енергії по всій поверхні експонування. Висока швидкість і довговічність. Інтерфейс користувача та сенсорний екран ..