+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


Лабораторне обладнання Labthink

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Tермозварювальні машини HST-H6, HST-H3, RTD-R2

Модель HST-H6 HST-H3 RTD-R2Кількість зразків 1 1 5Температура термозварювання навколишнє - 300 ºC навколишнє - 300 ºC навколишнє - 250 ºCТочність ± 0.2 ºCЧас термозварювання 0.1 - 999.9 з Робочий тиск 0.05 МПа - 0.7 МПа Площа термозварювання 150 мм x 10 мм (можна замовити) 330 мм x 10 мм (можна замо..

Автоматична розривна машина Labthink XLW (EC)

Автоматична розривна машина XLW (EC): загальні характеристики Точність складає 0,5% від виміряних даних Двосторонній режим тестування включає в себе розтягування і стиснення, швидкість тестування може регулюватися 8 робочих режимів, включаючи розтягнення, розшарування і т.д. 7 швидкостей випробувань..

Газоаналізатор O2 і CO2 HGA-01
D2QL6UFP Газоаналізатор O2 і CO2 HGA-01 1.00грн.

На складі


Завдяки своїм маленьким розмірам прилад можна використовувати на виробничій лінії, складах або лабораторіях. Можна досліджувати різну упаковку включаючи упаковку для їжі швидкого приготування, порошкового молока, хліба, м'яса, медикаментів, сирів, кави, безалкогольних напоїв, сельхоз продуктів і т.д..

Лабораторний прес XYD-15K
TVKRVU8J Лабораторний прес XYD-15K 1.00грн.

На складі


Загальна інформація: Автоматичний процес тестування під керуванням мікроконтролера 4 режими тестування: Деформація при певному навантаженні Навантаження при певній деформації Максимальне навантаженняШтабелювання Цифровий дисплей відображає номер випробування, навантаження, деформацію і початкове нав..

Маятниковий копер FIT-01
W865RMZ7 Маятниковий копер FIT-01 1.00грн.

На складі


Загальна інформація: Регульований діапазон навантажень і електронний вимір підтримує різні комбінації нестандартний умов випробування Пневматичний затиск, автоматичне відпускання маятника і система горизонтального підлаштування зменшують помилку, викликану людським фактором. Система надає статистику..

Подвійна система визначення газопроникності матеріалів PERME DM2 / 330

Модель Подвійна система визначення газопроникності матеріалів PERME DM2 / 330 (кулометричний і манометричний метод) Кулометричний режим випробування (метод рівного тиску в камерах) Діапазон вимірювання при тестуванні плівки (см3 / м2 * день) 0.015000 Дозвіл при тестуванні плівки 0.001 Діапазон вимір..

Прилад для визначення властивостей липкості CZY-G

Загальна інформація: Заснований на методі кулі, яка котиться для дослідження миттєвих клейких властивостей зразків. Сталеві кулі спроектовані чітко відповідно національним стандартам, для забезпечення точності досліджуваних даних. Кут нахилу маже бути вільно відрегульований, щоб задовольнити потреби..

Прилад для визначення вмісту летких речовин FT-F1

Загальна інформація: Високоточний пристрій управління температурою широкого діапазону підтримує нестандартні умови випробування. 6 станцій для проведення випробувань одночасно. Принцип роботи: Приготований зразок нагрівається і випаровується в колбі, летючі компоненти конденсуються на скляну пластин..

Прилад для визначення газопроникності PERME G2 / 131

Принцип роботи Попередньо підготовлений зразок поміщається в камеру дифузії газу для формування бар'єру між двома камерами. Спочатку повітря відкачується з камери з більш низьким тиском, а потім з камери з більш високим. Після цього потік газу вводиться в камеру з більш високим тиском, і створюється..

Прилад для визначення газопроникності PERME G2 / 132

Принцип роботи Попередньо підготовлений зразок поміщається в камеру дифузії газу для формування бар'єру між двома камерами. Спочатку повітря відкачується з камери з більш низьким тиском, а потім з камери з більш високим. Після цього потік газу вводиться в камеру з більш високим тиском, і створюється..

Прилад для визначення газопроникності упаковки PERME G2 / 130

Особливості: Випробування різних упаковок різними газами (повітря, O2, CO2, і N2) Запатентований дизайн і методи тестування 3 камери тестування, видається усереднене значення Має внутрішню і зовнішню вакуумні камери тестування для отримання точних даних Система керується комп'ютером, процес автомати..

Прилад для визначення герметичності упаковки MFY-01

Прилад також може бути використаний для визначення герметичності упаковки зразків після падінь і випробувань на стиск. Загальна інформація: Прилад використовує цифрове завдання ступеня вакуумізації і час утримування вакууму для забезпечення точності даних випробувань Зразки можуть бути перевірені в ..

Прилад для визначення лінійної температурної усадки плівок RSY-R2

Технічні характеристики: Розмір зразка: <140х140 мм; Діапазон робочих температур: +25 ... + 200 ° C; Точність підтримки температури: ± 3 ° C; Електроживлення: 220В-50 / 60Гц; Габаритні розміри (ДхШхВ): 440х370х310 мм; Вага: 24 кг Ключові переваги: Відповідність вимогам міжнародних і російських ст..

Прилад для визначення паропроникності PERME W3 / 0120

Принцип роботи При певній температурі тестування, з обох сторін зразка створюються різні значення вологості. Водяна пара проникає через зразок в камеру з низькою вологістю. Паропроникність і інші параметри визначаються при розрахунку різниці ваги випробувальних чаш в часі. Даний прилад відповідає на..

Прилад для визначення паропроникності PERME W3 / 030

Принцип роботи При певній температурі тестування, з різних сторін зразка створюються різні значення вологості. Водяна пара проникає через зразок в камеру з низькою вологістю. Паропроникність і інші параметри визначаються при розрахунку різниці ваги випробувальних чаш в часі. Даний прилад відповідає ..

Прилад для визначення паропроникності PERME W3 / 031

Принцип роботи При певній температурі тестування, з різних сторін зразка створюються різні значення вологості. Водяна пара проникає через зразок на суху сторону. Паропроникність і інші параметри визначаються при розрахунку різниці ваги випробувальних чаш в часі. Даний прилад відповідає наступним ста..

Прилад для визначення паропроникності PERME W3 / 060

Принцип роботи При певній температурі тестування, з різних сторін зразка створюються різні значення вологості. Водяна пара проникає через зразок на суху сторону. Паропроникність і інші параметри визначаються при розрахунку різниці ваги випробувальних чаш в часі. Даний прилад відповідає наступним ста..

Прилад для визначення паропроникності PERME W3 / 130

Принцип роботи Необхідно встановити попередньо заготовлений зразок між камерами з низькою і високою вологістю. Датчик вологості знаходиться в сухій камері аналізує зміни вологості, обчислює час і збільшує вологість повітря від нижнього заданого значення до найбільшого (параметри задаються). Швидкіст..

Прилад для визначення паропроникності PERME W3 / 230

Принцип роботи Прилад для визначення паропроникності W3 / 230 використовує інфрачервоний датчик для роботи: Тестовий зразок поміщається в дифузійну камеру, яка розділена на суху камеру і камеру з контролем вологості. Суха сторона зразка обдувається потоком сухого азоту. Пари води проходять крізь зра..

Прилад для визначення паропроникності PERME W3 / 330

Принцип роботи Тестований зразок поміщається в дифузійну камеру, яка розділена на суху камеру і камеру з контролем вологості. Суха частина зразка обдається потоком сухого азоту, і паропроникність зразка з камери з контролем вологості передається через сухий потік азоту до електролітичного датчика, я..

Прилад для визначення повітропроникності TQD-G1

Загальна інформація: Прилад спроектований у відповідність до стандартів світових автовиробників. 2 методу: вимір потоку, вимірювання різниці тисків. Високоточні датчики потоку повітря і тиску гарантують точність даних випробування. Прилад управляється мікроконтролером з РКІ. Оснащений портом RS232 і..

Прилад для визначення проникності природного газу PERME OR2 / 411

Принцип дії Попередньо підготовлений зразок поміщається в камеру дифузії газів для формування бар'єру між двома камерами. Спочатку газ відкачується з камери з більш низьким тиском, потім з усієї камери. Таким чином, створюється постійне відмінність в тиску між двома камерами. Газ проникає через зраз..

Прилад для визначення стійкості матеріалів до деформацій FDT-01

Загальна інформація: 5 режимів випробування і 4 станції дозволяють створювати різні комбінації умов випробування Подвійний захист апаратний і програмний, а також автоскидання забезпечує безпеку процесу дослідження. Управляється мікро контролером з РКІ Оснащений мікропрінтером для зручної передачі да..

Прилад для визначення стабільної липкості CZY-6S

Загальна інформація: Стандартні пластини і ваги гарантують точність досліджуваних даних. 6 станцій дозволяють вимірювати групи образів одночасно Автоматичне визначення часу і функція замикання забезпечують високу точність результатів випробування Прилад управляється мікроконтролером з РКІ Принцип ро..

Прилад для визначення швидкості газопроникності BTY-B1P

Принцип вимірювання - метод рівних тисків. В системі підтримується різниця тисків між двома сторонами зразка при певній температурі і вологості. Значення швидкості проникнення газів і інші параметри виходять за допомогою вимірювання різниці тиску в області низького тиску. Модель PERME BTY-B1P прилад..