044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


NUJURTVH Друк

PANTONE

Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Довідник у вигляді віяла Color Bridge (англ. колірний міст) призначений для перекладу сумішевих кольорів Pantone в інші колірні формати, такі як CMYK, RGB. Він дозволяє відтворювати кольори Pantone з максимально можливою відповідністю оригіналу в середовищах, де використання сумішевих кольорів неможливо. Продукт включає два віяла: Color Bridge Coated і Color Bridge Uncoated.

Color Bridge містить 1649 сумішевих кольорів Pantone (включаючи 336 нових сумішевих кольорів системи Plus 2012 року) і їх найближчі аналоги, надруковані 4-х фарбним процесом CMYK. Кольорові плашки розміщені в зручному для наочного порівняння форматі. Кольори CMYK надруковані у відповідності зі специфікаціями ISO і G7, тому одна і та ж версія може використовуватися по всьому світу. Віддруковані на глянцевому крейдованому і офсетному паперах.

Також включає значення sRGB і HTML для кожного кольору, що дозволяє максимально точно передавати кольори Pantone на комп'ютерному моніторі і в веб-дизайні.

Дизайнери можуть використовувати Color Bridge аналогічно довіднику Formula Guide, для вибору сумішевих кольорів і оцінки їх відображення на друці ще на етапі створення макета. Але Color Bridge дає додаткову цінну інформацію: як даний сумішевий колір буде виглядати при спробі надрукувати його 4-фарбным друком CMYK. Деякі кольори Pantone передаються в CMYK цілком задовільно, в той час як багато при 4-х фарбному друці різко змінюють вигляд. Color Bridge дозволить дизайнеру заздалегідь передбачити ці ефекти.

Дизайнерам комп'ютерної графіки та веб-дизайнерам неоціненну допомогу в роботі нададуть наведені для кожного кольору Pantone RGB і Web значення. Вони дозволять передати кольори Pantone в комп'ютерній графіці і дизайні веб-сайтів. Цифрові бібліотеки для популярних графічних додатків також доступні для скачування з сайту Pantone. Довідник подбав і про безпроблемну і однозначну передачу інформацію кольорів іншим учасникам виробничого ланцюжка: працівникам препресса, співробітникам друкарень. Як і в інших довідниках, кожен сумішевий колір Pantone ідентифікується індивідуальним номером. CMYK-аналоги ідентифікуються спеціальним префіксом, що показує що даний колір друкується в CMYK. Також для них наводяться значення растра CMYK у відсотках. Це дозволяє передати інформацію про колір, навіть якщо друкарня не має свого примірника Color Bridge.

Для друкарень Color Bridge також є надзвичайно корисним довідником, завдяки наведеним значенням растра CMYK дозволяє швидко і однозначно перевести сумішевий колір Pantone в 4-х фарбний друк. Також довідник дозволяє перевірити правильність друку, причому як сумішевого, так і CMYK, шляхом порівняння з еталоном в довіднику, візуально або за допомогою кольоровимірювального обладнання. У довідник включена унікальна шкала для оцінки освітленості ColorChecker Lighting Indicator. Створена дослідниками англійської інституту кольору Munsell, ця шкала дозволяє безпомилково визначити, чи відповідає освітлення, під яким відбувається оцінка кольору, необхідним вимогам. Використання цієї шкали гарантує відсутність помилок в роботі з кольором. Окрема сторінка довідника приділена інструменту корекції цифрових зображень ColorChecker Primer. Це шкала-мішень призначена для корекції зображень, знятих за допомогою цифрової фотокамери. Сфотографувавши цю сторінку на одному, калібрувальному знімку з серії, пізніше, в програмі конвертації RAW або графічному редакторі можна, використовуючи кольори шкали як відправні точки, налаштовувати баланс білого на фотографії, відслідковувати правильність передачі кольору і здійснювати творчу корекцію. Зроблені на калібрувальному знімку налаштування можна автоматично застосувати до всіх фотографій в серії, зробивши групову корекцію.

Поєднуючи уявлення всіх 1 649 кольорів Pantone для сумішевих, CMYK друку, комп'ютерної графіки та веб-дизайну і шкалу-мішень для цифрової фотографії, Color Bridge є ідеальним інструментом для дизайнера-універсала або невеликого рекламного агентства.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: info@machouse.ua