044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


GEAZWHHC Друк

TESLIN

TESLIN - cинтетичний папір

На складі

1.00грн.

Короткий опис

TESLIN - це унікальний синтетичний папір, надійний і перевірений вибір!

Синтетичний папір TESLIN - це матеріал, на якому друкується і пишеться, як на звичайному папері, але при цьому він має властивості пластика: стійкий на розрив, не намокає і не вигоряє. Придатний для: цифрового, струменевого, офсетного друку. Доступний в різних товщинах і розмірах аркушів.

Такі якості як мікропористість і одношаровість ставлять TESLIN в окрему категорію до інших синтетичних паперів або друкарських пластиків. Цей матеріал дозволяє чорнилам, клею або ламінуючій плівці легко проникати в свою структуру, щоб формувати надійне з'єднання, створюючи повітропроникні, легкі, гнучкі, надійні і довговічні вироби.

Гарантована міцність і надійність

Вироби з матеріалу Teslin навіть в непростих умовах використання показують свою надійність. Порівняйте ці практичні переваги Teslin:

 • Синтетичний папір Teslin не схильний до подряпин і таким чином зберігає надрукований текст і зображення від пошкоджень, навіть при відсутності ламінування або якогось іншого захисного покриття.
 • Водонепроникність і стійкість до хімічних впливів. Ці якості дозволяють Teslin витримувати чистку паром під тиском або суху чистку. Інші синтетичні сорти паперу вимагають спеціального покриття для досягнення того, що Teslin робить сам по собі.
 • Teslin має широкий температурний діапазон і залишається гнучким при температурах від -70°C/-94°F до 180°C/ 356°F, навіть в період тривалого впливу цих температур або різкої зміни станів навколишнього середовища. Інші синтетичні папери при низьких температурах можуть стати крихкими, а при високих температурах розплавитися.

Ідеальний матеріал для ламінування

Синтетичний папір Teslin при ламінації створює абсолютно монолітне з'єднання. Кожен, хто працює з ламінуванням, не знайде іншого синтетичного матеріалу, який міг би забезпечити таку ж міцність з'єднання і таку ж надійність, і довговічність, як матеріал Teslin.

 • Teslin формує монолітне з'єднання, яке до 10 разів сильніше, ніж у будь-якому іншому з синтетичних матеріалів.
 • Спікається з ламінацією таким чином, що не потребує ущільнень по краях.

Легкий, високоякісний друк

Teslin сумісний з широким діапазоном друкарських технологій та підходить навіть для виробів, що вимагають особливо яскравих кольорів і високої роздільної здатності.

 • Друкувати на Teslin можна також, як і на звичайному целюлозному папері. Це означає, що немає потреби в спеціальних фарбах або обладнанні для сушки. На відміну від інших сортів синтетичного паперу, що вимагають спеціального чорнила або довгого часу висихання.
 • Чорнила і тонери глибоко проникають в матеріал і зливаються з його структурою практично миттєво. Це призводить до швидкого висихання без втрати якості тексту і зображення, і, як наслідок, до можливості швидше приступити до післядрукарської обробки.
 • На відміну від інших синтетичних сортів паперу, Teslin однаково добре працює в широкому спектрі друкарських технологій, дозволяючи комерційним друкарням мати у себе в наявності тільки один тип синтетичного паперу замість декількох найменувань в асортименті на складі.
 • Teslin можна використовувати в змінному або одночасному двосторонньому друці високоякісних графічних зображень, цифрових фотографій, а також для друку штрих-кодів і мікротексту, що робить його використання ідеальним для різних видів друкованих проектів.
 • Teslin сумісний з різними методами післядрукарської обробки, що дає ще більший простір для різних варіантів дизайну.

Захисні властивості

Синтетична папір Teslin є кращим вибором для виробництва карт або виробів, що вимагають додаткового захисту, таких як: посвідчення особи, смарт-карти, етикетки бренду і RFID-мітки.

 • Teslin при ламінації створює абсолютно монолітні з'єднання, стійкі до спроб механічного поділу.
 • Teslin дозволяє використовувати опціональні можливості захисту передових програм безпеки.
 • Teslin забезпечує необхідний захист вбудованих компонентів електронних міток або облікових даних.
 • Teslin має низьку діелектричну константу, випромінює мінімальну кількість частинок при згинанні і є більш струморозсіючим, ніж інші синтетичні сорти паперу і типи пластику, що використовуються у друці.

Серії синтетичних матеріалів TESLIN (Теслін)

 • Teslin SP (Synthetic Printing);
 • Teslin TS (Thermally Stabilized);
 • Teslin SPID;
 • Teslin HD (High Density);
 • Teslin Digital;
 • Teslin IJ WP (Ink Jet WaterProof);
 • Teslin Security-Grade;
 • Teslin Biodegradable.

Teslin SP надійно і міцно закріплює чорнило, тонери, адгезиви і плівки для ламінування. Цей стандартний синтетичний друкарський продукт відрізняється прекрасними друкарськими властивостями, довговічністю, водонепроникністю і надійністю. Teslin SP використовується практично в будь-якому друкарському процесі, включаючи офсет, флексо, термотрансфер, лазерний і струменевий друк. Серед основних переваг серії: більш надійна обробка в порівнянні з іншими синтетичними матеріалами і довговічні зображення.

Teslin TS крім всіх переваг серії Teslin SP, відрізняється також підвищеною термостабільність, що робить матеріал більш стійким до зменшення в розмірах під дією високих температур. Серія відмінно підійде для тих виробів, де фіксоване зображення наноситься звичайним офсетним або флексо-способом, а змінні дані - лазерним принтером.

Teslin HD відрізняється особливою довговічністю. Матеріал відрізняється підвищеним ступенем жорсткості і міцності на розрив, водо- і термостійкості. Матеріал відрізняється стійкістю до погодних умов і дозволяє отримувати довговічні зображення.

Teslin Digital прекрасно сумісний з цифровими друкарськими процесами. Матеріал не вимагає спеціального покриття до друку, відрізняється швидкою і більш надійної обробкою в порівнянні з іншими синтетичними матеріалами і високою чіткістю друку.

Teslin IJ WP є мікропористою поліолефіновою плівкою з покриттям, що відрізняється підвищеною сумісністю зі струминними друкарськими процесами. Матеріал призначений для друкарських додатків з використанням водного чорнила на основі барвників і струменевих принтерів широкого і вузького формату. Покриття для струменевого друку з обох сторін підходить для використання з чорнилом струменевих принтерів, а також з плівками для гарячої ламінації (міцність ламінування при цьому становить 2,5-3,5 кг). Teslin IJ WP може використовуватися в більшості моделей настільних принтерів.

Teslin Biodegradable - нова розробка компанії. Нічим не поступаючись іншим серіям щодо довговічності, легкості, якості друку і термостабільності, цей матеріал відрізняється підвищеною екологічністю.

Сфери застосування матеріалів Teslin: бірки, ярлики, карти, схеми, посвідчення, банківські картки, меню, плакати, медичні схеми, знаки, банери, календарі, керівництва, презентаційні папки, листівки, рекламні дисплеї, пакети для покупок, форми для замовлення, кольорові таблиці, візитні картки, виставкові дисплеї, членські картки, діаграми, ярлички для садових рослин, брошури, бірки для акваріумних риб, обгорткові матеріали, настільні ігри, книги, головоломки, шпалери, кулінарні книги, водійські журнали, суперобкладинки, паркувальні талони, дипломи, дверні бірки, каталоги, наклейки для дисків, папки для зразків, ощадні книжки, карти погоди, ярлики для обладнання і багато іншого.

Сфери застосування різних серій матеріалу Teslin

Серія Застосування
Teslin SP Ідентифікаційні картки, бірки, ярлики, меню, штрих-коди, банери, брелоки, карти, POS-матеріали та багато ін.
Teslin TS Ідентифікаційні картки, ліцензії, проїзні документи, бірки, ярлики, посібники, цінники, карти, схеми та ін.
Teslin SPID Ідентифікаційні картки, ліцензії, бірки, ярлики, керівництва, цінники, карти, схеми
Teslin HD Бірки, ярлики, обкладинки, меню, банери, брелоки, карти (що не складаються, товщиною 0,35-0,45 мм), POS-матеріали
Teslin Digital Телефонні картки, ідентифікаційні документи, електронні подарункові сертифікати, малотиражні меню та інші вироби
Teslin IJ WP Ідентифікаційні картки з фото, бірки, ярлики, банери, POS-матеріали, обкладинки, графіка для виставок, для підлоги графіка та ін.
Teslin Biodegradable Широкий спектр виробів, що відрізняються підвищеною екологічністю

Загальні рекомендації щодо застосування Teslin

 • Оптимальна температура в друкарському цеху 21-24 ° С;и
 • Оптимальна вологість 50%;
 • Швидкість друку до 7000 отт. / Год;
 • Рекомендуються металеві, а не паперові або поліефірні форми - вони переносять менше води;
 • При друці максимально скоротіть використання зволоження;
 • Оскільки «синтетика» практично не вбирає вологу, для балансу фарба/вода кількість зволоження в середньому наполовину менше в порівнянні з целюлозними матеріалами;
 • Тонкі види синтетичного паперу відмінно фальцюються, для паперу товщиною понад 0,25 мм рекомендується бігування.

Сумісність марок Teslin з різними технологіями друку

Технологія друку SP 700 SP 800 SP 1000 SP 1 200 SP 1400
Офсетний листовий 3 3 3 3 3
Офсетний рольовий 2 2 3 3 3
Флексографія 2 2 2 2 2
Гравірування 2 2 2 2 2
Лазерний друк, монохромний NR NR 2 2 2
Лазерний друк, багатофарбний NR NR 1 1
Цифровий офсетний друк 1 1 2 2 2
Струменевий друк, водні чорнила 1 1 1 1 1
Струменевий друк, пігментні чорнила 2 2 2 2 2
Термопереносення 2 2 2 2 2

Технологія друку TS 1000 TS 1200 TS 1400 HD 1400 HD 1 800
Офсетний листовий 3 3 3 3 3
Офсетний рольовий 3 3 3 3 3
Флексографія 2 2 2 2 2
Гравірування 2 2 2 2 2
Лазерний друк, монохромний 2 2 2 2 NR
Лазерний друк, багатофарбний 1 1 1 1 NR
Цифровий офсетний друк 2 2 2 2 2
Струменевий друк, водні чорнила 1 1 1 1 1
Струменевий друк, пігментні чорнила 2 2 2 2 NR
Термопереносення 2 2 2 2 2

Технологія друку SPID 1000 SPID 1 400 Digital 1000 IJ 1000
Офсетний листовий 3 3 3 2
Офсетний рольовий 3 3 3 2
Флексографія 2 2 2 NR
Гравірування 2 2 2 NR
Лазерний друк, монохромний 3 3 2 NR
Лазерний друк, багатофарбна 3 3 2 NR
Цифровий офсетний друк 2 2 3 NR
Струменевий друк, водні чорнила NR NR 1 3
Струменевий друк, пігментні чорнила NR NR 2 3
Термопереносення 2 2 2 NR
 

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: info@machouse.ua