044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


GGUPVYU2 Друк

DOMINO

Краплеструменевий принтер Domino K600i

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Універсальний, продуктивний і економічно ефективний принтер для високоякісного друку змінних даних.

Монохромна листова ЦПМ формату B2 - універсальна, продуктивна і економічно ефективна система для високоякісного друку змінних даних, що працює на матеріалах, щільністю від 60 до 250 г / м² зі швидкістю до 150 м / хв.

Машина K600i призначена, як для листового, так і для рулонного паперу, і може друкувати на етикетках, ярликах, бірках, квитках, бланках, продукції безпеки та прямої поштової розсилки, включаючи конверти, папки, картонні коробки і буклети.

Широкі можливості друку змінних даних включають текст, нумерацію, штрих-коди, 2D-коди, включаючи QR-коди, зображення, графіку і персоналізований друк даних.

Модульна і розширювана система пропонує до 7 друкарських форматів ширини, з двома можливими швидкостями і з чорнилом, що закріплюються під дією УФ-випромінювання або на водній основі. На відміну від інших програм, де друк змінних даних повинна бути обмежений певними ділянками на аркуші, рішення компанії Domino може друкувати в будь-якому положенні по всій ширині аркуша формату B2 без механічного регулювання.

Унікальні i-Tech інтелектуальні технології і функції i-Tech дозволяють збільшити продуктивність, мінімізувати ручні операції і скоротити час простою і витрати.

Поєднуючи в собі високу швидкість друку і високу роздільну здатність друку в 600 точок на дюйм, принтер K600i є інноваційним рішенням в струйного друку, яке може бути інтегровано в існуючу систему обробки цифрового імпринтингу або може бути в форматі чорно-білого цифрового друку.

Працюючи на швидкостях до 150 м / хв із заданою шириною друку, принтер K600i пропонує гнучкість і продуктивність, забезпечуючи високу якість друку і конкурентоспроможні ціни, які допоможуть вам збільшити продажі і прибутковість.

Принтер K600i призначений, як для листа, так і для рулонного паперу, K600i може друкувати на етикетках, ярликах, бірках, квитках, бланках, продукції безпеки та прямої поштової розсилки, включаючи конверти, папки, картонні коробки і буклети.

Його можливість друку змінних даних підтримує текст, нумерацію, штрих-коди, 2D-коди, включаючи QR-коди, зображення, графіку і персоналізований друк даних.

За допомогою технології piezo on demard, принтер K600i може друкувати на широкому діапазоні субстратів без покриття та з покриттям і пластичних середовищах. Якість друку може бути оптимізовано а витрата чорнила контрольованим, що дозволяє знизити виробничі витрати і збільшити прибуток. Унікальні i-Tech інтелектуальні технології і функції, закладені в K600i дозволяють збільшити продуктивність, мінімізувати ручні операції і скоротити час простою і витрати.

Основні переваги

  • Безпрецедентна продуктивність - швидкість роботи до 150 м / хв;
  • висока якість друку - з роздільною здатністю 600 точок на дюйм;
  • універсальність - компактний, модульний, з налаштуванням ширини друку від 108мм (4,25 ") до 558мм (21,97");
  • надійність - простий безконтактний друк мінімізує час налагодження та скорочує час простою;
  • низькі експлуатаційні витрати - для оптимізації якості друку на різних підкладках можна обрати один з 4-х розмірів крапель (6,7,11,14 PL), тим самим контролюючи використання чорнила;
  • скорочення часу наладки - унікальна технологія з мікро-контролером двигуна StitchLink забезпечує точне вирівнювання друкуючої голови, а не рядка;
  • скорочення часу простою - безперервна система циркуляції чорнила ActiFlow дегазує чорнило, запобігаючи утворенню повітряних бульбашок і блокування сопла, тим самим скорочуючи відходи і час обслуговування;
  • зниження експлуатаційних витрат - автоматизована система очищення друкуючої головки С1еапСар знижує ризик засмічення сопла і продовжує термін служби друкуючої головки.

Продуктивність

Скорочення часу обслуговування

Революційна i-Tech технологія CleanCap самоочищення і позиціонування друкуючої головки означає, що принтер К6001 підтримує ці процеси автоматично. CleanCap - чистий і послідовний процес, що дозволяє виключити щоденне ручне очищення друкуючої головки. Ризик блокування форсунок істотно скорочується, що дозволяє збільшити ефективність роботи принтера. Якщо друк не проводитися, то принтер автоматично приступає до операції CleanCap, після чого друкуюча головка готова до роботи.

Висока працездатність

Ми хочемо зберегти друкуючі головки в робочому стані. Унікальна i-Tech технологія ActiFlow системи циркуляції чорнила забезпечує рух чорнила по друкуючій голівці навіть тоді, коли друкуюча головка зупинена. ActiFlow забезпечує дегазацію чорнила, запобігання утворенню бульбашок повітря, які можуть привести до вібрації форсунки. Збільшується час друку, скорочується час обслуговування принтера.

Швидкість

Робота при швидкості лінії до 75 м / хв (246ft / min) з роздільною здатністю друку 600dpi означає те, що K600i встановлює нові стандарти для друку на самих різних поверхнях. При швидкості лінії 150м / хв (492ft / min) дозвіл друку 300dpi.

Контролер промислового

Базовий контролер Domino EditorTM GT PC з числом по всьому світу більше, ніж 2000 може отримувати і конфігурувати файли даних для друку. Даний контролер дозволяє працювати з широким спектром різних форматів без даних. Так само доступні такі інструменти роботи з базами даних, як вирізка, з'єднання і повтор. Залежно від завдання можлива спільна робота з системою технічного зору.

Простота у використанні

Автономні інструменти програмного забезпечення спеціально розроблені для легкого встановлення складних виробничих завдань.

Замовлення

При вашому індивідуальному запиту і беручи до уваги тонкощі вашого виробничого процесу ... зв'яжіться з нами - у нас великий досвід інтегрування даного обладнання в існуючу лінію.

Основні компоненти друкарської системи K600i

Швидкість лінії 37,5 - 150 м / хв
Роздільна здатність друку 300dpi - 600dpi - 1200dpi
Розміри краплі 6, 7, 11, 14pl (14pl - тільки при небольшіхскоростях)

Ширина друку

від 108мм (4,25 ") до 558мм (21,96")
Відстань від поверхні друку до головки 1,0 мм

Матеріал для друку

Папір з покриттям і без покриття, фольга, пластик
Чорнильна система
Ємність 1-10 літрів (залежить від типу чорнил) UV
Тип чорнила Curable / LED Curable / Aqueous

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]