044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


GRLBNZ0I Друк

AGFA

AGFA: Palladio II

На складі

1.00грн.

Короткий опис

AGFA: Palladio II - це нове покоління фіолетових напівформатних CТP, що забезпечують високу якість виведення офсетних пластин. Машини: Palladio II - це повністю або частково автоматизовані рішення на основі фіолетового джерела експонування і прецизійної площинни системи.

AGFA: Palladio II забезпечує всі переваги використання фіолетового лазера при експонуванні:

  • Швидкість: AGFA: Palladio II експонує від 17 до 28 пластин на годину, при зниженні дозволу виведення значно прискорюючи процес експонування.
  • Якість: AGFA: Palladio II експонує пластини з постійною якістю, завдяки спеціально розробленому для відтворення високої роздільної здатності експонувальному модулю, і безперечній перевазі срібловмісних пластин.
  • Низька вартість: AGFA: Palladio II має невисоку початкову вартість і низьку вартість експлуатації.
  • Висока надійність: перевірена площинна компонування і максимально проста реалізація автоподачі і транспортування пластини через систему роблять AGFA: Palladio II особливо надійною системою, що забезпечує безпроблемну роботу протягом багатьох років.

AGFA: Palladio II - чудовий інструмент для швидкого досягнення якісного результату в умовах жорсткої конкуренції з іншими комерційними друкарнями, що не вимагає при цьому значних фінансових вкладень.

Переваги AGFA: Palladio II

Швидкість/Продуктивність

За рахунок використання фіолетового джерела експонування і роботи з високочутливими срібловмісними пластинами, а також автоматичному компонуванні, AGFA: Palladio II дозволяє отримати до 30 відекспонованих пластин на годину.

Надійна система AGFA: Palladio II здатна відекспонувати до 20 пластин максимального формату на годину, з роздільною здатністю 2400 dpi, тим самим забезпечуючи швидкий і надійний потік пластин. Забезпечення цього починається з подачі і автоматичного, швидкого позиціонування пластини на транспортувальному столі за допомогою високоточної динамічної системи позиціонування і вакуумного притиску, який утримує пластину. Система транспортування пластини при експонуванні заснована на технології, яка застосовується для пересування експонувальної головки в пристроях із зовнішнім барабаном. Таким чином, площинна будова пристрою є надзвичайно надійною і оптимальною. І в поєднанні з фіолетовою системою експонування забезпечує швидке і точне формування зображення на пластині.

Фіолетове джерело експонування

Завдяки надійності і довговічності фіолетового лазерного діода, що застосовується як джерело випромінювання в: Palladio II, значно знижується вартість володіння пристроєм.

Повна автоматизація

Пристрій AGFA: Palladio II пропонується в комплекті з автоподавачем, в який потрібно лише перекласти стопку пластин з коробки - прокладочний папір система видалить сама. Спільно з системою транспортування пластини пристрій реалізує невпинний цикл роботи: завантаження пластини, її експонування і автоматична передача в проявлення. Це дозволяє максимально звільнити оператора, що працює з системою.

Використання змінних касет з пластинами

Світлонепроникна касета вміщує 50 пластин і тримає їх у стані готовності, що забезпечує виведення великої кількості пластин з мінімальною затратою зусиль. Ергономічно сконструйований візок максимально спрощує операцію подачі і підключення касети. Візок легко стикується з плейтсеттером і може містити 50 пластин з прокладочним папером. Касети AGFA: Palladio II мають унікальні ідентифікаційні коди, що дозволяють користувачеві встановлювати особливі параметри обробки. Системний сенсор автоматично зчитує код і викликає з пам'яті дані про пластинах в касеті, позбавляючи оператора від необхідності вводити дані щоразу при заміні касети.

Ручна подача пластин

Незважаючи на наявність автозавантажувача пластин, система надає можливість вручну подати пластину в разі потреби.

Система пробивання штифтових отворів

Опціонально в AGFA: Palladio II встановлюється система пробивання в пластинах штифтових отворів. З огляду на те, що пластини в AGFA: Palladio II розташовані в рамі горизонтально, штифтові отвори можуть пробиватися в двох різних конфігураціях. Система може автоматично перемикатися між цими двома конфігураціями при необхідності.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]