044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Проявні процесори

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AGFA: Azura C95/C125 + COU для безхімічних пластин

AGFA: Azura C95/C125 - пристрій промивання та гумування термальних пластин , які не потребують хімічної обробки. Пристрій відрізняє простота конструкції і зручність експлуатації. Гумуючий склад п..

AGFA: Azura CX 85/125 + COU для безхімічних пластин

Ключові переваги Тривала робота без зміни вимивного розчину;максимально ефективне витрачання вимивного розчину;швидке наповнення і простота очищення;видалення пластини з пристрою;лічильник пластин;мал..

AGFA: Elantrix HX + COU для термальних пластин

: Elantrix HX розроблений спеціально для потреб виробництв з великим обсягом виробництва пластин, пристрій має високу надійність і продуктивністю. Пристрій відрізняє простота і зручність в обслуговува..

AGFA: Elantrix SX + COU для термальних пластин

AGFA :Elantrix SX відрізняє компактний дизайн, простота і зручність в обслуговуванні. Оснащений зручною панеллю керування, що дозволяє контролювати і змінювати основні параметри процесу. Датчик рівня ..

AGFA: VCF85 + COU для безхімічних пластин

Типи пластин: фіолетові безхімічні фотополімерні офсетні пластини Максимальна ширина: 850 мм Швидкість обробки: 1.2 м / хв. Ключові особливості Суперкомпактна конструкція;низька вартість володіння;лег..

AGFA: VPP68 /: VPP85 + COU для фотополімерних пластин

Процесори Agfa: VPP68 / 85 - лінійка бюджетних процесорів для обробки фотополімерних пластин з об'ємом завантаження до 20000 кв.м. на рік. Процесор Agfa: VPP68 / 85 доступний в двох форматах - 68 см (..

AGFA: VXP85 / 125 + COU для фотополімерних пластин

 Agfa: VXP 85S / 125S - нове покоління фотополімерних проявних процесорів, розроблених спеціально для потреб виробництв, які споживають великий обсяг пластин. Підвищена продуктивність досяга..

G & J Gecko + 85P + COU для фотополімерних пластин

G & J Gecko + 85P + COU для фотополімерних пластин побудована на основі попередньої платформи Gecko. Крім нової конструкції і дизайну, все нові процесори Gecko + оснащуються вбудованою панеллю кер..

G & J Gecko + T 85/125 + COU для термальних пластин

G&J Gecko + T 85/125 + COU для термальних пластин побудована на основі  попередньої платформи Gecko. Крім нової конструкції і дизайну, все нові процесори Gecko + оснащуються вбудованою панелл..

G&J Interplater 85/125P HDX + COU для фотополімерних пластин

Підвищена продуктивність досягається унікальною двоступеневої піччю попереднього нагрівання. У печі використаний принцип «гарячого повітря», що дає можливість добитися виняткової рівномірн..

G&J Raptor 68/85 Polymer + COU для фотополімерних пластин

У секції попереднього нагрівання використана концепція «гарячого повітря», що дозволяє домогтися рівномірного прогріву пластини. Для пластин різної товщини не потрібно змінювати налаштуван..

G&J Raptor 68/85 Thermal + COU для термальних пластин

Пристрій відрізняє компактний дизайн, простота і зручність в обслуговуванні, видалення і заміна деталей може проводитися без використання будь-яких спеціальних інструментів. Додатково Raptor Thermal м..

Проявочний пристрій AGFA: ARKANA
EHG1XOEZ Проявочний пристрій AGFA: ARKANA 1.00грн.

На складі


Нова технологія проявочних пластин усуває необхідність у використанні води і виробляє значно меншу кількість відходів. Секція проявлення малого обсягу Невеликий проявочний пристрій: Arkana оснащено ре..