044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


38Z8OS2L Друк

Manroland Sheetfed GmbH

Система InLineCoating (InLineCoater)

На складі

1.00грн.

Короткий опис

"Має за плечима більше трьох десятків років успішного лакування в лінію. Спочатку головним завданням лакування був захист поверхні, але незабаром замовники зацікавилися іншими ефектами, які пропонує ця технологія за прийнятну вартість. Матова, глянсова і блискуча поверхня надають товару яскравий вигляд - і особливо привабливо то, що ці ефекти досягаються єдиним процесом "" в лінію "". ROLAND InlineCoater залишив свій слід в історії. "

Додатки:

  • Уже понад 15 років модуль подвійного лакування "в лінію" від ROLAND допомагає поліпшити зовнішній вигляд висококласної упаковки за допомогою золотистої і сріблястої фарби на водній основі. Система дозволяє комбінувати різні типи фарб і процесів.
  • Картонна упаковка для косметики часто має печатку та інші поліпшення з внутрішньої сторони теж. ROLAND 700 друкує на внутрішній стороні упаковки перламутровим пігментним покриттям плюс спеціальний колір і текст, а потім на зовнішній стороні шістьма кольорами, після чого два пристрої ROLAND InlineCoater завершують процес, завдаючи в "лінію" матовий або глянцевий лак. Це дозволяє уникнути другого, а іноді і третього окремого процесу. Виконуючи роботу за один прохід, можна перевірити приводку елементів негайно, що усуває ризик прояву проблем на другому етапі. Це економить ваш час і дорогі матеріали. Дизайнери тепер отримують практично необмежені можливості розробки інноваційних та ексклюзивних друкованих продуктів преміум-класу, які можуть бути надруковані з економією коштів.

InLineCoater smart

Лакування "в лінію" багато років користується популярністю у виробників упаковки, які наносять лак практично на кожен продукт. Тепер, коли все більше комерційних друкарень цікавиться лакуванням "в лінію", але тільки епізодичним, додаткова вартість лакування модуля з подовженним прийманням не завжди буває виправданим. ROLAND InlineCoater smart був спеціально розроблений для простого епізодичного нанесення дисперсійного лаку (захисного і матового або глянцевого фінішу) на папір або легкий картон, що ідеально підходить ринку комерційної друку.

Друкарська секція, оснащена ROLAND InlineCoater smart, може бути переведена в режим друку або лакування за досить короткий час. Система може бути встановлена на останню друкарську секцію всіх машин одно- і двосторонньої друку серії ROLAND 700. Система ІК / повітряної сушки спеціально модифікована під стандартне приймання, забезпечуючи хороший результат.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]