044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


M700EVEL1 Друк

Manroland Sheetfed GmbH

ROLAND 700 EVOLUTION Elite

На складі

0.00грн.

Короткий опис

ROLAND 700 Evolution Elite, широко визнана флагманська модель сімейства Evolution, та походить від машин 3B і 3B Plus для друку пакування і комерційного друку.

Листова офсетна машина ROLAND 700 EVOLUTION Elite з її елегантним футуристичним зовнішнім виглядом має безліч нових технологічних функцій, що забезпечують безпрецедентний рівень ефективності, продуктивності і якості.

Завдяки більш ніж сторічному досвіду у технології виготовлення фарбових апаратів а також інноваційним технологіям приведення і підшипників, ROLAND 700 Evolution Elite на голову перевершує інші друкарські машини зі швидкостями 18 000 арк/год, InlineColorPilot 3.0, InlineInspector 3.0, новий PressPilot, IntegrationPilot plus, системи зміни форм і Autoprint - це лише деякі приклади. В якості опції новий компактний пристрій перевортання аркуша з одним циліндром Evolution зі швидкістю роботи 16 000 арк/год може бути поставлений для комерційного і пакувального застосування.


Особливості та переваги

  • Ергономічний інтерфейс із сенсорними екранами;
  • технология Direct Drive;
  • загальна ефективність при 18,000 арк/год;
  • наклад, приймання, система зволоження спеціально розроблені для високошвидкісного виробництва продукції;
  • унікальні функції, включаючи фарбовий апарат з TripleFlow, інтелектуальна компенсація швидкості для фарбового та зволожуючого апаратів, ефективні рішення для протидії шаблонування;
  • опційно розмір аркуша 3B Plus 780x1,050 мм для максимально можливої разкладки на аркуші.

Визначна продуктивність

Завдяки «Manroland's Simultaneous automation» багато етапів налаштування тиражу, такі як автоматична зміна форм, змивання офсетних полотен і друкарських циліндрів, виконуються одночасно. Функція підготовки до роботи в AutoPrint здійснює переналагодження менш ніж за 4 хвилини. DirectDrive від Manroland додатково автоматизує всі процеси друку, забезпечуючи приголомшливе скорочення часу на переналагодження до 60%, включаючи виняткову можливість змінювати довжину друку «на льоту», що робить ROLAND 700 Evolution ідеальним вибором серед друкарських машин 70/100 формату при використанні задля друку «коротких» тиражів.

Найвища якість друку

Неперевершена якість друку була відмінною рисою серії ROLAND 700 з моменту її створення. Навіть після кількох сотень мільйонів відбитків користувачі все ще зберігають його; Сьогодні цей імідж також актуальний; ROLAND 700 Evolution нового покоління перевершує всі інші бренди, особливо під час багаторічного використання. Фарбовий апарат з системою TripleFlow забезпечує більший контроль, ніж будь-яка інша порівняна технологія на ринку. Завдяки трьом різним режимам розподілу фарби одним натисканням кнопки, він забезпечує високу стабільність кольору протягом усього тиражу і значну економію на відходах. InlineInspector 3.0 - по мірі збільшення швидкості друку зростає і проблема підтримки якості друку в процесі тиражу на постійному високому рівні. InlineInspector виявляє навіть найдрібніші марашки, бризки, подряпини, складки, смуги, тінення або змазування так само надійно, як і відхилення в кольорі або дефекти матеріалу. InlineColorPilot 3.0 вимірює і контролює приведення і колір автоматично, без необхідності діставати листи з приймача. Це економить час і матеріал, покращує стабільність кольору і дозволяє отримати звіт і повну документацію про якість протягом усього виробничого циклу.

Оптимізація Ваших інвестицій

Коли ви інвестуєте в те, що багато хто вважає найкращою в світі друкарською машиною, Manroland гарантує, що ваші інвестиції рік за роком будуть приносити максимально можливий прибуток. Комплексна дворічна програма ProServ 360 ° Performance забезпечує максимальну окупність інвестицій наших клієнтів, гарантуючи оптимальну ефективність і максимальний час безвідмовної роботи вашої друкарської машини. Завдяки цілодобовому віддаленому обслуговуванню, регулярним перевіркам і технічного обслуговування, аналізу продуктивності, прямому доступу до наших експертів в Німеччині та Україні і оригінальним заводським запасних частинам, оптимізованим завдяки нашим знанням, наша сервісна програма не має собі рівних.

Технологія, якій можна довіряти

Завдяки виробничим допускам, які до 30 разів менше за людсье волосся, ваша друкарська машина ROLAND побудована з точністю, порівнянною з точністю швейцарських годинників. Ось чому якість збірки і друку друкарських машин ROLAND є широко визнаним еталоном. Від кількох коротких тиражів в день до великих обсягів друку на товстих картонах - це лише деякі з високих вимог, що пред'являються до друкарської машини. На мінливому і конкурентному ринку, який вимагає високої якості друку, швидкості і скорочення часу виконання замовлення, ROLAND Evolution поєднує в собі неперевершену якість офсетного друку з більш низькими виробничими витратами.


Технічна специфікація

Швидкість

Аркушів на годину 
16,000 або 18,000 л/час
Під час перевороту аркуша
16.000 л/час

3B формат

Формат аркуша
750 x 1050
Формат друку
715 x 1030
Розмір пластини
785 x 1040

Товщина матеріалу

Найширший діапазон на ринку
0.04 - 1.0 мм

3B Plus формат

Формат аркуша
780 x 1050
Формат друку
770 x 1040
Розмір пластини
850 x 1050

Підйом підстави

Висота
334 мм або 667 мм

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]