044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


In Stock

1.00грн.

Короткий опис

Продуктивність - це спосіб досягнення більшого виходу продукції при однакових затратах і модель ROLAND 900 відмінно з цим справляється: при порівнянному часу наладки, ця високо автоматизована Великоформатна друкарська машина виробляє значно більше розміщених на аркуші зображень, ніж друковані машини менших форматів. Це всього лише один хороший приклад нашої філософії "Печатки з доданою вартістю" ви зможете знайти на багато більше прикладів на цій і наступних сторінках.

Знято з виробництва


Швидка зміна фарби

Покриття QuickChange це всього один приклад економії часу, можливої з використанням функцій QuickChange. Відразливе фарбу покриття поверхні барвистого ящика скорочує до 50% часу необхідного для зміни фарби.

Швидка зміна лаку

З системою QuickChange Coating *, кожен лакування модуль оснащений двома шлангами і насосними системами, а також двома камерними Ракель. Це дає можливість перейти, наприклад, з УФ на ВД лак швидше ніж коли б то не було. Крім того, багатофункціональна затискна система QuickChange Clamp * скорочує до 50% час, необхідний для переходу на інший тип лакувальних форм.

Друк в режимі non-stop

Самонаклад і приймання non-stop *, розроблені спеціально для друку упаковки забезпечують безперервне виробництво великих тиражів продукції і, таким чином, найвищу продуктивність. Система логістики матеріалів AUPASYS * також збільшує продуктивність і є ідеальним рішенням для пакувальних друкарень індустріального масштабу.

Економічна рулонний папір

Рулонний папір зазвичай коштує дешевше, ніж листова, і за допомогою ROLAND InlineSheeter * її можна використовувати для друку на машині ROLAND 900. Зокрема, для книжкової друку, ідеальною економічною комбінацією є поєднання пристрою ROLAND InlineSheeter і ROLAND InlineBackprinter.

Гнучкість Машина ROLAND 900 пропонує гнучкий набір опцій

Чим більше опцій ви маєте, тим більше замовлень ви можете отримати. З машиною ROLAND 900 ви можете самі визначити своє портфоліо продукції. Товщина запечатується варіюється від найтоншої папери до самого товстого картону. Завдяки майже плоскому шляху проходження листа, можна друкувати навіть на жорстких матеріалах і досягати високої якості.

Різноманітність запечатується для всіх сегментів ринку

ROLAND 900 протягом довгих років доводить свою здатність працювати в найрізноманітніших сферах, від комерційної та видавничої друку, випуску пакувальної і книжкової продукції до друку на плівці, пластиці і гофрокартоне.

Фінішна обробка в лінію

Пристрій ROLAND InlineSlitter * розрізає листи навпіл, до того як вони надійдуть на приймання. Наприклад, аркуші формату 5 або 6 з 32 смугами можуть бути розрізані навпіл і потім оброблені на післядрукарської стадії як листи першого формату.

Лакування в лінію для різноманітної обробки

ROLAND 900 може бути оснащений одинарним * (ROLAND InlineCoater *) або подвійним лакування модулем *. Висока точність системи камерного ракеля забезпечує точне дозування і однорідність якості лакування шару. Варіант подвійного лакування дозволяє робити подвійне покриття дисперсійним лаком або комбінувати друк традиційними фарбами з подальшим застосуванням дисперсійного праймера і УФ лаку.

ROLAND InlineBackprinter *

Ця друкарська секція для запечатування зворотного боку аркуша може використовуватися для створення цікавих конфігурацій друкованих машин для книжкових і пакувальних друкарень.

Друк з листа або з рулону

Обладнана пристроєм ROLAND InlineSheeter * машина ROLAND 900 може працювати і з рулонної і з листової папером, використовуючи переваги рулонного паперу, не втрачаючи вигоди системи листового вирівнювання при подачі. Перехід від листа до рулонів і назад відбувається швидко і легко.

Якість ROLAND 900 працює як годинник. Тільки набагато точніше

Навіть найточніший годинник з часом втрачають точність, але тільки не машина ROLAND 900. Під час інсталяції зазор між зубами зубчастих коліс друкованих циліндрів і трансфертеров знижують аж до мікрона для забезпечення стабільної оптимальної проводки листа від однієї друкарської секції до іншої.

Високоточна приведення

Міцна конструкція друкарської машини, комбінація першокласних приводних шестерень і гідравлічного гальма, плюс поздовжній вал для друкарських машин з п'ятьма або більше друкованими секціями виключають вплив зносу зубів шестерні приводу, гарантуючи чудову якість друку.

Оптимальна стабільність кольору 

Створена за допомогою комп'ютерного розрахунку конструкція барвистих апаратів забезпечує високу ємність і швидку реакцію на зміни налаштувань. Постійне першокласне якість друку гарантується навіть на складних зображеннях.

Щадна транспортування листа

Друковані циліндри подвійного діаметра і трансфертери забезпечують майже плоский шлях проходження листа що є великою перевагою особливо при роботі з жорсткими матеріалами.

Рівний стапель на приймання

Рівні стопи на приймання ця умова передачі замовлення на фінішні операції без затримок. Це гарантується комбінацією пристроїв для гальмування листа і системою вивідних маніпуляторів.

Гарантія якості в лінію

Пристрій ROLAND InlineInspector * перевіряє кожен лист і визначає найменші відхилення від зразкового листа на повній швидкості друку.

Технічні характеристики

  • Макс. швидкість (листів / год): 14 000
  • Макс. формат аркуша (мм): Формат 5: 890 x 1 260 (Формат 6: 1 000 x 1 400 **)
  • Макс. область друку (мм): Формат 5: 880 x 1 260 (Формат 6: 990 x 1 400)
  • Діапазон товщини матеріалів (мм): 0,04 - 1,0 (опціонально до 1,2 мм)
** опціонально доступно багато спеціальних форматів

* опція

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]