044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


DQYXFOKZ Друк

Manroland Sheetfed GmbH

Система ColorPilot

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Система вимірювання та регулювання подачі фарби.

ICC-стандарт і стандартизація друку складають основу сучасного процесу управління кольором. Для контролю параметрів якості в друкарській машині необхідне застосування систем, що дозволяють вимірювати і регулювати кількість фарби. Пристрої регулювання кольору компанії MAN Roland дозволяють значно підвищити рівень стандартизації.

ColorPilot

Система вимірювання та регулювання подачі фарби ColorPilot вбудовується безпосередньо в пульт управління машиною, що дозволяє економити виробничі площі. Налагодження та регулювання системи здійснюється з пульта управління машиною або за допомогою програми JobPilot. Система може вимірювати контрольні шкали, розташовані як в клапаннії, так і в хвостовій частині відбитка, зі швидкістю 25 см / с при друці «лицьова сторона-лицьова сторона» і «лицьова сторона-зворотня сторона». Вимірюючи тонові і растрові плашки, система реєструє до 8 значень на 1 мм.

Вимірювання контрольної шкали на друкованому аркуші формату 3В (740 × 1040 мм) проводиться менш ніж за 14 секунд, включаючи автоматичне калібрування і висновок отриманих значень на монітор. Коригування положення барвистих шиберів проводиться протягом 4 секунд, відразу у всіх секціях. Одночасно з кожним регулюванням за допомогою програмних засобів враховуються зміни, зроблені в процесі попередніх вимірювань. Відображення результатів декількох вимірювань на моніторі допомагає друкареві в досягненні стабільності в фарбувальному і зволожуючому апаратах і успішному регулюванню фарбувальних шиберів.

Вимірювальні поля контрольних шкал дуже малі: їх ширина 3 мм, висота - 4 або 6 мм. Середня величина, отримана з, відповідно, 24 або 32 виміряних значень на одному вимірювальному полі, гарантує рівномірну подачу фарби при друці всього тиражу. Ви отримуєте значну економію часу на приладнанні і суттєве зменшення кількості макулатури. Всі вимірювання записуються і можуть бути представлені для якісного аналізу. Програмне забезпечення для аналізу друкованого процесу PRINT CONSULT® додатково пропонує високоякісну оцінку по Євростандарту і по ISO 12647. PRINT CONSULT® аналізує, за умови застосування спеціальних контрольних шкал, тонові і растрові плашки окремих фарб, а також баланс по сірому при накладенні Cyan, Magenta і Gelb один на одного в тінях і півтонах. Це означає детальний контроль процесу і діагностику. На допомогу друкареві ПО PRINT CONSULT® забезпечене докладними і чіткими інструкціями.

Опціонально для пристроїв ColorPilot і ColorPilot plus пропонується можливість одночасних денситометричного і спектрофотометричного вимірювань. Величина заданих значень буде вказувати на те, як зі зміною товщини шару окремої фарби будуть змінюватися її спектрофотометричні показники. Завдяки продуманому розташуванню чутливого вимірювального елемента кожне вимірювання проводиться стандартно: денситометричний вимір з поляризаційним фільтром, спектрофотометричний вимір без поляризаційного фільтра. Всі вимірювання здійснюються за одне переміщення вимірювальної головки системи ColorPilot.

Програмне забезпечення okBalance® для CCI, ColorPilot і ColorPilot plus було розроблено на базі високотехнологічної системи Instrument Flight® фірми Brunner і опціонально доповнено функцією регулювання кольору по балансу сірого. Під час друку зображення людське око в першу чергу реагує на зміну сірого кольору в півтонах, отриманих накладенням тріадних фарб один на одного, а вже потім - на накладення вищезазначених фарб в тінях. Зміна тону, викликана, наприклад, нестабільністю процесу формування фарбового шару на офсетному полотні або температурними коливаннями в барвистому апараті, не може бути компенсовано за рахунок регулювання по 100% -ним плашкам.

Завдяки простоті обслуговування програма okBalance® допомагає друкареві досягати на практиці ідеальних результатів при друці тріадними фарбами. Перед початком виготовлення тиражу друкар визначає так званий ОК-лист, звіряючи його зі стандартними значеннями. У процесі регулювання програма okBalance® використовує значення балансу по сірому, що отримується накладенням тріадних фарб в півтонах і 100% -них плашках.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]