044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


BY3HN25D Друк

PRESSTEK

Presstek 52DI

На складі

1.00грн.

Короткий опис

В основу машин Presstek 52DI лягли технології офсетного друку без зволоження і автоматичного виготовлення друкарських форм прямо в машині за допомогою термального лазера. Перш за все, завдяки «сухому» офсету, машина друкує набагато стабільніше звичайних офсетних машин.


Відсутність зволоження допомагає швидше досягати необхідних параметрів кольору і зберігати його характеристики незмінними протягом усього тиражу. Вирішена проблема досягнення балансу фарба/вода дозволила скоротити час на приладку і зменшило кількість витрат паперу і фарби. Це допомогло знизити собівартість відбитка, зробивши машину серйозним конкурентом електрографічним цифровим друкарським машинам вже на тиражах об'ємом 350 відбитків. При цьому, якість друку може перевищувати якість традиційного офсету із зволоженням.

Експонуючий друкарські форми модуль в машині - це система з термальними діодами ProFire Excel четвертого покоління. Система Presstek ProFire Excel дозволяє відтворювати точку розміром 16 мікрон, лініатуру до 300 lpi, підтримує алгоритми стохастичного, гібридного і традиційного растрування. Модульна конструкція дозволяє при необхідності змінювати тільки один з лазерних мікродіодов, а не всю експонувальну голову.

В машинах 52DI встановлено дві записуючі голови (модулі) Presstek ProFire Excel (по одній на кожен формовий циліндр подвійного діаметру). У Presstek 52DI кожен експонувальний модуль містить десять блоків по чотири лазерних діода. Сумарно, експонування здійснюються 80 лазерними променями (по 40 на кожній голові), тому для запису пластин на формному циліндрі потрібно всього близько 4.5 хвилин.

Машини Presstek 52DI мають розвинений фарбовий апарат з системою водяного охолодження, що дозволяє отримати якісний друк, як півтонів, так і суцільних заливок.

При підготовці до друку на формовий циліндр встановлюється пластина, які розмотуються з рулону, розрахованого на 45 повних форматів (520 × 375 мм). Потім, згідно з інформацією, що надходить з керуючого модуля, на ці пластини здійснюється запис за допомогою термальної експонувальної головки Presstek ProFire Excel. Після друку тиражу використана форма змотується на другий рулон.

Існує програмне забезпечення, яке дозволяє раціонально використовувати площу формної пластини, якщо хоча б по одному з кольорів друкується зображення половинного формату або конверти. Економія формового матеріалу може досягати 30-35%.

Відповідно до інформації про колірний вміст майбутніх відбитків, машина сама встановлює зональну подачу фарби. Додатково, Presstek 52DI може бути оснащений скануючим денситометром. З його допомогою після приладки вимірюються контрольні плашки затвердженого відтиснення (кольоропроби). А потім, при контролі тиражних відбитків, машина відстежує зміни колірного тону і регулює подачу фарби, практично зводячи до нуля коливання кольору в тиражі.

Побудова машини з формним циліндром подвійного діаметра і друкованим циліндром потрійного діаметру дозволяють отримувати повноколірний відбиток, утримуючи лист в одних захоплення, завдяки чому забезпечується висока точність суміщення фарб.

Машини Presstek 52DI працюють з великою кількістю форматів даних, що вводяться, включаючи PDF 1.3, PostScript і EPS. Підготовлений до виведення файл, зроблений на Mac або PC, поміщається в «гарячу» папку, де він обробляється спеціально розробленим РІП-ом. Машини Presstek 52DI сумісні з великою кількістю систем управління робочими потоками, наприклад, Open RIP Symphony, і можуть бути легко інтегровані в існуючу на підприємстві систему Workflow.

Уже відріповані дані можуть бути легко конвертовані в растровий формат, підтримуваний Presstek, використовуючи внутрішні програмні інструменти, і відразу направляються на друк. Тут система Auto-Print здійснює автоматичну зміну пластин, експонування, очищення та друк, так що обслуговувати машину може всього один оператор.

Експлуатаційні особливості

  • Технологія офсету без зволоження;
  • інтегрована система термальною CTP;
  • товщина задруковування - 0,06-0,50 мм;
  • максимальний формат паперу - 520x375 мм;
  • роздільна здатність експонування - 2540 dpi;
  • лініатура друку - 300 lpi;
  • час переходу з тиражу на тираж - 10 хв;
  • швидкість друку - до 10 000 відбитків/годину;
  • тиражестійкість форм - до 20 000 відбитків.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: info@machouse.ua