044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Анілоксові вали Zecher

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Анілоксові вали Zecher з хромовим покриттям

Анілоксові вали Zecher. Хромовий функціональний шар створює основу для лазерного гравірування анілоксових валів Zecher. Гравірування таких валів здійснюється на спеціальній поверхні з мідним покриттям..

Анілоксові вали
7YCB7965 Анілоксові вали 1.00грн.

На складі


На оптимальне фарбоперенесення, крім друкарсько-технічних властивостей фарби, технологічних умов друку, типу флексографічної друкарської машини і цехових умов, впливають кілька головних параметрів ані..

Анілоксові вали Zecher з керамічним покриттям

Вихід за межі встановленого стандарту Zecher зробив крок вперед, запропонувавши захищаюче від корозії покриття. Після полірування кераміки здійснюється додаткове згладжування, що виконується на більш..

Додаткове обладнання Zecher
LZB18KP0 Додаткове обладнання Zecher 1.00грн.

На складі


Захисні рукава для анілоксових валів Поверхня анілоксових валів дуже чутлива до механічних впливів. Захисні рукава і підкладки Zecher гарантують оптимальний стан друкарських валів протягом довгого ча..

Обробка поверхні валів Zecher
CGV5BQK2 Обробка поверхні валів Zecher 1.00грн.

На складі


ITS® ITS® є абсолютно новою технологію обробки поверхні. Вона однаково сумісна з хромовими валами і керамічними валами з лазерним гравіюванням. Особливість рішення - невидиме покриття, що наноситься ..

Очищення анілоксових валів Zecher
XG87EVAK Очищення анілоксових валів Zecher 1.00грн.

На складі


Наші методи чищення допомагають побороти погіршення якості, сприяючи підтримці відмінних результатів друку протягом довгого часу. Регулярний догляд дозволяє продовжити термін служби анілоксового вала ..

Анилоксові вали з хромовим та керамічним покриттям. Анилоксовий вал часто називають просто анілокс та растровий вал. Растрові вали, що застосовуються у флексодруку і мають такі властивості, як фарбоперенесення та лініатура.

Анилоксовий вал передає фарбу на друкарську форму, яка, своєю чергою, передає її на друкований матеріал. Залежно від зображення підбираються анілоксові вали з різною лінією. Анилоксовий (растровий) вал покритий тонким шаром кераміки, в якій за допомогою лазера вигравірувано осередки.

Керамічні анілоксові вали та гільзи відрізняються довговічністю та надійністю. Анилоксові вали з лазерним гравіюванням з керамічним покриттям і керамічними гільзами часто використовуються у флексографському друку. Однак їх можна використовувати для інших процесів друку.

Переваги анілоксових валів:

✅ Повышенная защита от коррозии ✅ Длительный срок службы
✅ Высокая термостабильность ✅ Высокая повторяемость
✅ Оптимальная управляемость ✅ Быстрая замена