044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


CGV5BQK2 Друк

ZECHER

Обробка поверхні валів Zecher

На складі

1.00грн.

Короткий опис

В процесі друку Анілоксові вали піддаються впливу різних чинників. Zecher пропонує різні типи поверхні, що гарантує довге і ефективне використання анілоксових валів. Крім того, була розроблена система ITS® (Invisible Treatment System - «Система невидимї обробки»), що значно підвищує ефективність експлуатації валів.

ITS®

ITS® є абсолютно новою технологію обробки поверхні. Вона однаково сумісна з хромовими валами і керамічними валами з лазерним гравіюванням. Особливість рішення - невидиме покриття, що наноситься на вал.

Принцип ITS®

Обробка поверхні ITS® змінює молекулярну структуру керамічного матеріалу і робить його більш щільним. По суті, це плазменно-вакуумна процедура, що впливає на структуру хромового або керамічного шару вала і надає йому певні властивості.

Переваги технології

  • Знижений рівень проникнення друкарської фарби;
  • продовження терміну служби анілоксового вала, завдяки покращеному спустошенню осередків і спрощеному очищенню. Це особливо актуально для керамічних валів, що застосовуються при друці водними фарбами в системах 2K;
  • стійкість до зовнішніх впливів: поверхня, невидима під світловим мікроскопом, не зношується і не пошкоджується.

Запобігання корозії

На жаль, неможливо виключити всі зовнішні фактори, що негативно впливають на Анілоксові вали. Отже, вони потребують кращого захисту, що гарантує довговічність і найкращу якість друку. Zecher накопичив значний досвід в області захисту від корозії. Результатом активних досліджень і розробок стала інноваційна система покриття анілоксових валів.

Особливості

Чутливі до корозії частини анілоксових валів піддаються спеціальному абсолютно непроникному для корозійних речовин напилюванню на базі CFRP-покриття, товщиною 150 мкм.

Використання вуглеволоконних матеріалів дозволяє створювати області, ефективно захищені від дії кислотних та лужних друкарських фарб. Отвердний на повітрі вуглеволоконний матеріал також може успішно поєднуватися з іншими компонентами машини, що вступають в контакт з фарбами (камерні ракельні ножі та ін.)

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]