044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


ETDQY04Y Друк

ZECHER

Анілоксові вали Zecher з керамічним покриттям

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Керамічний функціональний шар створює основу для лазерного гравірування анілоксових валів Zecher. Компанія пред'являє високі вимоги до якості матеріалів. У виробництві використовується перевірена хромооксидна кераміка (Cr2O3), з огляду на її особливі характеристики плавкості, щільності та сумісності з високоенергетичним лазерним гравіюванням.

Вихід за межі встановленого стандарту

Zecher зробив крок вперед, запропонувавши захищаюче від корозії покриття. Після полірування кераміки здійснюється додаткове згладжування, що виконується на більш низькій швидкості. Кожен анілоксовий вал піддається супертонкому поліруванню за допомогою абразивної смуги з алмазним напиленням. Це означає, що керамічний вал буде служити довго і надійно, гарантуючи високоякісний результат друку.

Традиційні вали

Незважаючи на зростання популярності анілоксових чохлів, у флексодрукарських машинах використовується широкий спектр традиційних валів. Вибір залежить від конструкції обладнання.

Чохли

Анілоксові чохли Zecher дозволяють досягати кращої якості, особливо на малих тиражах. Встановлені на відповідних друкарських машинах, анілоксові чохли забезпечують значні переваги, а саме:

 • попередження корозії;
 • довгий термін служби;
 • зручна експлуатація;
 • високий ступінь повторюваності (TIR);
 • безпроблемна зміна;
 • швидке реагування на зміну вимог до кольору;
 • скорочений час налаштування.

Застосування стискаючого шару гарантує легкість встановлення і зняття анілоксових чохлів. На додаток до оптимізованої прив'язки керамічного шару, Zecher пропонує ідеальну пропорцію ваги для конфігурації валу на підставі використання його алюмінієвого корпусу.

Вали CFRP

Вали CFRP з діагональною намоткой вуглеволокна входять в асортимент легких анілоксових валів. Цей особливий тип друкарських валів забезпечує суттєві практичні переваги:

 • дуже малу вагу;
 • підвищену жорсткість;
 • неймовірну стійкість до вібрацій.

Ці особливості роблять вали CFRP стійкими до корозії і придатними для друку на високих швидкостях. Zecher надає вали цього типу з різною робочою шириною.

Заміна або оновлення

Zecher дає старим анілоксовим валам нове життя. Передбачена можливість оновити старі вали, незалежно від їх виробника. Це заощадить кошти на покупку нового вала і дасть можливість знову домогтися найвищої якості друку.

Технології гравіювання компанії ZECHER

Zecher дає старим анілоксовим валам нове життя. Передбачена можливість оновити старі вали, незалежно від їх виробника. Це заощадить кошти на покупку нового вала і дасть можливість знову домогтися найвищої якості друку.

Hexa 60 ° - загальновизнане гравірування, яка забезпечує високоякісні рішення у флексодруці, а також в області лакування (Coating).

Diamond 45 ° - один з оригінальних форматів гравіювання, яка витісняється гексагональної гравіюванням, але при цьому знаходить свою область застосування.

Trihelical - розширює спектр стандартних гравіювань або служить технічною альтернативою.

HD ready або Full HD - забезпечують високоякісний друк. Даний метод гравіювання сертифікований Esko.

HIT (High Ink Transfer) - класичне гравірування з кутом 60 °, що характеризується оптимізованою формою осередку вала. Забезпечує підвищене фарбоперенесення, рівномірне покривання при меншій кількості фарби, має потенціал економії за рахунок меншої витрати фарби, ідеально підходить для секцій нанесення лаку офсетних і лакувальних машин.

SteppedHex - відкриває нові можливості збільшення лініатури без втрати в обсязі за допомогою унікального з'єднання осередків. Підвищені лініатури дозволяють друкувати дрібні растри.

Customized гравірування - дозволяє задовольнити індивідуальні запити, забезпечує лазерне гравіювання будь-якої складності; технологія ITS (Inv isible Treatment System) - обробка кераміки на молекулярному рівні, дозволяє змінити і ущільнити структуру кераміки для зменшення коефіцієнта поверхневого натягу. Дана технологія забезпечує кращу фарбовіддачу і очищення анілоксів.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]