044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


7YCB7965 Друк

ZECHER

Анілоксові вали

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Компанія Zecher є найбільшим виробником анілоксових валів в Німеччині. Zecher виробляє керамічні анілоксові вали з лазерним YAG-гравіюванням і хромовані анілокси з механічним гравіюванням для всіх типів флексографських друкарських машин.

На оптимальне фарбоперенесення, крім друкарсько-технічних властивостей фарби, технологічних умов друку, типу флексографічної друкарської машини і цехових умов, впливають кілька головних параметрів анілоксового вала:

  • лініатура;
  • глибина осередку;
  • форма осередку.

В даний час найбільшого поширення набули металокерамічні анілоксові вали з кутом нахилу осередків 30 °, 45 ° і 60 ° з квадратною або шестикутною формою осередків.

Анілоксові вали Zecher відрізняють гладкість краю осередків, широка основа, що в сукупності з високоточної поліруванням після гравюри гарантує найвищу якість даного вироби.

Вся продукція сертифікована DIN ISO 9001.

Для обробки поверхні хромованих і керамічних анілоксових валів розроблена IST технологія, яка полягає в зміні молекулярної структури поверхні за допомогою спеціальної плазмової технології. Застосування даної технології дозволяє значно збільшити зносостійкість анілоксових валів, забезпечити більш високу фарбопередачу і велику стійкість до забруднення.

Дедалі більшого поширення знаходять "рукава" або, як їх ще називають, "гільзи". Анілоксовий рукав включає в себе алюмінієву основу з нанесеним керамічним покриттям.

Переваги рукавів: - швидка заміна; - ідеально підходять для частих "коротких тиражів"; - знижений вага, зручність зберігання; - поліпшений захист від корозії.

Операція очищення рукавів є досить відповідальною і технологічною. При очищенні керамічної поверхні внутрішня частина рукава обов'язково повинна бути захищена від попадання змивки. Для цих цілей призначені спеціальні заглушки, так звані "cleaning adapter". Їх унікальність полягає в надійному захисті рукава і компенсації його потенційного подовження в миючої ванні, в залежності від температури очищаючого розчину.

При замовленні анілоксового вала необхідно представити креслення із зазначенням наступних даних: - діаметр вала; - довжина вала; - довжина робочої частини; - лініатура; - форма, глибина і кут нахилу осередків; - тип покриття.


Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]