044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


OMLBCPUA Друк

LABELMEN

Labelmen Серія PW-260-R

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Машини серії PW-260-R призначені для друку широкого спектру високоякісних робіт. У базову комплектацію машин серії входять 6 друкарських секцій високого друку УФ-фарбами та секція УФ-лакування, що дозволяє друкувати найскладніші роботи.

Фарбовий апарат Labelmen Серия PW-260-R складається з 12 валиків і має 14 зон регулювання подачі фарби, що забезпечує максимально точне налаштування насиченості зображення. Друкарські секції EZ CHANGE забезпечені висувними каретками, що дозволяють швидко замінювати формні циліндри. Автоматичне налаштування попереднього приведення забезпечує можливість швидкої виставки всіх формних циліндрів в правильне положення. Машина оснащена системою напівавтоматичної змивки.

Планетарна конструктивна побудова машин забезпечує високу точність приведення при друці на самому широкому спектрі матеріалів.

Потужні УФ-сушки дозволяють гарантувати закріплення фарби навіть на максимальній швидкості роботи машини при відмінній адгезії до будь-якого матеріалу. Управління УФ-сушками здійснюється з окремого пульта з кольоровим сенсорним дисплеєм. Як вузол розмотування, так і вузол намотування машини оснащені електронною системою контролю натягу полотна Mitsubishi (Японія).

Зворотній зв'язок здійснюється за допомогою тензодатчиків. Для компенсації ривків матеріалу в вузлі розмотування встановлено плаваючий валик з пневморегулюванням. Перед друкованим модулем встановлена ультразвукова система бокового рівняння полотна FIFE (Німеччина).

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]